Po zániku ZeměUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:737
Počet zobrazení:8 553

Will Smith chtěl v novém filmu představit herecký talent svého syna. Trailerový hlas chtěl ve svém Upřímném traileru představit právě tento film. Oběma se to nakonec tak úplně nepodařilo.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od režiséra... Bože, jen toho ne. přichází největší chyba Willa Smithe od doby, kdy odmítl hrát v Matrixu. Po zániku Země Připravte se na Shyamalanovo charakteristické pomalé a nudné tempo, teď však s desetinásobkem vědeckofantastických blábolů. Zachytil jsem ravitonové vibrace v trupu.

- Jak? - Nárůst gravitonů může značit rozpínání hmoty. Pravděpodobnost toho je jedna ku milionu. Tah naší vlastní gravitonové váhy by ji mohl v klidu spustit. Bože, opravdu to musím dělat? Tak fajn. Připravte se na příběh slavného talentovaného otce a méně talentovaného rozmazleného syna, Jsem odhodlaný, studoval jsem a projevil zájem stát se Rangerem, pane!

který musí čelit výzvě, na kterou není připraven. A ty myslíš, že jsem zbabělec?! Mýlíš se! Páni, kde na to přišli? NÁMĚT - WILL SMITH Sledujte, jak bude Will Smith, jeden z nejcharismatičtějších herců světa, hrát muže bez charismatu Co si myslíš, že jsi měl udělat?

Protože na tom jediném záleží. jménem Cypher Raige. Fakt vtipný, kluci. Jak se vážně jmenuje? ...generál Cypher Raige. ...vrchní velitel Cypher Raige. ...generál Cypher Raige. To snad nemyslíte vážně... Sledujte, jak Cypher Raige a jeho syn Kitai Raige zpodobňují, jaké je to žít v rodině Smithů.

Jdu do pokoje. - Ptáš se mě, nebo mi to sděluješ? - Mohu jít do pokoje, pane? Ne! Sedni si! Když jsou ale otec a syn donuceni se sblížit, zasáhne je katastrofa v podobě ztroskotání na děsivé verzi zaniklé Země Varování! Tato planeta byla prohlášena za nevhodnou pro lidský život. plné neškodných opic, orlů, velryb, brouků, hadů, zeleně a zimy.

Všechno na této planetě se vyvinulo k zabíjení lidí. Vážně? Mně to připadá jako "Před zánikem Země". Poklekněte tedy... Poklekni. Poklekni, kadete!

Poklekni. a sledujte film o Willu Smithovi, jak kouká na film o Jadenu Smithovi Budu moct vidět všechno, co ty. v nejzářnějším příkladu hollywoodského nepotismu od třetí generace bratří Wayansových. Můj oblek se zbarvil do černa. Líbí se mi to, ale asi to značí potíže. Líbí se ti to, ale myslíš, že to značí potíže? Líbí se mi to, ale asi to značí potíže.

Četl to někdo, než z toho udělali film? Víte co? Nezvládnu to. Ten film je pitomý na tolika úrovních. Proč jako na Zemi přes noc všechno zamrzá? Nezabilo by to všechnu zeleň a zvířata? A když jsme u zvířat, proč si ten orel Jadena osvojí? A potom spáchá orlí sebevraždu, aby ho zachránil před zimou? To jako za těch tisíc let nepřišel na to, jak má jako orel žít v zimě? Vážně? Cestovali jsme přes celou galaxii na Zem a oni ji ani neudělali prďáckou?

Kde jsou budovy? Přeživší? Cokoliv! Ten film je tak stupidní! Já padám. Hrají: Nestojí to za to. Hitchův syn Nemusíte mi platit, Sračka na dosah jen pak brnkněte na Živý mrtvý. a nikdo jinej. To byla hrůza. Přesně tak.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jojo hroznej film :)

162

Odpovědět

Opravte prosím "Živý mrtvý". Díky

318

Odpovědět

Zajimalo by me, jestli byl doopravdy tak nastvany a proste to implementoval do toho traileru, nebo jestli to byl vtip :D Kazdopadne uz kdyz jsem videl trailer na After Earth v kine, vedel jsem na 100% ze to bude uplna kravina a ejhle :D ani sem to nemusel videt :D

65

Odpovědět

jasne ze vtip. je mu to u p****e.

00

Odpovědět

Shyamalan se stal jakýmsi sračkařem, což je opravdová škoda, protože má v sobě obrovský potencionál, to potvrdil Šestým smyslem a hlavně Vyvoleným, což byl opravdu velký film... Škoda..

72

Odpovědět

Nevíte někdo jestli hlas Upřímných trailerů nenamluvil typa za kterého hrajete ve hře Postal 2? Až dnes jsem si všiml jak podobné hlasy mají :D

31

Odpovědět

každej film kde je ten spratek pitomej Jaden stojí na hovno. Už v Dni, kdy se zastavila Země stál za hovno a otravoval mě tam. Fakt protivnej blbeček

823

Odpovědět

Film byl špatnej ale osobně tu kladu za vinu hlavně supr nesympatickému Jadenovi...

553

Odpovědět

Oh god, not him again?! :-) asi tak kdyz nekde vidim nalepku Shylamalan tak s tim pryc, netusim kde sebral tu slavu, kdyz se mu vsehovsudy povedl jeden film (Vyvoleny), stejnej magor jako Emmerich co si toci ty svy megabecka a jedine koukatelna byla Hvezdna brana

510

Odpovědět

šiesty zmysel ?

84

Odpovědět

Šestý smysl, Znamení a Vesnice (pro mě nejlepší film od něj)

171

Odpovědět

To si vezměte, že tvůrci upřímných trailerů to mulesy zhlédnou několikrát. Upřímě jich lituji.

364

Odpovědět

Kamil Nowacki má krásnou profilovku....toho sem si nemohla nevšimnout :D

48

Odpovědět

u tehle sracky jsem usnul 4× a nakonec jsem to ani nedokoukal.

134

Odpovědět

Docela se divím, že nevypíchli to, že ultramegasupergigamoderní technická pidlivizace bojuje s potvorama za pomocí nože na máslo nebo vidličkou na salát a dalších 20 nastavení jídelní nanotyčky!

1191

Odpovědět

Asi tak no, hlavně že se furt omejvá Shyamalan a Smith atd.. ale to že v budoucnosti kde lidstvo dokáže osídlit jiný planety je schopno mezihvězdného letu, ale jako zbraně používá samurajský meče... bože ta logika :D

542

Odpovědět

+Kolousek001asi jako v Prometheus, kde průzkumná loď, která letí napříč vesmírem nemá na palubě žádný dělo nebo aspoň raketu s malou atomovou hlavicí nebo cokoliv co by dokázalo vystřelit na jinou loď a proto jí museli zničit sami sebou. A na infikované potvory měli plamenomet jak z dob první světové. Jako fakt logika letět na druhej konec vesmíru a nemít sebou žádnou flintu když netuším na co tam narazím. Doufám, že trailer na Prometheus taky bude.

367

Odpovědět

+Kolousek001Upřímný trailer na Promethea už tu je :)
http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-prometheus

142

Odpovědět

+Kolousek001Prometheusovi bych zrovna to s plamenometem prominul, protoze v kazdem scifi jsou zbrane designovane tak, jako zbytek filmu. Napr. v Nevidomi kde bylo vsechno bile a zaoblene a hladke, byly i zbrane a dopravni prostredky takove. A Prometheus a vetrelec obecne maji vse takove kovove, hrube a chladne jako by to nebylo uplne dostavene.

21

Odpovědět

To si nesmíte tak moc brát :D američtí diváci nejsou v tomto ohledu tak moc nároční a scénáristi pak asi moc nad tou logikou nepřemýšlejí... a tak vznikají filmy za miliony :D

204

Odpovědět

Když by se to mělo brát z tohoto úhlu pohledu, tak neexistuje dobré sci-fi :D

318

Odpovědět

Fakt! jeden z nejblbějších filmů, co jsem kdy viděl.

374

Odpovědět

Souhlasím s tím že film je naprostá kravina a děkuju bohu že sem se na to nerozhodl jít do kina. Ale díky tomu zaujetí je celkově tenhle trailer jeden z těch nejslabších. Postrádá to ty vtipy s ostatních.

3021

Odpovědět

aha takže už viem prečo som ten film po 1/3 vypol. Najskôr som si myslel že chyba je vo mne :D

154

Další