Smrtonosná pastUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:327
Počet zobrazení:29 025

Jsou dva druhy lidí: ti, kteří tvrdí, že Smrtonosná past je vánoční film... A ti, kteří nemají pravdu!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Letos si znovu užijeme nejlepší vánoční film všech dob. Nakašli si, "Živote, co jsi krásný"! Smrtonosná past Zujte se a užijte si večírek ve filmu plném skvělé akce, úžasných hrdinů, výtečných záporáků, povedených vtipů, napětí, romantiky, bezchybných kaskadérských výkonů, poutavých vedlejších rolí a parádních hlášek.

Vítej na mejdanu, kámo! Jste mysleli, že budem kydat hnůj na Smrtonosnou past? Jeho tílko visí v muzeu ve Washingtonu, proboha! Ten film je dokonalost! V dekádě, kdy všichni akční hrdinové byly obludy na steroidech, nikdo nenakopal víc prdelí než týpek z Moonlightingu, co vypadá jak tvůj fotr.

John MacClane. Jak se vede? Newyorský policajt v Los Angeles, mimo svůj revír. Ahoj. Šťastné a veselé! Kromě sebe nemá nikoho, s kým by si promluvil. Pojeď se mnou k moři, vyrazíme si a bude nám hej. Podejte si s MacClanem skvadru fešně oháknutých rádoby evropských teroristů hraných herci, co neumí šprechtit německy, ale režisér je k tomu stejně nutil. Střílej do skla!

Vede je Hans Gruber, jeden z nejlepších padouchů vůbec. Dámy a pánové... Což je hustý na jeho úplně první film. Jako fakt dobrej start, Rickmane. Ale MacClane není sám. Seznamte se s Reginaldem VelJohnsonem. Poté, co hrál poldu v Krotitelích duchů, a před tím, než hrál poldu ve Family Matters, byl poldou ve Smrtonosné pasti.

Nemá nejlepší stravovací návyky ani úsudek... Střelil jsem dítě. Ale jako morální podpora je skvělej. Dávej si bacha a zmákneš to, slyšíš? Je tam sám, unavenej, nikdo tady pro něj nehnul ani jedním prstem! Hele, já tě žeru. Užijte si adrenalinovou jízdu a osmdesátkový reálie jako: - kouření v budově.

- Kouříte? Nošení zbraní. Japonské podnikatele. Pearl Harbour nevyšel, vítězíme s kazeťáky. Kokain. Pití v těhotenství. - Sklenka děťátku neuškodí? - To už by mohlo stát za barem. - Zešměšňování dotykovek. - Pěkná hračka. Hustý limuzíny. A ještě víc kokainu. Nejlepší desetiletí! Připravte se na film plný chodidel.

- ...a zatínejte prsty u nohou. - Zatínat prsty. Je to buď fetišistův vlhký sen, nebo jeho noční můra. Nebo ještě divnější fetišistův vlhkej sen a la Tarantino. My nikoho nesoudíme. Vzpomeňte na originální mistrovské dílo, podle kterého vznikly náhražky jako: Smrtonosná past v autobusu, Smrtonosná past v tunelu, Smrtonosná past v horách, Smrtonosná past v Bílém domě, Smrtonosná past v Bílém domě 2, Smrtonosná past v obchoďáku, Smrtonosná past na lodi, Smrtonosná past na jiné lodi, Smrtonosná past v ringu, Smrtonosná past ve vlaku, Smrtonosná past v letadle, Smrtonosná past v jiném letadle, Smrtonosná past v prezidentském letadle, Smrtonosná past v letadle s hady...

A Smrtonosná past, co stála za prd. Toliko k paušálu... Hrají: Bruce Willis ještě když mu na tom záleželo, Voskovej Dolph Lundgren, Kokain je boží droga, Osmdesátková autorita, Tenhle šmejd nemá koule, Píše jako tvá babka, a Černý taxi.

Myslím tu limuzínu, to není rasismus. Smrtonosná past v baráku Je fajn vědět, že pro Evropany zníme nějak takhle...

Bože, ne, prosím! Jste jeden z nich, že jo? Jste jeden z nich!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"No dick." = "Žádné koule." ?
Tady někdo chyběl při biologii. :-)

04

Odpovědět

A přeložíte i Upřímné trailery - Sherlocka? ;)

11

Odpovědět

Asi se vam sem zatoulal nejaky sotek. Podle URL bych mel koukat na video o Terminatorovi 2.

161

Odpovědět

Mám vážně radost, že se Honest Trailers nesnaží jen slepě kydat hnůj kolem sebe na všechno, co vidí, ale že umí uznat kvalitu.

361

Odpovědět

Tak jsou honest žejo, tak to má být. :) Dřív taky bylo poznat, že když byl dobrej film, tak vytýkaj blbosti a takový drobný nešvary, ale tady to udělali dobře. Spíš by si měli na nějakej čas udělat pauzu, to nejde dělat donekonečna bez vyhoření..

21

Odpovědět

Svět se dělí na dva druhy lidí, na ty co považují Smrtonosnou past za vánoční film a na ty co se pletou :-D

282

Odpovědět

Tyjo seš dobrej, napsal jsi to trochu jinak....

51

Odpovědět

Přesně, nejlepší vánoční film! Óda na Smrtonosnou past

11

Odpovědět

RIP Alan Rickman

271

Odpovědět

Sám Doma a Smrtonosná past 1,2... to jsou pro mě nejvánočnější filmy...

301

Odpovědět

A nejvánočnější hra je Batman: Arkham Origins. :D

61

Odpovědět

+Blackhand47XDpřesně :D

01

Odpovědět

Pro me DIE HARD fakt vanocni film. Divam se na prvni dva dily radeji, nez na to, co bezi v televizi uz 20 let :D
A taky jsem si nemohl pomoct, ale okamzite se mi v hlave rozeznela pisnicka od guyz nite: die hard, kterou jsem mel v bonusech na DVD a mam dojem ze je i tady prelozena

51

Odpovědět

Já jejich písnučku mám dokonce nastavenou jako budík a každý den s ní vstávám :D :D

11

Odpovědět

Die Hard jezdí běžně v televizi už víc než 20 let :D

42

Odpovědět

Musím tady vzpomenout dokonalý český dabing, kde z "Now I have a machine gun" udělali "Teď mám strojní pušku" :D

Mimochodem Kokain je boží droga vypadá jak Jon Lajoie :D

716

Odpovědět

To není chybný překlad, "Strojní puška" je dnes v češtině sice archaický výraz, (který vznikl z německého Machinengewehr) ale opravdu se tak dřív říkalo kulometu. Najdeš to i ve starých knihách (teď mě napadají jenom Haškovi "Osudy dobrého vojáka Švejka").
Ale také jsem si dřív myslel, že je to chyba, než jsem se trochu začal zajímat o zbraně.

355

Odpovědět

+Calybos4391To je sice možný, ale použít to u filmu z roku 88 mi přijde jako fail.

1216

Odpovědět

+Calybos4391Ty vole, vždyť "Strojní puška" je na facku :D. Kopíruješ, Rodžere?

35

Odpovědět

+Calybos4391to máš možná pravdu, ale mě to přijde že to spíš debilně přeložili, než že by to věděli. Asi jako když ve škole někdo udělá 2 chyby že mu pak vyjde správnej výsledek náhodou.

01

Odpovědět

+troškaPřeložili to postaru, což v době, kdy se to poprvé překládalo, bylo s rozvojem překladatelských schopností z angličtiny, tak jak to bylo. Dneska je to mnohem jednodušší, zas se zhoršila znalost jiných jazyků.

10

Odpovědět

Yippie ki-yay, muchacho!

72