Iron ManJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:468
Počet zobrazení:5 887

Ujímám se dalších dílů série How it should have ended. Je hezké, jak si tvůrci této série dokáží najít každou skulinu ve scénáři originálního filmu a tak pěkně toho využít. Nejinak tomu bude i dnes. Jak by měl podle vás skončit Iron Man? (pokud nebereme v úvahu, že už je druhý díl :-) ) Další videa ze série Jak to mělo skončit najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: B-hold www.videacesky.cz JAK MĚL SKONČIT IRON MAN Působivé... Vylepšil sis svůj oblek. Taky jsem si udělal pár vylepšení. S tou vzletovou rychlostí si děláš srandu? Chvilku to trvá. Ale dostanu tě.

Jsi si tím jistý? Chci říct, už jsi v tom někdy letěl? No to přímo ne. Ale ujišťuji tě, že je ve všech směrech lepší. No, když říkáš, že je lepší, tak na tebe asi jenom vypustím PROTITANKOVOU STŘELU. Opatrně kámo, je to úplně nový oblek. Takže jsi ho prostě zabil? Jo, bylo to buď tak, nebo to nechat udělat Pepper.

Tak jsem se rozhodl vzít všechnu slávu sám. To je tak arogantní a přitom pozorné. Ale stejně... tys ho prostě zabil. To je docela temné. Chci říct, znal jsi toho chlapa celý svůj život. Pokusil se mě zabít. Dvakrát. Copak jste se nenaučili, že když dáte záporáka do vězení, akorát se pokusí o pomstu a unikne? Jo, to... to se nikdy nestává. Takže, co se stalo potom?

No, pak jsem šel na tiskovku a oznámil všem, že jsem Iron Man. Cože?! Kámo! - Nemůžeš prozrazovat svojí tajnou identitu. - Proč ne? Poněvadž já to udělal. A jsem úžasnej. Takže... sežer si to. To prostě nemůžeš. Chci říct, že bys to neměl dělat. Jsem rád středem pozornosti. Chcete říct, že jste nikdy neprozradili své identity? Ehm...

ne... Co takhle každá, cos jí vzal na rande? Jsem Bruce Wayne a líbíš se mi. - Povím ti svoje velké tajemství. - No, ty máš co povídat. - Pane vymazávači paměti. - Ani to nezkoušej... - Zmrazím ti ten ciferník svým dechem. - To teda nezmrazíš. Máš pravdu, nezmrazím. Miluju tohohle kluka. Plácnem si? Ale víš, že tě můžu zaplácnout do země, že jo? Kluci, tohle není soutěž.

Všichni totiž víme, kdo z nás by vyhrál. - Já. - Ale no tak! - Jsem Batman. - Dáme si páku. Tady a teď. Hej. Jak to, že mě nikdy nevezmete s sebou?

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bude iron man 3

187

Odpovědět

I could high five you to the ground :D

191

Odpovědět

jaktože mě nikdy nevezmete sebou ?:D Dokonalej úlet :D

211

Odpovědět

tie priepovidky superhrdinou na konci milujem, mohli by ste prelozit ako mal skoncit superman, tam je to najdrsnejsie :-)

191

Odpovědět

V podstate se to moc nelisilo od originalniho konce. Spis tam bylo neco navic, nez ze by byl naprosto prekopanej konec. To je jako kdyby nekdo natocil jak si autoboti hrajou na konci transformers.

201

Odpovědět

Uplne brutal :D hah :D placnem si :D

190

Odpovědět

dobrej dil :D mohli by ste prelozit vic "jak mel skoncit... ", na jejich strankach maj toho vic a lidem se to libi :)

190

Odpovědět

:)

182

Odpovědět

jj cool video, jen tak dál :-D

180

Odpovědět

michani marvelu a dc matri k sobe jako street fighteru a mortal kombatu :-D

jinak video bylo super vic takovych :-)

190

Odpovědět

tak tohle bylo hustý :D

180

Odpovědět

pěkné až na to míchání Marvelu s DC :)

183

Odpovědět

spiderman na konci je best :D

190

Odpovědět

mazec :D

180

Odpovědět

tank missilee :D

181

Další