Poslední vládce větruUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:566
Počet zobrazení:9 544

M. Night Shyamalan býval považován za jednoho z nejlepších tvůrců a na jeho Šestý smysl nebo Vyvoleného si může stěžovat jen blázen, protože od toho jsou tu takové "klasiky" jako nejnovější Po zániku země anebo Shyamalanův předposlední hřebíček do rakve - Poslední vládce větru.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od kdysi úspěšného režiséra, jehož jméno teď ničí výdělky kin, přichází špatně zrežírovaná, odbytě napsaná, hrozně nasnímaná, slabě zahraná, neohrabaně sestříhaná a zvláštně rozvržená urážlivá adaptace Posledního vládce větru odporně překonvertovaná do 3D. Připravte se na živý svět milovaného Avatara z dílny Nickelodeonu, na který se M.

Night vyse*e skrze nejhorší adaptaci kresleného seriálu od dob Dragonball: Evoluce. Sledujte, jak jsou etnicky rozmanití hrdinové, které jsme si tak oblíbili, přivedeni k životu jako jednotvární běloši a etnicky rozliční zloduši zůstanou etnicky rozliční. Buďte v úžasu nad tím, jak mohly být v 150milionovém filmu ty nejhorší speciální efekty, jaké se kdy ve filmu objevily, špatně nasvícené scény a neznámí dětští herci, kteří byli otřesní i na poměry dětských herců.

Zatím nedobyli velká města jako Ba Sing Se, ale zajisté to již plánují. Takže... jsi Avatar, Aangu? Doufám, že zůstali ve škole. Cestujte napříč čtyřmi magickými královstími, kde má několik vyvolených určité schopnosti, umožňující jim ovládat přírodní živly. Vládci ohně, kteří nedokážou nic zapálit.

Vládci vody, kteří nedokážou namočit ani tohohle kluka. A vládci vzduchu, kteří mohli ten kámen prostě vzít a hodit ho. Když tu se však zlý vládce ohně princ Zuko vydá na válečnou stezku, Přiveďte mi všechny vaše starší! je poslední nadějí lidstva chlapec, jenž dokáže ovládat všechny živly, Avatar. Jo to kdyby... Ne, tenhle prďola s henou, který předvádí začátečnický karate.

Přidejte se k Aangovi a jeho dvěma zbytečným pomocníkům, když se budou snažit nacpat dvacet epizod příběhového pozadí do jednoho filmu pomocí technik jako: podivná představování, Jsem Katara, poslední vládkyně vody z Jižního vodního království. divné komplimenty, Jsi nadaný stratég. Tvůj neúspěch při stodenním obléhání Ba Sing Se ti nebude vyčítán. trapné přípitky, Chci poděkovat mladému princi Zukovi.

Jak víte, Pán ohně svého syna vyhnal a prince se zřekl. a superdlouhé úvodní titulky jako z Hvědných válek. To radši přeskočte. KNIHA PRVNÍ: VODA Možná rovnou celý film. Scénář, produkce a režie M. Night Shyamalan Hrají: Tahle holka, Tenhle kluk, Tenhle druhej kluk, Tenhle týpek, Kdo tohle obsazoval?!, Ten chlápek z Daily Show a Milionář z chatrče.

Poslední vládce větru Myslíte, že to bylo zlý?

Počkejte si na Po zániku Země.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten film byl tak strašnej že jsem z toho i málem brečel :D

10

Odpovědět

1:33 - V překladu "vládci vzduchu" - v en originále "earthbenders"

240

Odpovědět

Nemohla jsem se dočkat filmu, těšila jsem se na efekty..a jediný, co zbylo, byly efekty. Ještě, že jsme šli do kina na noční promítání, v lihu a byli tam sami.

260

Odpovědět

Na film sem se kdysi nehorázně těšil. Jako fanda animovaného seriálu sem se opravdu těšil. Po pravdě mi stačilo ani ne dvacet minut a film sem vypnul. Horší slátanina je snad už jen Super Star.

221

Odpovědět

ou s**t, to mi připomělo jak je ten film hroznej a to sem už naivně myslel že sem to celý zapoměl:D:/ kéž by...
nechci zacházet do detailu, to bysme tu byli nějakou chvíli:D ale že v celem filmu vždycky rozpytvávaj největší píč*viny a duležitý veci přeskakujou se nedá pochopit, osobně kdybych nevidel předtim seriál, tak vubec nechápu která bije a děj by mi připadal eště víc plytký než jak byl vyobrazen vtomhle trapnym pokusu za 150mega.. a k hercům neni co říct, asi jen že Soku by měl mít každej rád ale ve filmu bych ho přetách po hlavě vetvý a utopil v první kaluži..

200

Odpovědět

nejlepsi ;-D

180

Odpovědět

Jojo, větry jsou nevyzpytatelný živel.

241

Odpovědět

Já si to jdu pustit :D

213

Odpovědět

Pokud nebudeme film srovnávat se seriálem, tak je to vcelku prima fantasy oddychovka.

Ale je pravda, že mi dost vadí, jak to kazí jméno seriálu, který je naprosto dokonalý a naprosto osobitý a originální (a nutno dodat, že Legend of Korra, nový seriál, který se odehrává v době 70 let od toho původního, je naprosto stejně vydařený). Všichni, co ho viděli, mi určitě dají za pravdu :)

223

Odpovědět

Vskutu tak Jano, pravdu díž a nikoliv jinak.

203

Odpovědět

+sankacoffeeEhm...díž? Plná těsta, nebo jaká? :-)

192

Odpovědět

+sankacoffeeDíž jako mluvíž, to dá rozum...

184

Odpovědět

+sankacoffeeNenarážel na to, že nezná to slovo. Ale že to slovo je díš ty.. kreténe :D

184

Odpovědět


Odpovědět

Korra FTW!
V čem je Korra lepší než originál jsou herci a už to tam v jistých částech nepůsobí tak naivně jako u Aanga.
BTW. Steve Blum je nejlepší :P

191

Odpovědět

+regantI když trošku mě naštval konec první série... mnohem zajímavější by bylo kdyby už "to" nešlo vrátit zpátky

180

Odpovědět

Ouu, tak toto bol bola strašne slabá časť

189

Odpovědět

Dyť tomu filmu vyčítal jenom samý kraviny. A jakej "this other kid". Dyť to je
Jackson Rathbone z Aim high :-). Film jsme teda neviděl, ale u tohoto upřímného traileru jsem se ani trochu nezasmál.

1827

Odpovědět

film, kde vsetci automaticky vedia co sa deje a preco, len divak nema najmensieho tusenia o co ide... a tak sa nudi az napokon zaspi ( tiez som zadriemal )...

a inak Shyamalan je tusim prvy, kto natoci prepadak s Willom Smithom :)

190

Odpovědět

Tenhle film jsem neviděl a vidět nechci. Stačil mi trailer, který jsem před pár lety shlédl. A totéž platí o After Earth. Tam je taky už z traileru jasný, že to nebude ani dost dobrý, aby to člověka bavilo, ani dost blbý, aby to bavilo. Prostě nemastný, neslaný (ovšem u After Earth za to prý Shyamalan může jen z části).

183

Odpovědět

Takže odsuzuješ filmy na základě trailerů a řečí od druhých?? To je vážně ukázka inteligence. I když je film sebe horší, jako třeba tady Vládce větru, tak by jsi jej měl napřed sám shlédnout, než na něj začneš sám prskat.

1915

Odpovědět

+Tommasoa ty se díváš na filmy, od kterých tě trailer vyloženě odpuzuje a všichni na něj nadávaj? ..já teda když narazím na trailer, který mi připadá stupidní, tak se na film nekoukám. to radši místo toho kouknu na film s poutavým trailerem. protože ten má za úkol upoutat a dotlačit tě chtít to vidět, v trailerech bývají nejlepší dějové části..

(Posledního vládce jsem viděla, když to byla novinka a upřímně to ve mě taky nezanechalo žádnou výraznou stopu.. ale neusla jsem! :D)

192

Odpovědět

+TommasoJá ale nepíšu, na co se máte koukat a na co ne, ale kritizovat něco co neviděl? Když tě trailer nezaujme a nezkoukneš ho, fajn, ale je prostě kravina ho hodnotit na základě traileru. Doufám, že už je to jasnější.

212

Odpovědět

Taky se přidávám k těm, co u tohohle filmu usli.

183

Odpovědět

Viděl jsem ten film, a opravdu souhlasím, že má všechno, co musí mít každý dobrý film: zábavné herce, zcela logické chování postav (spoiler: Jé hele, když ta ryba chcípla tak všichni umřeme. Tak zkusíme obětovat tuhle holku, jestli to pomůže. Okéj.), dokonale promyšlený děj (spoiler: Vždyť nemohli nic zapálit, jak to že na konci při obléhání ohniví normálně čarují? To jako zapomněli zhasnout pouliční lampy? Neviděl jsem, že by si nesli pochodně.), WTF momenty (spoiler: Kdo je sakra ten týpek v masce co zachrání avatara? Ne, vážně, ukázali ho tak na pět vteřin, které jsem strávil přemýšlením, jestli to náhodou není ten záporák.), a nakonec i naprosto potřebný nástin dalšího úžasného dílu: prostě film, který musíte vidět.

1811

Další