Trilogie BladeUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:8 068

Hlas Upřímných trailerů se dnes podívá na jeden z prvních úspěšných filmů od Marvelu a jeho pokračování, tedy celou trilogii Blade.

Přepis titulků

V časech, kdy marvelovky ani nešly do kin, staly se z nich nevydané kultovní filmy, případně Kačer Howard, ať už to mělo být cokoliv. Prostě nemůžu odolat tvé intenzivní zvířecí přitažlivosti. Se to nejlepší a nejhorší z Marvelu ukázalo v trilogii Blade. Uhaste svou žízeň na třech filmech naprosto rozdílné kvality, kvůli kterým v nejlepším případě béčkoví herci vypadali úžasně a v nejhorším případě kvůli nim áčkoví herci vypadali směšně. To je hrubé.

To všechno díky různým režisérům, od neznámého přes legendu až k trapákovi komiksových filmů. Dark core, trip hop, co to ty děcka teďka poslouchají. Tři mládeži nepřístupné filmy s černochem v hlavní roli, na které tisk pozapomněl. Hele, je v pohodě, když zapomenete film Muž meteor, ale tyhle byly tři. Seznamte se s Wesley Snipesem, hustým, nestárnoucím samurajem, který si v těhle filmech říká Blade. Narodil jsem se připravený, zmrde.

Je napůl upír s vyšší hladinou melaninu. Sneseš sluneční světlo. Vlastním stylem a vtipnými hláškami, které Wesleyho Snipese zrovna napadly. Chytnu tě později. Říkáš mi, že je lovecká sezóna na cucáky. Někteří zm*di se pořád snaží bruslit do kopce. To jo, Wesley, to... Počkat, cože? Vstupte do staletí dlouhé války proti nejubožejším upírům od Stmívání, kteří vzplanou při nejmenším doteku stříbra, česneku nebo slunečního světla, praktikují starodávný styl boje "jeden po druhém", mají jenom jeden plán...

Bladeova krev je klíč. Budeme z tebe vysávat krev. - Co je to za místo? - Farma na krev. Neumí mluvit přes své tesáky. Ano.

A všechno pojmenovávají tak, že dají slovo upíří před podstatné jméno. Upíří labyrint. Upíří cejch. Upíří značka. Upíří bible. Upíří hodnosti. Upíří národ. Upíří znak.

Upíří sluha. Upíří vibrátory. Upíří způsoby. Upíří hierarchie velení. - Upíří gen. - Tys vytvořil upírskýho pomeraniana? To není jen lenost, to je upíří lenost. Radujte se u akční franšízy s jedinečným vzhledem, který opustili, aby vypadali co nejvíc jako Matrix, je to plné klubového bláznovství ze začátku století, kožených plášťů a CGI, které vypadalo tak špatně, že se ho zbavili ještě před konečným střihem.

Už se bavíš, Blade? Snad jo. Dobrý nápad. Znovu zažijte revoluční superhrdinskou trilogii s více prvenstvími, než kolikrát zatřesete kůlem. Je to první filmová franšíza Marvelu, první černošská superhrdinská franšíza, první chytrolínská komiksová role Ryana Reynoldse, první bojová scéna v chodbě od Marvelu, první franšíza Marvelu s dobrou origin story a ještě lepším pokračováním, kde to ve třetím díle úplně nevyjde, a první franšíza, kde se použije fráze: vyje*aná nastavkun*a.

Ty vyje*aná nastavkun*o. Vsadím se, že tohle je rekord, který nikdo nezlomí. Dívám se na tebe, Deadpoole 2. Hrají: Bílí muži neumí zabíjet.

Cucácká dynastie. Upíří oslabení. Daryle? Co tu děláš? Fratpool. Kde je jeho pilná včelka? Hellboyz 2 Men. Mám pro tebe dvě slova vhodná pro postavu.

Bielby Driver. Techno. Upíří, co na Bladea hodí dítě a pak utečou. A Hot Topic. Prodáváte upírské zboží? Ano, podívej se kolem sebe. Pár věcí možná máme. Co zabil ve stínech Přes všechno to špatné v Blade: Trinity nám ten film dal jedny z nejlepších historky ze zákulisí.

Byli jsme ve Vancouveru, Wesley Snipes šílel, reagoval jenom na jméno Blade, komunikoval jenom přes papírky, dával je režisérovi a každou podepsal Blade. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jo, Blade... jediná kvalitní věc od Marvelu...

00

Odpovědět

Blade herci dnes Blade cast now 2018

12

Odpovědět


Odpovědět

Je pravda, ze se na BLADEa, jako na jednu z prvnich uspesnych "R" Marvelovek fakt dost zapomina.

150

Odpovědět

Žádné zprávy režisérovi jsem nepsal. Blade

190