Captain America: První AvengerJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:429
Počet zobrazení:6 671

Dnes se vrátíme k prvnímu Avengerovi, kterým je Kapitán Amerika. A naše stará dobrá dvojka Batman se Supermanem dají Kapitánovi jeho první filmové dobrodružství pěkně sežrat.

 

Přepis titulků

Pane Starku! Ne, ne, ne! Nic jste neviděli! Ještě není připravený. Ještě pár vteřin a... Á, už to je! Superhrdinský steroidy! JAK MĚL SKONČIT CAPTAIN AMERICA: PRVNÍ AVENGER To letadlo míří vybombardovat New York. Pokud ho nedostanu dolů, zemře spousta lidí. Musím ho dostat do vody.

Prosím, nedělej to! Ještě pořád máme čas, vyřešíme to. - Prostě to letadlo otoč. - Kéž by to šlo, ale už není čas. - Nic jiného nezbývá. - Co tím myslíš? Ty nemáš kontrolu nad letadlem? - Ne, mám kontrolu. - Ta bomba má časovač? - Nemůžeš je zneškodnit? - Já se vlastně už většiny zbavil. Ani to nejsou bomby, spíš taková malá letadla s katapulty a tak. - Dokonce jsem v jednom letěl. - Cože? Nic.

Ta letadla určená pro různá města jsou anglicky popsaná. Ale proč to chcete v angličtině, pane? - Máme přece němčinu. - Nezpochybňuj mojí genialitu! Tak proč s jednou z těch bomb nemůžeš přiletět k nám, než to letadlo havaruje? To zní moc hezky. Už je ale moc pozdě. - Hned to letadlo otoč! - To nejde. - Chováš se absurdně!

- Budeme muset ten náš tanec odložit, Peggy. Ty se ani nepodíváš po nějakém padáku? - Nebo prostě po čemkoli! - Vážně jsem tě chtěl vzít tancovat. A já sama jsem se konečně tomuhle vztahu poddala. Jsem tady tak sám. A navíc nemám žádnou šanci přežít. - Láme mi to srdce. Letadlo míří k zemi! - A víš ty co? Tak fajn! Havaruj s tím pitomým letadlem! Umrzni si k smrti, když to chceš! - Mně je to jedno!

- Je to tak smutný! Já nechci umrznout k smrti! Díky za ty svaly, ale už je moc pozdě! Když Kapitán Amerika vrhne svůj mocný štít... tak všichni ti, co se štítu postaví, musí přestat žít! - Pokud nejsi letadlo. - Nebo bomba. - Nebo led. A pak si trochu zdřímneš, protože led příjemnej je hned! Když Kapitán Amerika vrhne svůj mocný štíííít! Haha, chlapi! Jste moc legrační! "Čau, já jsem Kapitán Amerika a klidně dám Hitlerovi jednu do zubů."

"Ale potřebuju jinýho pilota, abych se k němu vůbec dostal." - Vzpomínáš si na Hitlera, ne? - To je ten další chlápek, se kterým jsi bojoval. - Než jsi se nechal zamrazit. - Hele, neměl jsem jinou možnost, jo? Hlavně s tím letadlem nehavaruj v teplejších vodách! Chci plavat a místo toho honím ponorky. Jako byste to vy dva zvládli líp. Děláš si srandu? Kámo, já chytám letadla přímo ve vzduchu tak jednou za dva týdny.

A já jsem Batman. Tak jo, tak jo, máte pravdu. Ale počkat! Slyšíte to? - Co máme slyšet? - Volá vám snad Liga spravedlnosti? - Já nic neslyším. - Já taky ne. Přesně tak! KONEC Stěr od Kapitána Ameriky!

Dávej si bacha, Avengere! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Tak jo, až sem přijde, tak já dám ruce takhle. A ty udělej to samé. A pak ho po napočítání do tří chytíme ohnivým plotem. Nebo ho prostě spálíme. Není to snad hlavní účel toho, že máme plamenomety? Ohnivý plot!

Ohnivý plot! Tady máte, náckové z Hydry! - Čau, díky za sledování. Doufáme, že jste se bavili. - Komentujte a přihlašte se k odběru. - Klikněte na další video, jestli chcete víc superhrdinů. - Jo, jako třeba na moje. - Nebo na moje. - Nebo na moje. Nebo Iron-Manovo. Jo, nebo na moje. Protože jsem Batman!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Do not question my GENIUS! :D

51

Odpovědět

Taky mi přislo u kapítana ameriky dost divné, že prostě nevyskočil z toho letadla :D

380

Odpovědět

Nepotvrzené spekulace tvrdí, že letěl přes Atlantický oceán v době Vánoc... Asi konkurenční boj :D

110

Odpovědět

Škoda že to v tomto ohledu nebylo více věrné předloze , tam to dává smys .Ve filmu jsem taky nepochopil proč to prostě nenasměroval dolů a nevyskočil . :-D

20

Odpovědět

Justice League - ve vašich kinech 29. dubna 2039. :D

86

Odpovědět

Případně DC: "Svět není připraven na film o ženské superhrdince založené na mytologii vymřelého národa."
Marvel: "Tady máte filmek s mluvícím mývalem."

1082

Odpovědět

+ChristopherJsem myslel, že Ligu spravedlivých vyhnal Obama ;)

01

Odpovědět

..and I'm Batman :D

1562

Odpovědět

nebylo to letadlo nějak poškozené? to byl důvod proč s ním nemohl přistát, ne?

161

Odpovědět

Celá ta situace s kapitánem a jeho zamrznutím do současnosti byla už předem určená a prostě to tak muselo dopadnout. IMHO v "reálu" by se zachránil, ale tady prostě nemohl. To máš stejně jako ve Star Wars III Yoda Sidiouse ke konci krásně dával, ale idiotsky neudrží meč a pak spadne dolů (prostě to tak muselo dopadnout, nemohl ho zabít). Takže tady taky nemohl tu situaci ustát, ale prostě musel havarovat.

182

Odpovědět

+SafferNo to ano ale mohli to udělat nějak věrohodněji aby pak nemohli vznikat takováhle videa ne ?

230

Odpovědět

+SafferProto jsou prequely obvykle mizerné...

250

Odpovědět

toto je asi top čo som videl zo superhrdinov :D

51

Odpovědět

Konečně někdo, kdo ty dva uzemnil :D

1671