Iron Man 3Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:889
Počet zobrazení:9 359

Recepty Jamieho Olivera vás bohužel příliš nezaujaly, a proto se po nějaké době vracíme k animovaným parodiím na různé filmy i seriály od skupinky HISHE, v nichž nám tvůrci představují své vlastní vize hollywoodských pecek. Dnes si vzali na paškál film Iron Man 3, který podle mnohých doslova zabil sérii. Po zhlédnutí nám můžete do komentářů dát vědět, co si myslíte o filmu samotném, jak se vám líbila tato parodie a jestli byste stáli o pravidelný překlad.

VIDEO OBSAHUJE SPOILERY Z FILMU IRON MAN 3!

Přepis titulků

Tak jo, Jarvisi, právě jsem vyzval na souboj mezinárodního teroristu. Chci, abys zrušil všechny ostatní projekty a soustředil naše zdroje na obranu před útokem. Dobrá, pane. Měl bych aktivovat protokol "Domácí mejdan" hned? Jo, proč ne? Protitankové střely! JAK MĚL SKONČIT IRON MAN 3 - Tak kdo tě šikanuje? - Jak víš, že mě ve škole šikanují? Protože se poflakuješ s dospělejma chlapama po garážích?

Vem si na toho tyrana zbraňovou světlici. - Je to legální? - Ty mě děsíš! - Uvědomuješ si, že vykrádáš zápletku z animáku Úžasňákovi? - Co? - Nevykrádám! - Ale jo. - Tak to není! - Ale je. Potkal jsem tě před lety, ranil tvoje city, což tě dostalo na temnou stranu. A teď je z tebe superpadouch a já jsem dočasně uvězněný. - To je totálně vykradený. - Není. Hele, zaprvé... překvapuje mě, že Tony Stark ten film tak dobře zná.

A zadruhé, co myslíš tím "dočasně uvězněný?" Tvoje ruce jsou na tuty navěky upevněný v poutech. - Nedostaneš se z toho. - Ty jsi Syndrom a já Pan Úžasňák. - To není to samý! Umím plivat oheň! - Mám i černýho kámoše pro boj se zločinem. - A taky má superoblek. - Ty vado, to jsou vážně Úžasňákovi! - Víš, co mi nedá spát? - Co? Když je prezident uvězněný v Iron Patriot obleku, tak ten je k ničemu. Ale když si ho obleče Rhodey, tak najednou funguje perfektně.

- Tohle ti nedá spát? - Jo. A víš, co nedá spát mně? Jak jsi se dostal zpátky do Gothamu, jakmile jsi vylezl z věznice na druhé straně světa? - Tohle vysvětli! - Proč to tolik lidí štve? Už jsem řekl, - je to proto, že jsem Batman. - Můžeme pokračovat s příběhem? Dobře, pokračuj. - Jaktože ti v tom ohni neshořela podprda? - Cože? Tony!

Svět je v nebezpečí! Musíme se sjednotit! Potřebujeme tě! Vrrr, Avengers! Potřebovat Tonyho! Potřebovat oblek! Jo, tak vy ještě existujete! Je mi líto, lidi, moje obleky vybouchly. - Teď je ze mě jiný muž. - Proč jsi nechal vybouchnout svoje obleky? Je to taková metafora. Abych dokázal Pepper, že je důležitější než mise. A že jsem víc, než jen oblek. Navíc jsou Vánoce. Vyslyšel jsem vaše volání, mí bratří a sestro. - Vzhůru k vítězství! - Tony nechal vybouchnout svoje obleky. Cóóóže?

Proč by to dělal? Jo, Stark končí. Je naprosto pod pantoflem. Ale možná mám náhradu. - Pepper, jseš jako Terminátor 2. - Nechceš vzít Tonyho flek? - Já? - Jo, holka, chceš zachránit svět? - Vážně? - To zní úžasně. - Nemůže mě nahradit! Co se to tu děje? - Zabila Mandarina. - S mým vybavením. Sice mi vybouchly všechny obleky, ale to neznamená, že nejsem Iron Man. - Tak chceš jít s náma?

- Dobře. - Díky moc, lidi. No tak! - Pepper! - Miluju, tě zlato! Nemůže mě nahradit! Já jsem Iron Man. Slyšíte mě? Já jsem Iron Man! To je Jarvis taky! - Takže jsi teď v důchodu, nebo co? - Nevím, ty seš v důchodu? No, já v důchodu nejsem. Já jsem teprve začal. - Pohlídej mi je, jo? - Co to...? Hnus! - Hned jsem zpátky. Reboot!

- Já jsem Iron Ma... - Jsem Batman! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Kupte si Mandarinův margarín už dnes! Takovouhle parádní náhražku másla ani nebudete čekat. Já vím, velký zklamání.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teraz to jeho I am Ironman naberá úplne nový rozmer :D

20

Odpovědět

Iron Man 3 se mi celkem líbil a ty WTF momenty tak moc neřešim. Ve všech MCU filmech jich je hafo :) Prostě vypnout mozek a bavit se ;) Jsem rozhodně pro pravidelnej překlad. HISHE jsem si dost oblíbil.

260

Odpovědět

Hehe, výborne, HISHE opäť raz nezklamali. :) Vôbec by som nebol proti, ak by sa tu objavovali aj častejšie :)

210

Odpovědět

Mě zase nedá spát ta podprsenka...

270

Odpovědět

Ja nejsem moc komiksu znalej clovek takze mi mozna utekla nejaka narazka, ale proc se Iron man poflakuje v kavarne s Batmanem a Supermanem?:D

202

Odpovědět

Ten kanál používá tuhle dvojici (Batman,Superman) jako jejich "hlavní hrdiny". Občas vypustí video jen snima dvouma a komentují současné filmové dění. Pak si tam ty představitele z jiných filmu zvou , viz Iron man , Avengers ....

190

Odpovědět

Todle vyjádřilo mé pocity k filmu úplně nejvíc jak to šlo.. a proto prosím pokračujte v překládání HISHE =) díky

201

Odpovědět

Koukám, že se tu jedou docela slušný hejty. Byl jsem na Iron Manovi v kině a fakt se mi to líbilo. Samozřejmě jestli tu jsou fanoušci komiksů Iron Mana, kde to bylo podle všeho úplně jinak nebo co, tak to docela chápu, ale mě, komiksů neznalého to nijak nezasáhlo.

2010

Odpovědět

Já taky nejsem znalec komiksu, všehovšudy jsem přečetl akorát 2. Ale i bez toho jsem tam měl dost wtf momentu, viz ohnivzdorné oblečení, důvod záporka atd. :D

204

Odpovědět

Iron Man 3 neměl nikdy ani začít...

1832

Odpovědět

Mandarin, jako ta konkrétní postava staršího herce, který si rád dá alkohol, kokain a děvky... to se mi líbilo... ALE... zkurvit takhle komiksovou postav... a nějak nechápu, že na něj zaútočili, až když jim řekl adresu v televizi.. my tu víme pomalu, jaký má Džambulka počet poliček ve skříni a tam by nevěděli, kde žije Tony Stark? Ale no tak :D

251

Odpovědět

Jo, tak tohle mi tam přišlo hrozně na hlavu... Už od prvního dílu se vědělo, že Tony Stark je Iron man. Je to veřejně známá osoba, takže jeho adresa je všem známá... A přitom nemá ve svém domě žádné obranné systémy a za celou dobu na něho nikdo nezaútočil? WTF? :D :D

230

Odpovědět

+zwireNeříkejte to Sheldonovi.. xD Bylo mi ho líto, když zjistil, že Dobyvatelé ztracené archy mají mezeru ve scénáři.. xD

241

Odpovědět

Samozřejmě, že adresu museli znát, jenže oni na něj zaútočili hlavně proto, že se jim svým způsobem vysmíval a navíc tušili, že to Tony bude brát na lehkou váhu, takže jim to vyšlo. Jako v tom filmu je dost "blbostí", ale toto dává smysl a nepochopí to snad jen blbečci.

2017

Odpovědět

Dobré, dobré :D Pravidelnej překlad bych ocenil, líbí se mi to :D ;-)

200

Odpovědět

mandarin na konci -- borec :D

200

Odpovědět

Příště bych to viděl na Star Trek: Do temnoty.

201

Odpovědět

REBOOT!

tímhle to dorazili...super

202

Odpovědět

Nevím, co všichni proti tomu filmu mají.. až na posledních 129 minut to bylo dobrý..

1920

Odpovědět

126 minut.. na začátku byla dobrá písnička https://www.youtube.com/watch?v=q7ijhaw58uU

225

Odpovědět

+sMikeČSFD píše 129.. ;-)

1848

Odpovědět

(jestli si ještě někdo chce najít tu písničku - třeba někomu ušetřím práci http://www.youtube.com/watch?v=15vMZvjfHfI)

212

Odpovědět

nemohli by jste přeložit Predátora nebo Vetřelce ty jsou taky bombový

202

Další