Muži v černémUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:7 142
Ještě než do kina dorazí nový díl, Muži v černém: Globální hrozba, podíváme se s Hlasem Upřímných trailerů na první tři díly původních Strážců galaxie.

Přepis titulků

Tento díl vám přináší Good Omens, nový seriál, který měl premiéru 31. května na Amazon Prime Video. Toto léto budeme upřímní o letních trhácích minulých a nynějších, je to léto s trháky Upřímných trailerů. Než se podíváte na Muže v černém: Globální hrozbu za šest měsíců v telce nebo letadle nebo tak, podívejte se na film, který to celé začal, a ty další dva, které v tom pokračovaly. Muži v černém Oblečte si oblek na tři sci-fi komedie v alternativní realitě, kde Spojené státy přijímají uprchlíky, a přidejte se k Mužům v černém, ochráncům galaxie.

Jsou to agenti, kteří pracují bez zodpovědnosti... - Jakýmu ministerstvu odpovídáme? - Žádnýmu, maj moc otázek. mažou lidem vzpomínky, mají všechny pod dohledem, provozují tajná vězení a bijí mimozemšťany, na které dohlíží, až k smrti. Budu počítat do tří.

Tři. Ne! Au! Au! Netoč mě! Au, au! Takže je to bláznivá komedie o hlubokém státě, ale v 90. letech. Počítači, internet. Vítejte v New Yorku, zemi kokotů. Prosím tě. Ale někteří z těch kokotů jsou emzáci, kteří tajně žijí jako významné celebrity... Všichni na obrazovce jsou emzáci. - Co ta pozice, kterou jsi mi slíbil v MVČ?

- Vypadáváš. - Mohl bych být agent M. ...nebo etnické stereotypy... Mikey? ...nebo... ne, vážně jsou to jen ty dvě možnosti. Budou muset jednat s agenty J a K, které hraje stále více hrudkovitý Tommy Lee Jones a Will Smith na náhorní plošině a v plné síle. Dobře, Wille, v téhle scéně si představuj, že jsi zrovna hrál v Sedmi životech. LOL na J a K v prvním filmu, kde K ukáže J základy, zatímco po nich jde záporák, který umí okamžitě zabít, pokud nejste hlavní hrdina, když hledají všemocné zařízení, které měli celou dobu přímo pod nosem.

V tom druhém, kde J ukáže K základy, zatímco po nich jde záporák, který umí okamžitě zabít, pokud nejste hlavní hrdina, když hledají všemocné zařízení, které měli celou dobu přímo pod nosem. Co, já jsem světlo? A ten třetí, kde J cestuje do minulosti, aby K ukázal základy, zatímco po nich jde záporák, který umí okamžitě zabít, pokud nejste hlavní hrdina, když hledají všemocné zařízení, které měli a tak dále a dále, jsme si jistí, že chceme víc dílů?

Neptám se na otázky, na které nechci znát odpověď. Ale není to jen o povědomých zápletkách, připravte se na tři filmy s těmi samými třemi vtipy. Jako třeba ten, že jsou emzáci nadržení... Dejte mi na ni pozor. - Nespustíme z ní oči.

- Proč si nesedneš sem ke mně. ...ten, že velké věci vypadají malé a malé vypadají velké. Jenom proto, že je něco důležité, to neznamená, že to není hodně malé. Sláva K! Sláva K! ...a ten, kvůli kterému se budete ptát, kolik keců může Will Smith kecat, když mu to kecání tak jde? No jo, víš, protože on tě stejně nikdy neocenil. - Jak bych se cítil, kdyby... - Ve skutečnosti jsi ty vykopla jeho... - A když je pryč...

- A pak jsem uviděl... - Vrazím do vagónu... - koupíš si... - s kvantovou fyzikou... - to je problém s... - to neznamená... - boty... - je podezřelý... - nic nerozhází... - ukrad jsem... - vymalovat... - ocenil... - sedíte... - černej... Dobře, otázka zodpovězena. Tak si připomeňte dobu, kdy byly letní filmy více než jen filmy. Dominovaly veškeré pop-kultuře, měly svoje vlastní hračky, sluneční brýle, videohry, kreslené seriály a samozřejmě hitový rap od hvězdy u titulků, následovaný méně hitovým rapem pro pokračovaní, následovaný generickou hitovkou od Pitbulla.

Takové zmenšování pokračování vlastně shrnuje celou tu franšízu. Ne, pšt, ne. Hrají: Willumináti potvrzeni, Tahle země není pro starý emzáky, Hadi v dámě, Tenkos, Jackass 2, Co žvýkal v temnotách, Z je mrtvý, kotě...

Z je mrtvý, Mopsí život, Taťka šváb a sliz. Zdá se, že máš na sobě nějaký střeva.

Strážci galaxie Pozor! To snad ne, chlape, zabil ti taťku. Kéž bys měl nějaký stroj času v kapse... Máš stroj času v kapse. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář