Thor: Temný světJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:512
Počet zobrazení:7 425

Už se stalo zvykem, že když se skupina HISHE zaměří na nějaký superhrdinský film, objeví se v jejich parodii kavárna superhrdinů, kam chodí ke stálým "štamgastům" Supermanovi a Batmanovi i ostatní komiksoví hrdinové na kus řeči. Přemýšleli jste ale někdy o tom, kde se slézají padouši?

 

Přepis titulků

Heimdalle, můj příteli. Jak se má moje pozemské děvče? - Jak se jí daří? - Daří se jí velice dobře. - Dobře. - Právě se koupe. To je dobře. - Počkej... cože? - Vidím všechno a je to úžasný. Přestaň mi očumovat přítelkyni, vole! JAK MĚL SKONČIT THOR: TEMNÝ SVĚT - Loki!

- Jsem mrtev, bratře. Ne! Vše, co jsme zažili, vedlo k tomuto rychlému a nečekanému konci. Sbohem, bra... Néééé! Tak jo, tělo necháme tady a vrátíme se k současné situaci. Jsi si jistý, že je mrtvý? Právě zařídil, aby to vypadalo, že máš useknutou ruku. - A je zlý. - Je mrtvý, má lásko. Vidíš?

Jo, nežeru mu to. Dívej se. Vážně? Dobře, dostala jsi mě, nejsem mrtvý. Bože! Přímo do kuliček. Takže mi úplně překazili plán. - Ale ne! - Hrdinové jsou tak otravní! Že jo? A obzvláště, když je to váš perfektní bratr.

Co bylo pak? Musel jsem s Thorem bojovat proti tomu elfovi a pak se vrátit do cely na Asgardu. - To je strašné! - Já vím! Myslel jsem si, že to mám v kapse. Že všechny oblafnu. Zmocnil bych se Odinova trůnu. Všichni by pak reagovali takhle: "Cože? Kde je Odin? To je tak zlé!" Já měl Odina vždycky rád. - To teda.

- Jak jsi utekl? - Díky kouzlům přece! - Mám rád kouzelnické triky. Chceš vidět, jak tahle tužka zmizí? Hele, Loki! Díky, že jsi mi ukradl slávu, ty parchante! Proč radši nejdeš ukrást nějaký kouzelný plyn, který nikoho nezajímá, Malekithe? Stopro ovládnu temnotu společně s celým vesmírem. Přemohli tě dva lidští vědci a dva idiotští internisté, kteří měli jenom stativy. - Takže?

- Takže se měj hezky. Amatér! Ten blbeček si myslí, že když má armádu, tak to z něj dělá superzáporáka. No, Loki tak trochu změnil téma. - A ty bys to neudělal? - Naprosto! Víš, co bych udělal já? Řekl bych: "Chceš vědět, jak jsem přišel k těmhle jizvám?" A? Pak asi něco vyhodím do vzduchu, já nevím.

Rád nechávám lidi hádat. Tohle je na prd! Kdo ví, jak dlouho mi teď bude trvat získat Odinův trůn? Víš, co je na tom nejvtipnější? Kdybys byl hodný syn, Odin by ti ten trůn prostě přenechal. Když ho Thor nechce. Jo, díky, že jste mi to připomněl, generále. - Víte, co je ještě vtipné? - Co? Kdybyste kolonizoval Mars, mohl jste zachránit celou svou rasu. Teď jsi mě dostal, Loku!

KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Líbí se mi to tady. Jak se to tady vůbec jmenuje? ZLODUŠSKÁ HOSPODA Vy jste se na mě vykašlali, chlapi, že jo? DÍKY ZA ZHLÉDNUTÍ Jsem Batman!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a všimli jste si že u toho stolu sedí i predátor? .-D (1:50)

90

Odpovědět

Jak má Zood ten krunýř... :D

80

Odpovědět

Legendární :D Z Jokerovo: Chceš vědět, jak jsem přišel k těmhle jizvám? mě vždycky mrazilo...

60

Odpovědět

A co když řekneš? Ne... nezajímá mě to. :)

41

Odpovědět

+Divineashno nevím, jestli kdyby mě ohrožoval nějakej psychopat, tak bych mu zrovna takhle odsek :D

41

Odpovědět

+DivineashJak píše chlewy, to by byla provokace a navíc ne moc nápaditá. Mohl by si prostě říct, že by ho to s tebou nebavilo, když takhle odmítáš jeho hry. Myslím, že daleko elegantnější by bylo kontrovat to něčím jako "Daleko víc mě zajímá, proč chceš, abych se zajímal, jak jsi přišel k těm jizvám." Tím s ním odmítneš hrát jeho hru, ale neodmítneš s ním hrát obecně. Naopak to může vidět jako určitou výzvu (konkrétně v případě Jokera by výzva mohla fungovat, přeci jen zasvětil život snaze přimět Batmana zabít) a díky tomu, že tě bude chtít porazit i jinak, než jen zastrašit či zabít, zvýšíš šanci, že tě nezabije. Pochopitelně na to potřebuješ velmi inteligentního psychopata jako jsou ti z Batmana, ne náhodného násilníka, který má zrovna chuť vylít si svou zlost a frustraci cizí krví...

10

Odpovědět

Nechápu, proč ve Villain pub sedí predátor. On teda ani moc nepatří mezi klaďasi, ale stejně bych tam spíš narval aliena.

22

Odpovědět

Jsem jen paranoidni nebo dvere (1:52) opravdu ovlada HAL? A kdo je ten prochazejici typek 1:42?

30

Odpovědět

Ten týpek je doktor Lecter z Mlčení jehňátek. Vtip spočívá v tom, že Lectera i Odina hraje Anthony Hopkins. Proto Lecter říká, že má Odina rád, když ho vlastně sám hraje :D

740

Odpovědět

I'm Batman

371

Odpovědět

″Kdybyste kolonizovali Mars...″
Tak stím-hle Loki zabil :D

480

Odpovědět

Chceš vidět, jak tahle tužka zmizí?

272

Odpovědět

Jak se tam soli navzajem :D ... vilian pub vubec neni spatny napad :D

410

Odpovědět

Kdo je ten záporák vlevo? Nebijte mě...

285

Odpovědět

General Zod

332

Odpovědět

General Zod z posledního Supermana. Proč má kolem krku tu sádru, to ti říkat nebudu :D

523

Odpovědět

Sice jsem to videl uz na Youtubu driv ale ten konec je tu proste nejlepsi. A Villian Pub je sice hezky originalni, ale porad na Super Cafe to zatim nema. A konec proste jeste jednou nejlepsi .....wait what? Im Batman !

1515

Odpovědět

konec nejlepší :D

710

Odpovědět

Džoukr asi nejlepší :D

226