Captain America: Návrat prvního AvengeraJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:601
Počet zobrazení:8 995

Po delší odmlce se na náš web vrací animovaná série Jak to mělo skončit? A to ve velkém stylu s Kapitánem Amerikou.

Přepis titulků

Kapitánská koule! Štít! Díky za štít. Nechám si ho. Vrať ho! JAK MĚL SKONČIT CAPTAIN AMERICA: NÁVRAT PRVNÍHO AVENGERA? Plán je následující: Vy dva infiltrujete skleněné akvárko na spodku po zuby ozbrojených plavidel. Pak nenápadně umístíte tyhle křehké počítačové čipy mezi další hromadu křehkých čipů.

- Chápete? - Nerozumím tomu. Chceme ta plavidla zničit, ne? Tak proč to dělat takhle složitě? - Nemůžeme prostě zavolat Hulka? - Jo, neroztrhal náhodou už jednu tu loď na kusy? Ne! Poradíme si s tím sami. - Žádný posily! - Mně vážně nevadí zavolat Hulkovi. - Jo, nebo Iron Mana s protitankovou střelou. - Žádný posily! Je to v pohodě.

Už mi dokonce odepsal. ""Hulk jít! Hledat motorku!" Říkám sakra, že Avengerům volat nebudeme! Fajn! Zapomeň na to. Zvládneme to. Promiň. Hulk smutný! Tenhle plán zní dost nebezpečně. Máme v záloze jiný? Mám tu tuhle boží maskovací technologii, se kterou můžu změnit svůj vzhled. Pomohlo by to?

Co že to máš? - A tohle jsi měla celou dobu? - Jo. - Proč? - Musíme se skrejvat, ženská! Dobře. Nový plán. A taky by mi to prošlo, kdybyste nepoužili ten převlek, vy zákeřníci! Tady je ředitel Pierce. Rušíme start.

Ukončete všechny protokoly a začněte rozmontovávat ty lodě. A pokud jste z Hydry, hlaste se v místnosti 41 a přijďte neozbrojení. Díky. Hail Hydra! - Takže jste zachránili svět. - Jo, to teda jo. - Jo. - Nikdo si o vás nedělal starosti. - No promiň! - Fury málem umřel! - Jo, a pak najednou nezemřel. Vidím v tom určitý vzorec. Coulson, Stark, Loki...

Mysleli jste si, že jsou mrtví. A oni nejsou. - Měli byste si na to dávat bacha. - Dávat si bacha na vstávání z mrtvých? - Co to vůbec znamená? - Nepředstíral jsi náhodou svou smrt? Jo, jasně. Ale mně něco takového projde. Neptejte se ho proč! Protože jsem Batman! Ale má pravdu. Když budete pořád lidi oživovat, nikdo vám to nesežere. Dokud jednou někoho vážně nezabijete. Nikdo z nás neumře.

- To je bláznovství! - Jo, dobře. - Uvidíme. - A co budete dělat teď? - Zlikvidujeme zbytek Hydry. Falcon se nabídl, že se toho ujme. - Hail Hydra! - Hail... - Ha! A mám tě, hlupáku! A já? Já si dám na chvíli pauzu. - Půjdeš na rande? - Proč se tak staráš o můj milostný život? Ne, najdu svého kamaráda Buckyho a přesvědčím ho, že není zlý, abychom byli kámoši do deště.

- Kámoši do deště? - Jo, Stark mi řekl, že tak teď označujete nejlepší přátele. Škrtni si to ze seznamu. - Když už je řeč o Buckym, mám na tebe otázku, kápo. - Jen se ptej. Vzpomínáš si na ten okamžik na střeše, kdy Kapitán Amerika vrhne svůj mocný štít... Vážně? - Zase vytahuješ mou starou znělku? - Jo, to jsem slyšel. Tak všichni ti, co se štítu postaví, musí přestat žít. Takže?

Přestal Zimní voják žít, když jsi vrhnul svůj mocný štít? - Ne. - Tak co udělal? Chytil ho svou super rukou. - Takže pokud nejsi letadlo. - Nebo bomba. - Nebo led. - Nebo kámoš s vymytým mozkem a robotickou rukou. - Ani se to nerýmuje! Pak tak úplně přestat žít nemusíš. Vy jste divní. No, bylo to tu s váma hezký.

Ale jestli mě omluvíte, musím jít hledat Buckyho. Hulk ho našel! Pusť mě! Nejsi zloduch! Nejsi zloduch! Nejsi zloduch! Nejsi zloduch! KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Ahoj, děvče. Škoda, že se z tvého strejdy vyklubal terorista. Ale narozeninový slib je narozeninový slib.

- Kdo jste? - Iron Man. - Vy nejste Iron Man. - Jsem. - Nejste. - Jsem. Tak kde máš svůj oblek? - Padám odsud, Jarvisi. - Měl byste chodit mezi lidi, pane. Tak to si dám kousek dortu. Dortová střela!

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

furyho dabing vážně trefili, velká podoba

60

Odpovědět

Jak sebral ten štít.. woop woop woop woop! :D Nevěděl jsem, že Bucky je Zoidbergův vzdálený příbuzný.

220

Odpovědět

Stejná slabota jako celý kapitán ameriky.

Fakof kapitán ameriky... my chceme Table Top! ;)

331

Odpovědět

zrovna druhej cap byl podle mě nejlepší ze všech marvelovek,zatím a celkově ten druhej byl asi 50x lepší než první cap :D

70

Odpovědět

Nakonec měli dát scénu jak se dívá na Star Wars a uvidí tam Furyho :-D

290

Odpovědět

"None of are gonna die! That's silly talk." ... a ten výraz :-))))

113

Odpovědět

Ironie je jak to ještě řekne zrovna Kapitán Amerika :D

202

Odpovědět

+smazano*spoiler alert* :D

72

Odpovědět

"Captain Ball" a "Shield" ze startu :D

110

Odpovědět

Groot je nejlepší :)

232

Odpovědět

We, are Groot.

62

Odpovědět

Because I'm Batmaaaaaan :D

1005

Odpovědět

I'm Groot.

354

Odpovědět

HODOR

332

Odpovědět

Pikachu

76