Thor: Temný světUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:5 139
V tomto díle se vrátíme do začátků MCU. Co si bude Hlas Upřímných trailerů myslet o druhém filmu s chlápkem hromu?

Přepis titulků

Viděli jste Thora, film, díky kterému fanoušci přečkali až k Avengerům, teď zažijte film, díky kterému přečkáme až k Avengerům 2. Thor: Temný svět Thor je zpátky v dalším naprosto adekvátním marvelovském filmu, který příjemně zabil pár hodin vašeho času. S dostatkem hustých vizuálů, akce a humoru, díky kterým se nebudete ptát: „Proč chce ten elfí muž střílet kouzelný Kool-Aid do těch nebeských děr?“ Vraťte se do dalšího post-avengerovského filmu plného odkazu na Avengery…

Byl jsi v New Yorku! To bylo za New York. …ale bez Avengerů. Místo nejmocnějších hrdinů Země sledujte Thora, jak se znovu spojí s Heimdallem, ostražitým strážcem, který vidí všechno, až na špeha a Thorovu přítelkyni… Nevidím ji. …a tuhle obrovskou vesmírnou loď přímo nad ním, třemi válečníky, kteří jsou tak nahraditelní, že vyměnili jednoho herce a vy jste si toho vůbec nevšimli, a všemi oblíbeným Lokim, charismatickým podvodníkem, kterému by už teď nikdo neměl věřit.

- Ty mi stále nevěříš, bratře? - Ty bys věřil? Ne, blbče. Když nebojuje s dalším zapomenutelným zlounem, dívejte se, jak je mocný Thor sklíčený na Asgardu v dece, protože je posedlý holkou, se kterou byl jeden dlouhý víkend a dva roky jí nezavolal.

- Jane… - Kde jsi byl? Natalie Portman se vrací jako Jean Grey ze ságy X-Men: Phoenix, s pomocí svého šíleného pomocníka, další šílené pomocnice a dalšího šíleného pomocníka své šílené pomocnice objeví konvergenci, kousek vědeckých žvástů, které si všichni snaží vysvětlit. Jednou za cyklus se světy seřadí. Seřazení je dočasné, musíte být na přesně daném místě v přesně daném čase.

Fyzika se zblázní, navýšení a poklesy gravitace, prostorové hrboly… Když to říkáš, můžeme zase vidět Thora praštit něco kladivem? Děkuji. Cestujte po devíti světech, od Země přes Vanaheim po Svar-, Svatalf-, Svartal-, až po Asgard, domov nejproniknutelnějšího neproniknutelného města vůbec. Takže jeďte s bohem hromu… Nejsme bohové.

…tak jeďte s chlápkem hromu na další oslavu mužského těla ve veškeré jeho kráse, představuje: břišáky, zadek a vypixelované koule. Hrají: Galeův bratr, Natalie Portmanová, Čtyři Loki, Zlaté oko, Praštěný profesor, Oscar, Ken Jennings, Stanley a Mugatu.

Thor: Temný svět Teď přemýšlíte s portály. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář