Captain America: První AvengerUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:8 567

Co si hlas Upřímných trailerů myslí o jednom z prvních filmů z dílny Marvelu?

Přepis titulků

Od studia, které bylo tak hloupé, že prodalo svoje práva na Marvel Disneymu, přichází další film, který existuje jenom proto, aby uvedl Avengers. Captain America: První Avenger Napřimte se pro superhrdinský film s důležitou zprávou: počítá se to, co je vevnitř. Až na to, když přijde na bitky... ...nebo být respektován... Rozpláču se z něj.

...nebo si vrznout. Ženy se nehrnou k tanci s mužem, kterého můžou zašlápnout. Seznamte se s Johnny Stormem, Lidskou pochodní, počkat, ne, špatný film. Seznamte se se Stevenem Rogersem, hlavou dospělého přidělanou na tělo malého kluka. Je to hubeňour z Brooklynu, který se obléká, jako by byly 40. léta, takže v podstatě moderní děcko z Brooklynu. Sledujte, jak se z něj stane superhrdina tím nejameričtějším způsobem. Steroidy.

- Jak se cítíte? - Vyšší. Břišáky. Nadopuje se, aby se z něj stal Kapitán Amerika. Voják se schopnostmi: být o něco silnější než normální silný chlap, ultimátní frisbee a super střízlivost? Nemůžu se opít. Zapomeňte na směšné 3D hologramy Tonyho Starka a vraťte se do analogového světa plného tahání za páky...

...přecvakávání vypínačů... ...mačkání tlačítek... ...otáčení číselníku... ...a lidí vykřikujících procenta bez jakéhokoliv kontextu. 10 % 70 % 50 % 20 % Jsme na 40 %.

60 30 60 80 40 90 Jsme na 100 %.

Jeďte s Kapitánem Amerikou, když se utká se zlým Red Skullem, který je spolu se všemi v sci-fi a fantasy hrán Hugem Weavingem. Radujte se, když Kapitán porazí svého legendárního úhlavního nepřítele svižně v dvouminutovém sestřihu. A to všechno, aby zbylo víc času na nastínění Avengers, představení Teseraktu z Avengers, zbytečné zmrazení, aby mohl být v Avengers, a potitulkovou scénu, která je trailer na Avengers.

KAPITÁN AMERIKA SE VRÁTÍ V AVENGERS Hrají: Devadesátiletý panic, Tommy Lee Vzdych, Jedna tvář, druhá tvář, červená tvář, fuj tvář, Německý Capote, Dr. Divnoláska, Zimní spoiler, Agentka Milostný Zájem a Robert Downey Senior.

Captain America: První Avengers Trailer Dobyvatelé ztracené archy to udělali líp... jen říkám. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Princeznu a půl království tomu, kdo mi sem napíše název songu z té reklamy na VW Multivan.

00

Odpovědět

A jaké království? Belgie má princezny ve věku nad 40 let, Nizozemsko je pak incestu země zaslíbená.

11

Odpovědět

Ultimate frisbee je týmový sport, který se hraje s létajícím talířem (frisbee) a název jako takový se nepřekládá, rozhodně ne jako ultimátní frisbee. I v češtině se používá výraz frisbee ultimate (nebo někdy jenom ultimite). V titulkách bych použil nejspíš ultimate frisbee nebo jenom frisbee ;)

215