Hobit: Neočekávaná cestaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:746
Počet zobrazení:8 282

Druhý díl fantasy spektáklu Hobit právě brázdí světová i česká kina. Takže je ta nejlepší možná chvíle pro připomenutí prvního dílu. Jestlipak víte, že Peter Jackson mohl všechno vyřešit už v jedničce a mohl sobě i nám ušetřit spoustu času? HISHE to ví.

 

Přepis titulků

- Přejete si něco? - Hledám někoho, kdo by se podílel na dobrodružství. Dobrodružství? Ano, dobrodružství ve 3D a 48 snímcích za vteřinu. Bude plné kamenných obrů, hašteřivých trolů a skřetích králů s vousy vypadajícími jako šourek. Promiňte, to jako myslíte šourkové vousy? Šourkové vousy! JAK MĚL SKONČIT HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA Jedenáct, dvanáct...

to je celkem třináct. - Kde je Bilbo? - Opustil nás. Našeho hobita už neuvidíme. - Ten už je dávno pryč. - Ne, není. Tady jsem. No, tohle je trapné. - Jak jste se dostal přes ty skřety? - Ale však víte, nedalo mi to moc práce. Prostě jsem kolem nich proklouznul. No, tak...

co to bylo? Co? Co bylo co? - Co bylo tohle? - Co? Nic! - Já nic neudělal. - Právě jste si něco strčil do kapsy. Cóóó? Ne. Nestrčil. Mám z toho špatný pocit, Bilbo. Řekněte mi, co to máte v kapse!

Vtipné, stejná otázka mě před chvílí dostala ze šlamastyky. To snad ani není možné! Pojďte se mnou! - Tak jo. - Kam jdete? Najít motýla. O to se nestarejte. - Ale co když nás někdo napadne, když budete pryč? - Tak třeba vylezte na strom. Zachráním vás na poslední chvíli. Hned jsme zpátky.

To bylo divný. Máš v obličeji zaraženou sekeru. Víš o tom? Proč takhle necestujeme celou dobu? O pět minut později - Hoďte to do ohně! - Ne! - Ano! - Ne! - Hned to hoďte do ohně! - Já nechci. Pokud ten prsten nehodíte do ohně, Bilbo, budu vás tam muset hodit s ním.

- Udělejte to! - Ale on mě dělá neviditelným! - Miluju ho! - Jedna! - Je můj! - Dvě! - Ne, nedonutíte mě k tomu! - Tři! Miláškuuuu! Co to k... Tak a je to hotovo. Doufám, že ten prsten nebudeme později potřebovat.

Později... Drak je naživu! Zachraň se, kdo můžeš! Tak to fakt děkuju, Gandalfe. KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Už je konec. Klikněte na tlačítko odběru.

Díky, že jste se dívali. Sdílejte a "lajkujte". Podívejte se na další videa. Komentujte níže. Ale buďte opatrní. Nekrmte trolly!

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To takhle jednou Peter Jackson Hobita natočil, následně pak Jackolo, parodii , pro VideaČesky přeložil :) Epický konec !! :D

63

Odpovědět

Jen poznámka k těm orlům a tomu, že autoři HISHE nepochopili, že orli nelítají všude. Já myslím, že to pochopili, proto v tomto i předchozím videu mají orli zavázané oči. ;-)

281

Odpovědět

proc nelitaj vsude?

75

Odpovědět

+rodierTak orly sú celkovo akoby vlastným národom a rasou, niečo ako Enti, mali vlastný jazyk aj hierarchiu, neboli to žiadne dopravné prostriedky ani nemali nikomu slúžiť, snáď okrem Manweho, ktorému boli ako Valar/božstvu vzduchu zasvätené. Takže tak... Orli mali vlastné problémy, vlastné rozhodnutia a neboli nikomu nejak zvlášť podriadené, ich prvotnou úlohou bolo dozerať na to čo robí prvý pán zla Melkor a pomáhať elfom, neraz dokonca zachraňovali elfských hrdinov pred zlom (s čím vlastne pokračujú ešte aj vo veku kedy sa dial hobbit a vedia o pláne Melkorových stvorení- škretov a vrrkov spoločne útočiť na ľudí) lenže to nikomu ani len Gandalfovy alebo Sarumanovy, ktorý boli Maiar (tzn bytosti jestvujúce ešte pred stvorením sveta) nedávalo právo diktovať im, alebo od nich vyžadovať aby niečo robili, nieto ešte ľuďom hobbitom, alebo trpaslíkom. V podstate sa orli objavovali hlavne ako záchrancovia a len málokedy išli do priameho boja, nie to ešte pomáhali preniesť hrdinu priamo na miesto svojej úlohy.

572

Odpovědět

+rodierTakže něco jako jmelí a zvědavý invalida Jirka Karásek....

152

Odpovědět

Hobit je dobrý, ale prosil bych od HISHE, SW : Návrat Jediho
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_955655&feature=iv&list=PL3B8939169E1256C0&src_vid=JrKXH1CeXck&v=zdukWtJwlPU

64

Odpovědět

V Hobitovi jeste netusil, ze je to Ten Prsten; a netusil to ani mistr Tolkien. Ad orlove: http://media.oglaf.com/comic/ornithology.jpg :-)

342

Odpovědět

Ten kdo četl knížku , tak ví, proč orlové nemůžou létat kde se jim zachce.

273

Odpovědět

a bohuzel ve filmech to zatim vubec neobjasnili... bylo by pekne kdyby nekdo aspon napsal proc tomu tak je....
ja knizky necetl, ale zajima me to, tak jako jiny veci co ve filmech nevysvetlili...

392

Odpovědět

+CronosusOrlové nechtějí létat k lidským obidlím protože by je zabili a taky mají vlastní problémy atd..............

821

Odpovědět

šak tam stejně pak letěli k té blbé hoře, když tam šli do té bitvy pomáhat... a to by se měli k******y víc bát že je tam někdo kuchne, když sou tak posraní až za ušima a mají vlastní problémy

30

Odpovědět

Zase ten "vtip" s těma orlama... ale seru na to, je to házení hrachu na stěnu.

397

Odpovědět

Asi tak

275

Odpovědět

Souhlasím se Spoonerem, HISHE a podobné parodie mám rád, ale mohli by je začít dělat trochu inteligentněji, opět zopakován iracionální vtip podpořen tím, že Gandalf je zázračný jasnovidec. Měli by se začít trochu víc snažit. Ale písnička na konci byla vskutku geniální :)

384

Odpovědět

Udělat jeden zavádějící vtip, dobře. Ale použít ho znovu jako pointu vtipu i přes racionální vysvětlení?

1011

Odpovědět

Tak ta písnička na konci je super !!!

1032

Odpovědět

"proč tak necestujeme celou dobu?" :D

817

Odpovědět

dobře už nebudu krmit trolly

893

Odpovědět

ten konec je dokonalej

2465

Odpovědět

Podle mě na Hobitovi byla nejlepší hudba... HISHE ale s tím koncem (mile) překvapilo :D

765

Odpovědět

+LOYFPřesně tak, zvuk celkově je na tom to nejlepší. Proto se jdu vždycky podívat na Hobbita s Atmos ozvučením v Premiere Cinemas na Hostivaři.

411