Captain America: Občanská válkaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:17 179

Roku 2016 si dala po hubě spousta superhrdinů. Šlo tomu předejít? Rozhodně.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Moc sexy! Captain America: Občanská válka Jak měl skončit Captain America: Občanská válka Má biologickou zbraň! Jdu po něm. Netřeba. Již jsem podezřelého zneškodnil.

Visone! Ty jsi tady? Jistěže. Kde jinde bych byl? Avengers jsou hrozbou. Vaše moc je nezměrná a operujete bez dohledu. Chápete ale, že Země byla pod útokem? Na té nahrávce zachraňujeme svět. Když "zachraňujete svět," umírají lidé.

Nehodili jste náhodou na město atomovku, když přiletěli Chitauri? - Jo! - Přesně! - Ta by jako pomohla jak? Zaplavila by New York koťátky? Mluvte vážně. - Potřebujeme dohled, lidi. - My? Tony, to ty jsi tady z nás nejzbrklejší. Kuck, sestrojils Ultrona, kuck. My všichni ostatní proti zlu bojujeme.

Spojené národy to tak nevidí. Tak jim vyřiďte, že Vision zvedl Thorovo kladivo. Takže si určitě nevedeme zas tak strašně! Vskutku jsem jej zvedl. - Bojujeme se zlem. - Jak říkám. Co se stane, když to nepodepíšeme? Pak skončíte. Vy jste se zbláznil!

Vtipálek. Já vám pomůžu. Jen upravím nadpis... Uděláme z toho "Tonyho smlouvu." Tohle podepíšu z fleku. - Fajn. - Hej! Když dokážete to co já a necháváte to být... a pak se něco stane... - můžete za to vy.

- Né. - Takhle ne. - Že ne? Tak se to neříká. Tak šup. Řekni to správně. - Jak správně? - Ty víš. S velkou mocí přichází velká odpovědnost? To je vončo! Nezastavují. Tak fajn. Metej sítě. Fůj, to tak lepí!

Super, kluku. Rychle do quinjetu, Bucku! Už tam budem! Ha há, jsem GiANT-Man! Něco mnou proletělo! Visione! Sakra, chlape! - Životní funkce? - Je tuhej. RHODESI!

Zde leží War Machine Spadl z pěti kilometrů Nekecej Rogersi, věděls to? Ano... Tanková střela! Promiň, Tony... Vím, co jsem udělal. Že jsem tě ranil. Ale chci, abys věděl...

- že mě to mrzí. - To tě neomlouvá! Já vím. Nezasloužím si žít. Bucky, to není pravda. Nebyl jsi sám sebou. Já mám vlastní pusu, Steve! Udělal jsem to. Přijímám plnou odpovědnost. A mrzí mě to. - No tak, polez ven.

- Né! Měl jsem vás rozervat zevnitř! Už tak byla neuvěřitelná klika, že Stark dorazil zrovna, když jste se dívali na to video! A vy to teď celý kazíte! No ták! NEBO Nevstávej. Poslední varování. Mám na to celej de- CAPTAIN AMERICA Vyjel po neteři svý mrtvý holky BUCKY Dostal chuť na švestky ALE TAKHLE TO OPRAVDU MĚLO SKONČIT...

Touha. Zrezivělý. Sedmnáct. Rozbřesk. Pec. - Já neslyším!

- Devět! - Neslyším tě! - Vlídný! Návrat domů! Jedna! Nákladní auto! Promiň, říkals něco? Ne! A tak jsme zjistili, že tu bombu nastražil Zemo a na Sibiř jsme nikdy neletěli.

- Proč na Sibiř? - Ále, kdo ví... Jop. Kdo ví. No, to nezní zrovna jako poutavej závěr. Tak trochu jsem doufal, že si dáte po držce. Volit si strany a tak. To pořád trvá. Tony sestavuje tým. Už se stalo.

Tým Iron Man je tady, baby. Nechce někdo z vás šašků přeběhnout? Máme i vlastního Batmana a Supermana. - Raději bych byl v týmu Captaina Americy. - Co?! Já myslel, že s tou smlouvou souhlasíš. S tou nesouhlasí nikdo, Tony! Ani ty. Vždyť ji obcházíš, jakmile se ti jen trochu nehodí do krámu. To jo, ale... Máme Spider-Mana! Pane Stark, jsem moc rád, že jsem tu, ale mám jednu otázku.

Vy teď chodíte s mojí tetou? Protože nevím, jestli vás chci za taťulu. No no, nebudeme předbíhat. Pardon... Může už vůbec volit? Je dost starej na to, aby ti ztopil štít! Což znamená... Ták! - Pokud jsi letadlo... - Bomba... - Kus ledu... - Nebo vymytej kámoš!

- Nebo Spider-Man! Pak se před štítem neskloníš! Kristovy rány, dost už! Cože, ty nerad písničky? - To seš z Hydry, nebo co? - Ne! Kdes na to přišel? No, BPéčko, možná by sis teda měl přesednout. - Velmi dospělé. - Jop. Uhni, nebo tě uhnu.

Ani nápad, Catmane. Víš proč? - Protože jsem Batman! - Krista pána, sedni si sem. Stejně je tu na mě přelidněno. Díky bohu! Já už myslel, že nevstane. Jak dlouho jsi tam byl? Viděl jsem všechno!

KONEC Asi si říkáte, proč jsem vás sem pozval. Nikoli, abyste se rvali... ale líbali! Hehe...

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeden z nejlepších dílů. Možná proto, že mě většina myšlenek napadla už při sledování filmu a dost mě to štvalo. :D

60

Odpovědět

Jednak je to film, jednak je komiksovej film a jednak vznikl proto, aby Marvel mohl servat hrdiny mezi s sebou v novým outfitu, aby Disneyovci prodali více hraček. Vytýkat filmu iracionálnost je jako snažit se vypočítat Ludolfovo číslo.

99

Odpovědět

Ano, samozřejmě, všechny úspěšné filmy jsou jen 2-hodinové reklamy na hračky, ano.

21

Odpovědět

Captain America: "Hail Hydra"

70

Odpovědět

I've seen things :D

420

Odpovědět

chtělo to ještě Hulka

53

Odpovědět

Becouse I am Batman

365