2012Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:367
Počet zobrazení:5 575

Po dlouhé době je tu další díl série Jak to mělo skončit. Tentokrát se podíváme, jak měl podle tvůrců tohoto animovaného seriálu skončit katastrofický film 2012. Co si myslíte o filmu vy? Pište do komentářů.

Přepis titulků

JAK MĚLO SKONČIT 2012 Co se to děje? Přišel konec světa. Jak to můžeš vědět? Protože mi jeden divnej chlápek z lesa říkal, že to přijde. Cože? Neboj se. Mám plán. Projedeme tímhle zemětřesením, ukradneme letadlo, vyhneme se všem padajícím budovám, které skončí v oceánu, doletíme zpátky do Yellowstonu, seženeme mapu, která nám prozradí, kde jsou tajné vládní rakety, unikneme obří termonukleární erupci, přistaneme ve Vegas, abychom sehnali ještě větší letadlo - doufejme, že tam bude někdo, koho známe a kdo má přístup k většímu letadlu - přesvědčíme je, aby nás vzali s sebou, a těsně předtím, než zničí asteroid Las Vegas, odletíme na Havajské ostrovy, které budou tou dobou v plamenech, ale zemské magnetické pole se naštěstí v tu chvíli posune asi o tisíc mil, takže čirou náhodou přistaneme přímo u místa, kde jsou schovány ty tajné archy, které jsme celou dobu hledali, a pak, i přestože jsou archy pečlivě střeženy a není šance, že bychom byli vpuštěni dovnitř, zázračně narazíme na tamní obyvatele, kteří se také snaží dostat na palubu a kteří nás vezmou s sebou a pomůžou nám dostat se na archu doslova na poslední chvíli!

A pak bude většina z nás zachráněna. Zní vám to jako dobrej plán? Jo! Tak jedem! Tak jo. Novej plán. Všichni plavem čubičku. Jacksone, je po všem.

Jo, já vím. KONEC Co přesně jsi myslel tím: "Většina z nás bude zachráněna"? Nic. Nelámej si s tím hlavu. Dobře. Trošku jsi mě vyděsil. Napadlo mě, že bych třeba mohl umřít a vy všichni byste na mě do dvou minut zapomněli.

Víš jak... Ne. Ne. Neboj se. Vítej v rodině. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

GGG na to káp! ;-)

180

Odpovědět

2012 sem dopadne meteorit. Vsichni rvou ze vyhubi celou lidskou rasu, coz je ale blbost, jelikoz vesmírná tělesa se skládají z meteorizmatu, ktere velmi ZLE reaguje na smog. Tudíž co z toho vyplývá? Smog proti kteremu bojuji miliony lidi na zemi nam zachrani život....

186

Odpovědět

..navic svet se meni porat, byt 2012 pred 11 lety tak nevim nevim :D

,,ale konec filmu pekny, prej zni vam to jako plan? xD
hh a kamze to meli namireno nejdriv?

182

Odpovědět

hehe jak porat nekdo s 2012 - konec sveta, kde to ty lidi berou. Konci Maysky kalendar, ktery mapuje posun nasi soustavy galaxie,nebo ceho, ma asi 25tisic let a po skonceni se vse(planety,hvezdy) nachazi v zacatecni pozici, co to bude doprovazet nikdo nevi, kazdopadne konci jeden vek a mely bychom to poradne oslavit.
Nam kalendare konci kazdy rok a taky se z toho ne to :) ,jen to oslavime ne? ja tedy jo:)

181

Odpovědět

2012 svět neskončí, jen se změní ^^

183

Odpovědět

2012 je hrozna kokosina...

182

Odpovědět

Já si myslím, že v roce 2012 konec světa nebude, že to prstě ten daný nebude.. že to bude později, ale stejně to jednou přijde: Se podiv, co se děje ve světě: samé války, takové bouře jako tornáda, hurikány, zemětřesení, sopky, záplavy či sucha jsou čím dál častější a skoro už všude...Lidé také budou mít soudný den, jak to měli mamuti a dinosauři. NIC NETRVÁ VĚČNĚ, PROTO MY LIDÉ TU NEBUDEM TAKÉ VĚČNĚ a náš čas prostě taky jednou přijde, třeba už za 100 let, protože vidíš, zase vybuchla sopka v Indonésii tentokrát, pokud by to bylo až za 500 let, 500 let je stejně kraťučká doba... proto si myslím, že sice my možná se toho nedožijeme, ale třeba naše děti už ano... ale třeba se toho dožijeme i my...

187

Odpovědět

2012 je perfektně uděalný film - nejlepší část je, jak ten jejich taťka přijede s tou limuzínou, jak už bude to zemětřesení a rychle nasednou a jak to všechno bude padat a ta zem křupat... skoro vůbec to nejde poznat, že to je uděláno na počítači, na to, jak je to dlouhý film... jednou stejně něco přijde, protože lidé tady věčně nebudou... NIC NETRVÁ VĚČNĚ- ale to nebudu vysvětlovat, byl by z toho článek na stránku :D super film :-)

187

Odpovědět

Video pekny. K 2012: Je tezke udelat nejakej slusnej a zamotanej pribeh k katastrofickymu snimku. Mezi tim vsim vybuchovanim,bouranim,padanim,horenim,letanim,plavanim,lezenim po lodi,topenim se a umiranim, proste jen tezko lze udelat poradnej pribeh ;)

182

Odpovědět

Stejně nej jsou Transformers 2 :D

183

Odpovědět

zajímavější konec :D

180

Odpovědět

jo myslim ze tohle by bylo pravdepodobnejsi nez to co bylo v tom filmu x)

180

Odpovědět

Měli se sakra utopit =D

181

Odpovědět

Tak takhle to fakt mělo skončit :-D... alespoň by to nebyl takový propadák.

180

Odpovědět

JJ tak to mne pobavilo ale zadny konec sveta nebude opravdu nasa to potvrzuje:)

180

Další