Power Rangers: Film (1995)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:8 522

Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru... Tohle že nás v dětství bavilo? Co to s náma bylo?

Poznámka:
The More You Know je oznámení pro veřejnost (Public Service Announcement – PSA), které běží na americké televizní stanici NBC od roku 1989. Nějaká slavná osobnost pronesla řeč, a poté se na obrazovce objevilo duhové logo s kometou a nápisem

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Jako děcka jste Strážce milovali! Tak s námi zavzpomínejte a řeknete... Co to s náma bylo? To je strašný! Power Rangers: Film Než se pokusí duhové puberťáky bojující se vzteklou vosou ukotvit v realitě, Ochutnej můj jedovatý jed! připomenem si první pokus, který nespoléhal na archivní japonské záběry, což ho dělá o to horší.

Na co se chcou vymluvit? Je blbý, když rapující dýně vypadá líp než váš CGI robot. Ach, vy Strážci mě štvete, když mě špatným rapem budíte! Sledujte stejný scénář, podle kterého jelo víc než 800 epizod seriálu: Rita vyvolá příšeru, Strážci řežou její poskoky, - pak se někdo zvětší... - Konečně jsem zase velký! a Strážci morfují do Zordu, aby zachránili svět.

Ninja Mega-Zord do boje! Ale tentokrát někdo zdroguje rodiče, aby spáchali hromadnou sebevraždu. - Vstříc našemu zmaru. - Neudržíme je! Co budeme dělat? To se zvrhlo. Vraťte se do devadesátek, éry tak extrémní, že všichni od středoškoláků po hasiče mají vlastní tým parašutistů. A těšte se, protože vaši oblíbení drzí puberťáci jsou zpět! - Tedy, drzí už nejsou...

- Šest neobyčejných teenagerů... A žádný z herců nebyl skutečný teenager... - A tři z nich změnili obsazení. - Jsem podvodník. Ale aspoň tři z vašich nedrzých dospěláků bez problémů se smlouvou jsou zpět! - Třeba Tommy, jediný, komu fandíte. - Jdi na ně, Tommy! Kimberly, dívka v nesnázích. Já se tu uškvařím! A Billy, nerd, kterého šikanovali, až musel seriál opustit. - Bál jsem se, že si vezmu život.

- Už zas se to zvrhlo... Když Sydney v Austrá... Andělský háj napadne Ivan Sliz, - slizké monstrum à la Freddy Krueger, - Vítejte v mé noční můře! Strážci vyrazí do Sydney v Austrá... na jinou planetu, aby získali sílu Ninjetti, což bude ninja v italštině... aby novým neotřelým způsobem mohli maskovat kaskadéry. Společně zachrání vesmír před zlem pomocí nových akčních figurek, - Koukněte! - Ninja Zord! Super! - nových hloupých doplňků, - Pterodactyl hrom-laso!

Mega-stinger! Aktivuji paprsek! a nového hnusného Zordu, který umí kopat do koulí! Jau, přímo do Bulka a Skulla! Tak si užijte celovečerák, který je jen živým zpracováním animáku a byl tak nevýznamný, že ho i seriál ignoroval a natočil vlastní ninja řadu. Teď máte sílu ninjů hluboko ve své duši! Ale aspoň přiložil polínko do nejžhavější otázky všech fandů: Randí spolu Tommy a Kimberly, nebo jak?

Když už tam není Jason, tak musí, ne? Proč tak mlžíte? Hrají: MMAaam vám nakopat prdel? Rudla a Koumák, čarodějka z He-Mana, rádoby Fred Savage, Belloq z Dobyvatelů ztracené archy nutně potřeboval prachy, zbytečná salta, - Páčko! - Jdu za tebou, Kimberly! Ajajaj!

Ky-á! Svištění! Jdeme na dalšího! A "Čím víc víš..." Sráči papíru To smrdí jako... puberťáci... Takže Axe a Fáčko? No fuj.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teenage mutant ninja Jaeggers - Sráči Papíru? :D :D Really?

04

Odpovědět

Teenage Morphin' Ninja Jaegers. ;) Občas podle mě není vhodné překládat doslova, zvlášť když původní narážka má už u nás nějaký jiný překlad zažitý. Teenage Mutant Ninja Turtles jsou Želvy ninja. Jaegery se do širšího povědomí zase dostaly až s filmem Pacific Rim, který nemusí znát každý. Do češtiny se stejným významem tedy nepřeveditelné. A tak jsem využila zažitého českého "Strážci vesmíru" a vyměnila za "Sráče papíru", protože, ruku na srdce, je to s****a, i když nostalgická. :)

113

Odpovědět

No, já jsem vyrůstal na "Captain Power and the Soldiers of the Future"... a ještě jsem kvůli "šílenému" vysílacímu času vstával velmi brzo ráno, myslím kolem 4 až 5 hodiny ... :-D

Captain Power Intro

00

Odpovědět


Odpovědět

jeden z najoblubenejsich filmov ked som bol decko :) videl som ho pozno 10 krat

51

Odpovědět

Já taky desetkrát.. ale denně :D po dobu zhruba 5ti let. Znal jsem každou hlásku v každé scéně.

11