MizerovéUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:4 828
Mizerní policajti v mizerném filmu mizerného režiséra? Ale kdeže! Klasika, která stárne se ctí! Kéž by...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Než se velká hvězda alias trapný vloger... Zůstaň v záběru, Willow! …znovu setká s velkou hvězdou alias velkou mámou, vrátíme se k odpovědi Michaela Baye na otázku: Vyrobíte dva filmy z jednoho reggae popěvku? Ne. Mizerové. Vítejte v Miami, kde dny plné zadků přechází v noci plné zadků, a poznejte Mikea s Marcusem.

Dva mizerné policajty, co vypadají jako mizerní rapeři. Marcus je otec rodiny s nefunkčním aparátem. - Takže ti to nejde. - Ty nezprzníš nic! - Terezo! - Jeho zranění je v pohodě, ale ovlivnilo jiné věci. - Terezo! Furt zvadlej. Zatímco Mike je poldou, aby nebyl vrahem? Já bych radši střílel!

Střílet zdálky, když utíkají, není ono. Pěkně zblízka, to je vončo. - Zatáhni mě za prst! - Mikeu, neblbni! Tihle parťáci pro sebe udělají cokoliv, ale nikdy to nebudou dělat jako gayové. - Vypadají jako fotky vašeho milého. - Prosím? Chápete? Páč nejsou teplí. - Dej mu pusu a bude ti líp. - Chápete? - Mám tě rád.

Ale no homo. - Chápete?! - Po včerejšku mě furt bolí zadek. - Chápete?!?! - Banda chlapů se objímá a líbá. - Vtip s prdem! Ty tacos mě jednou zabijou. Ale m&m nejsou sami. Mají kapitána alias chodící hodiny. Máme 72 hodin. Máme 4 dny. Dohoda padá za 4 hodiny, musíte je najít za dvě. Plus klasické ženské postavy Michaela Baye: Manželku. - Drsňačku.

- Hrajte podle pravidel. - Sekretářku, které vyhrožují pornem. - Udělali takové příšerné fotky... Psycholožku, co má sex s pacienty, oblíbenou prostitutku, nezletilou Megan Fox - a... prsatou mrtvolu. - Ufikni ty kozičky! To zestárlo jak dres Michaela Vicka. Připravte se na dobrodružství, které bojuje proti zločinu nezákonně. - Tohle je nezákonné. - Dělám pro tebe nezákonnou službičku. - Nebo...

- To by bylo nezákonné. - To je nezákonné! - Zločinně. - Je to legální? Nemyslím, že je. - Vím, jak dovnitř. - Nelegálně? - Tak bych to nenazval. - Co třeba: tajemně? - Nelegálně. Aby tihle zabijáčtí poldové dosáhli svého, použijí každý MichaelBayismus. Jako: kruhové záběry. - Jde do tuhýho. - Pot, uctívání armády... Bývalá Delta, rozvědka a demolice. Žádám o povolení k úderu. Rasismus...

Jako na Středním Východě! Zabíjel jsem a budu znova! Nálože nadávek. - Nevím, o čem ku*va mluvíte. - Ale víš, o čem ku*va mluvím. Dopi*e s tebou, s nima a se všema! Normální nálože. A předpoklad, že jste blbci s pozorností malého děcka. Mikeu, mám erekci! - Vtip s prdem!

- Ty sis prdnul? Tak si užijte film, který z Willa Smithe udělal akčního hrdinu. Jseš polda, nebo model? A z Martina Lawrence poskoka těch, co se chtějí stát akční hvězdou. Který proslavil dva komiky tak, jak by dnes nebylo možné. Protože kdo z televize to teď dokáže? Potvora nebo malý Sheldon? Awkwafina a Ed O'Neill? No ták. Zavolejte starý páky. Ale už bez Michaela Baye. - Naposledy?

- Naposledy. Vtip s prdem. Hrají: Naštvanej manažer. Zvuky Marge Simpsonové. Dvě dvojice herců hrající v podstatě stejné postavy. Šílení haitští práskači. - Velkej mág Zod. - Máme svý práva! - Nevěděl jsem, že tam byl Joker.

- Jsem komik a stojím za hovno! - Casting Michaela Baye. - Proto tu práci máš. Páč vypadáš dobře v plavkách! - Režie žen Michaela Baye. - Kozy, kozy, zadek, zadek. - Akční scény Michaela Baye. - Všichni střílejte! A všichni dávají důraz na Mikeovo jméno. Chtěla jsi Mikea? Máš ho mít. Prdonosná stráň. Někdo hodí pistoli na minu, která vybuchne. Díky tomu zastřelí padoucha, co spadne na minu a vybuchne.

To je Michaelovo mistrovské dílo!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přesně tohle jsou ty důvody, proč miluji Mizery a filmy Michaela Baye.

51

Odpovědět

V čase 4:48 je chybička. To nejsou Havajci ale Haiťani.

50

Odpovědět

Díky, opraveno. :)

10