Jak měl skončit Pán PrstenůJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:794
Počet zobrazení:12 542

A je tu náš první překlad videa z internetového projektu How It Should Have Ended (Jak to mělo skončit). Jeho autoři na svých webových stránkách pravidelně vytváří krátké animované klipy, které parodují známé filmy. Jejich hlavním mottem je: "Někdy filmy nekončí tak, jak bychom si přáli," a proto také zveřejňují své vlastní nápady na zakončení filmů. Dnes tu pro vás mám jejich značně zjednodušené řešení hlavního problému filmové trilogie Pán Prstenů. Podívejte se, jak by vyřešili zničení Prstenu oni...

Přepis titulků

Jak měl skončit Pán Prstenů. Prsten musí být dopravenaž do samotného centra Mordoru. Musí být vrácen zpátky do ohnivého chřtánu, ze kterého pochází. Někdo z vás se o to musí postarat. Mám jeden nápad,který by mohl vyjít. O PATNÁCT MINUT POZDĚJI Saurone!

- Hej, Saurone!- Vidím vás. Jseš kretén! Nemám vás rád. Připrav se, Frodo! Za chvíli tam budeme! Gandalfe, pod námi je oheň! CO SE TO KRUCINÁL DĚJE?!! Vysvětlím ti to, až bude po všem.Teď pokračuj v letu, ptáku.

Nachystej Prsten, Frodo! Můžeme! Teď, Frodo! Miláškuuuuu! To bylo až neuvěřitelně snadné. Úplná brnkačka. Dokážete si představit,že bychom museli jít pěšky? - Nebuď směšný.- Panebože!

Jo. Někdo z nás mohl dokonce umřít. Ani náhodou. KONEC Překlad: BugHer0vojtechtucek@gmail.com

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opraveno.

00

Odpovědět

bullshit

17

Odpovědět

Video dobrý, to jo, ale titulky nesedí, předcházejí se...vám ostatním ne?

770

Odpovědět

to by nešlo.. to bych se pak připravil o 10 hodin luxusních filmových zážitků.. to jen když neberu v potaz skvělé knižní podání ;)

284

Odpovědět

it was easy :D

220

Odpovědět

:D:D:D:D:D:D:D:D to bylo snadné :D:D:D:

214

Odpovědět

Ten Sauron tam vypadal jak pí*a :D

1917

Odpovědět

hej sourone smrdíš

192

Odpovědět

Kéž by to takhle skončilo.xD

193

Odpovědět

diky za tu poravu :)
ale tendle napad mohl Gandalfa napadnout :D

221

Odpovědět

Díky za opravu ;-)

192

Odpovědět

Video opět funkční.

203

Odpovědět

Hej, nejede to!

184

Odpovědět

no i tak takhle by se jim to jen tak nepovedlo protože oni orlum nemuzou porucit aby byli vzdy tam kde oni a ty orlove musi taky nekdy odpocivat nemuzou letet pres celou Středozemi bez odpocinku

2131

Odpovědět

Spíše se zapomíná, že Mordor hlídali jezdci na "Nazghúlech". Teprve až byl Černý jezdec zabit, pak mohli povolat orli. Ale v tu dobu už byl Frodo v Mordoru ve spárech skřetů.

11

Odpovědět

Myslím, že i kdyby to skončilo takhle, Frodo musel jít z Hobitína do Roklinky. To podle mě není zrovna krátká cesta a ještě k tomu po něm šli Nazgûlové.

2013

Další