Hra o trůnyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 812
Počet zobrazení:39 628

Pokud jste nerozkoukali Hru o trůny doteď, před závalem spoilerů, které jsou samozřejmě i v tomto traileru, se už nezachráníte. Každá epizoda jich má požehnaně a vlastně se jedná o jediný seriál, ve kterém se vůbec nemusíte bát o osud vedlejších postav. A také je tam spousta odhalených hrudníků.

Přepis titulků

Varování: Následují spoilery k sériím jedna, dva a tři. Pro verzi bez spoilerů klikněte sem. A nezapomeňte se vrátit k pravé verzi, až to všechno dokoukáte, bábovky. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od nejznámějšího sériového vraha beletrie... přichází televizní adaptace středověké encyklopedie /příručky k Dungeon Master /porna, jménem Hra o trůny.

Sakra, ta znělka je výborná. Připravte se na seriál, jehož diváci netrpělivě očekávají, co bude dál, a čtenáři knihy se jim tlemí, protože už to vědí. Na surový seriál, jenž budete stále sledovat bez ohledu na to, kolikrát už vás zranil... Jak dlouho se musím dívat? ...plný znepokojujících výjevů jako: incest, dekapitace, pokus o vraždu dítěte, další incest.

A to je teprve první epizoda. Vydejte se do Západozemí, kde se všechno vyjadřuje podstatnými jmény. Pobočník krále... Světlo sedmi...

Brienna z Tarthu... Pán kostí... Pán světla... Správce pokladny... Matka draků... Syn Dolfův... Syn ohně... Bojovník světla...

Banka Braavosu... Pán Zimohradu a ochránce Severu. Sledujte, jak se všichni rvou o místo na nejnepohodlnějším trůnu na světě, zatímco ignorují invazi ledových zombíků, kteří jim hrozí smrtí. Vážně... Někdo by na tom měl začít dělat. Seznamte se s nezapomenutelnými hrdiny, kteří byli stále naživu, když jsme trailer psali. Jon Sníh, zadumaný bastard, který nic neví. Ty nevíš nic, Jone Sněhu.

Tyrion Lannister, postava tak boží... Skřítkoplesk! ...že bude Peter Dinklage do smrti dostávat ty nejlepší role pro trpaslíky. Nebo ho Warvick Davis zabije. A Daenerys Targaryen, supersexy královna posedlá svými draky... Kde jsou mí draci?! ...která se chystá pomstít za vyvraždění své rodiny.

Brzy. Jednoho dne. Můžeme to přeskočit? Sledujte, jak se budou tito hrdinové snažit ukončit vládu krále Justina Biebera. Obličej vynech! Líbí se mi hezká. Bože! Jestli tuhle sérii nezhebne, tak ho zabiju sám. Fakt ho nenávidím! Vydejte se na cestu, při které může každá hlavní postava zemřít, ať jde o Seana Beana, ženu Seana Beana, nejlepšího kámoše Seana Beana, syna Seana Beana, snachu Seana Beana, rodinné psy Seana Beana nebo nenarozené vnouče Seana Beana.

Všichni musí zemřít...

pokud jsou nějak spříznění se Seanem Beanem. Započněte tedy epickou cestu tak dlouhou a komplikovanou, že si přejeme, aby se její tvůrce neujedl k smrti, než ji dokončí. A připravte se na seriál s tolika monology, že se bude HBO zoufale snažit udržet vaši pozornost všemožnýma dudama. Ne že bych si stěžoval... Dudy. Hrají: deset postav, jejichž jména si pamatujete, a další postavy, jejichž jména si nepamatujete.

Jako: podrazák, plešatý podrazák, Carl Drago, ti gayové, Lord Jen Kámoš, nevrlej fotřík...

To je stejnej chlap, že jo? Sand- San- Sansa? Bronn? Bran? Zase Bronn? Sam? Ne, Sam je ten tlustej z Pána prstenů.

Tahle měla to démonický mimino. Tomuhle uřízli ptáka. Její jméno nevím, ale je fakt sexy. To je Tyrionova holka, co je šlapka. Hodor, to je Hodor. Teď si ze mě děláte srandu. Netuším. Anonymní zabiják.

Ten je výbornej. Nemám tucha. Ne. Ani ťuk. Nevím. Vůbec nic. Žádný z nich neznám. Pojmenujte si je sami, šprti. Hra o trůny Je to jako test z dějáku, akorát s draky a dudama.

Jestli napíšete do komentářů spoilery, tak vás zabiju. Ale pro moje knihomoly, R + L = J Však vy víte.

Komentáře (153)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už jste zkoušeli verzi bez spoilerů? Mně přijde mnohem vtipnější.

116

Odpovědět

Takže teória R+L=J je fakt pravda hej?

911

Odpovědět

to ještě nevím, ale jsem rád, že mě to napadlo předtím, než jsem to na netu viděl... je to taky hnusný spoiler :-D

181

Odpovědět

videacesky už nejsou česky nebo něco dělám špatně? Upřímné spoilery dnes projížděl a nikde žádné titulky ...

45

Odpovědět

Jéééj... Game of Drones... Absolútne netuším čo sa tam deje... pôsobí to na mňa ako pán prsteňov... či hobit ? ... ehmm.. nieje to to isté ? ....

Honibrkom sa tie fantasty sračky evidentne páčia, to je k***a teda problém konečne natočiť warcraft ? ... f**k

7207

Odpovědět

neviem preco ale vo videu nepocijem hlasy hraje mi tam len hudba neviete cim to je?

23

Odpovědět

neviem preco ale mam tam len hudbu nie to co hovoria neviete cim to je?

14

Odpovědět

Kdesi jsem se dozvěděl, že ve Skandinávii (nevybavuji si konkrétní stát) nějaký učitel matematiky na ZŠ, svoje žáky přiměl ke studiu tak, že jim spojleruje GoT
Od té doby mají nejlepší výsledky na škole :D

1658

Odpovědět

Škola harry potterov ? :)
Fakt nepoznám jediného človeka ktorý by to pozeral...

6106

Odpovědět

+thorium.cekuj.netV jaké díře to žiješ proboha?

945

Odpovědět

+thorium.cekuj.netVo svete obchodu a chlastu :)

750

Odpovědět

+thorium.cekuj.netto máte zřejmě celkem černobílý život..

275

Odpovědět

Zvláštní ... nikdy mi nevadilo, když mi někdo někdy prozradil děj.
Tím nehájím nikoho, kdo takto úmyslně škodí, jen mne překvapuje, že spoiler je brán snad jako jeden z nejhorších prohřešků v diskuzích - kam se hrabou urážky a vulgarity.

1710

Odpovědět

divím se že zatím v komentářích žádnej inteligent nepíše věci typu o kolik je got lepší než lotr, jinak díky za spolery lidi můžu prudit kámoše i když netušim o čem ten seriál vůbec je :D

42

Odpovědět

Mozna protože jediná podobnost mezi lotr a got je v zasezení do fantasy středověku a tim to končí

250

Odpovědět

+poslitomneno právě, ale už sem nesčetněkrát narazil na hlupáky co to srovnávali, a to myslím že i někde tady na videacesky

20

Odpovědět

Ty největší p**e vždycky prozrazovaly zápletky detektivek :3 takže spoiler pro 1-4 epizodu ve videu a 100% dalších pár spoilerů dole pode mnou. Jen Výstraha :*

54

Odpovědět

mohli chvilku pockat ...chtel bych videt komentar k 2dilu 4 serie! :D

112

Odpovědět

však on tam tak trochu je;)

40

Odpovědět

No jo úplně zbožňuju ty kecy obtloustlejch, nedomrdlejch do smrti honících si imbecilů, co se z jakýhosi důvodu povyšujou a velebí svou poďobanou hlavu proto, že čtou sérii GoT a plivou na seriál, který se knize údajně nevyrovná. To jsem takhle jednoho tohohle zmrda potkal (seznámil nás společnej kámoš). Došla řeč na Hru o trůny. A já řek, že mě seriál dost baví a on začal o knize a co všechno tam je a v seriálu není a pokračoval a pokračoval a mě už to ani nebavilo poslouchat a on pokračoval, protože to byl ten okamžik kdy vše co četl může někomu povyprávět, někomu nevymyšlenýmu a já pak řek že je divnej a ten z**d mi prozradil události na purpurový svatbě a já mu řek to co o něm píšu tady a teď jsem si ulevil.....Takže až potkáte tlustýho muže s copánkem s poloplnovousem ála Guillermo del Toro a on řekne, že čte Hru o trůny a vy koukáte na seriál, udeřte ho, zacpěte si uši a za hlasitého zpěvu utečte.

6043

Odpovědět

:D

24

Odpovědět

BEST vice od toho hlasu ;D

153

Odpovědět

Sean Bean může se svými úmrtími ve filmech jenom závidět Johnu Hurtovi.

https://www.youtube.com/watch?v=kHk-ooDV2HE

131

Odpovědět

Hezky....Ani jsem to nedokoukal. John by mohl vyprávět o své profesi asi takhle: "To jsem jednou takhle umřel ve filmu....."

60

Odpovědět

!!!!! SPOOOOOOOOOOOOOOOOILER !!!!!

3 postavy, ktere zemrou:

BRIAN KIRK, DANIEL MINAHAN, ALAN TAYLOR

a tim serial skonci.

1143

Další