Harry PotterJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 756
Počet zobrazení:21 440

Nedávno přišel do kin úplně poslední díl příběhů Harryho Pottera, a tak netrvalo dlouho, než se do něj pustili tvůrci Jak to mělo skončit. Viděli jste posledního zfilmovaného Pottera? Líbilo se vám finále? Změnili byste něco?

Přepis titulků

Vítám všechny v Bradavické škole čar a kouzel. Ujišťuji vás, že je tady pro děti bezpečno a rozhodně se tu v minulosti nestalo nic, co by naši existenci mohlo ohrozit. Ale v podzemí žije obrovský zabijácký had. A zlý obří trojhlavý pes. A strom, který vás může zabít. A obrovští pavouci, kteří vás můžou sežrat. A... Děkujeme, profesore Brumbále.

To stačilo. Jak už profesor říkal, vítejte... Z těch svíček kape úplně všude vosk! Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz JAK MĚL SKONČIT HARRY POTTER Ten obraceč času je úžasný, Hermiono. - Měla by sis ho nechat napořád. - Tak jo. Ne, fakt! Je moc cenný. Slib mi, že si ho necháš! Jo, slibuju.

Něco by mohlo zničit všechny obraceče a tenhle by jako jediný zůstal, musíš si ho nechat! Slibuju, že si ho nechám! O čem to sakra vy dva mluvíte? Zabiju tě, Harry Pottere. Mířím na tebe hůlkou tak moc, jak jen to jde. Co pro to uděláš, Tome? Nedokázal jsi mě zabít ani jako nemluvně. Zničím tě!

Už jsme tě tak pětkrát porazili a já jsem zrovna vstal z mrtvých. Neposlouchám, mám moc práce se zabíjením. Jsi šílený. A teď zabijeme tvého hada. Jsem borec! Je konec! Nikdy není konec. Avada kedav...

Mudlovské zbraně. - Profesore Snape, vy žijete! - Zajisté, ty pitomče. Jak to? Umřel jste před našima očima. Kouzla, co asi? Jsem odborník na lektvary a dvojitý agent. Samozřejmě jsem měl záložní plán. Pil jsem medojedí protijed už od chvíle, co jsem na toho směšného hada poprvé narazil. Medojed si vezme, co se mu zachce. A myslím, že už všichni víme, že dokážu léčit krvácení.

Teď mi prosím, pane Pottere, přineste svůj neviditelný plášť a obraceš času slečny Grangerové. Musím udělat ještě jednu věc. Profesore, uvědomujete si, že se po jeho použití nemůžete vrátit zpět? Jsem si vědom nebezpečí a následků, slečno Grangerová. Musíte to otočit nejméně dvěstětisíckrát, pane. Tak to byste mě neměl rušit při počítání, že pane Weasley? - Ne, pane.

- Hodně štěstí, pane. Sbohem... děti. Jedna, dva, tři, čtyři, pět... O 262 000 OBRATŮ POZDĚJI 262 029, 262 030, 262 031. Mám to! Můžu zvířata přinutit dělat, co chci, aniž bych je cvičil. Můžu lidem ublížit...

kdy se mi zachce. - Můžu... - Avada kedavra! Co to... - Co to je? - Tady máš, ty temný pane. - Proč jste to udělal? - Odstranit důkazy. Kdo jste? Omlouvám se. Jen vám zachraňuji život...

v budoucnosti. Stejně jako mnoha dalším. Je to dlouhý příběh. KONEC Ne, je to vážně dlouhý příběh. Kdybychom to sepsali, tak by zabral alespoň sedm knih. Nebo osm filmů. Rád bych představil nového učitele obrany proti černé magii, profesora Gandalfa. Neprojdete!!!

To je trochu drsné. Vyučování ještě ani nezačalo.

Komentáře (101)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím mohli by ste preložiť toto, je to fakt sranda a každý ME nerd by sa zasmial. ^^
http://www.youtube.com/watch?v=CFPt6pqTaIo&feature=fvhr

200

Odpovědět

karcoolka: v serii mal voldemort asi 70 rokov a snape asi 35 takze v case ked zabil 10 rocneho voldemorta ho deli este 25 rokov kym sa vobec lily narodi. A kym bude mat lily vek na plodenie deti bude mat snape uz 80.

222

Odpovědět

Dle mého soudu měla Karcoolka na mysli, že by zařídil, aby se Lily dala dohromady s jeho současným já, které s ní vyrůstalo a né s tím já, která cestovalo časem.

00

Odpovědět

2gungock: Lily Evans! Dursley byl manžel její sestry Petunie....

240

Odpovědět

Čekal jsem, že se vrhne a znásilní Lilly Dursleyovou. To byla sranda! :D

2014

Odpovědět

Přeložíte i Jak měl skončit World of Warcraft? (Podle mě měl skončit už před pěti lety [joke])

212

Odpovědět

na konci bych dala že zabil toho voldemorta jako malýho a potom změnil svoji budoucnost s lili vzal by si ji a měl by jiný dítě a harry by se vůbec nenarodil a to by zažívalo zase jiný problémy a bylo by to zase dalších 7 knížek třeba

2017

Odpovědět

Profesor Gandalf :D
lepší než ten film (sedmej, osmej díl) :/

210

Odpovědět

rofl gandalf :)

200

Odpovědět

hej. chtělo by to nějaký nový shoul ih have ended(jak to mělo skončit) dlouho tady žádný nebylo na youtube je jich dvacet
co se překládá tedka teda vazne moc vtipny neni (krome dorkly a jiny vyjimek)
no ták tohle byla silná stránka tehle stranek!

1916

Odpovědět

rád bych představil nového učitele obrany proti černé magii profesora gandalfa NEPROJDETE !!!

232

Odpovědět

sedrik vs červíček belatrix vs sírius snape vs brumbál smrtijed vs hedvika

186

Odpovědět

7 knich.nebo 8 filmů.

191

Odpovědět

Zabiju tě Harry Pottere! Mířím na tebe hůlkou tak moc jak jen to jde! XD Nemůžu!!!

220

Odpovědět

hey z těch svíček padá vosk!

200

Odpovědět

avada kedav...Bang!

205

Další