StmíváníJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:606
Počet zobrazení:7 826

Vskutku dlouhý příběh nemyslíte? Tvůrci série How it should have ended by zřejmě chtěli, aby to skončilo mnohem dříve. Další videa ze série Jak to mělo skončit najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz JAK MĚLO SKONČIT STMÍVÁNÍ Moje ruka... úplně hoří! Ztrácí příliš moc krve. Musíš si vybrat. Buď ji necháš proměnit se nebo vysaješ ten jed. - Víš, že nebudu schopen zastavit. - Já bych měla jeden nápad. Proč ji prostě nenecháš stát se upírem? - Ano.

- Co, fuj! Ne! - Proč ne? - Proto. - Je to proto, že se bojíš závazků? - Ne. - Myslíš, že bude lepší v baseballu? - Ne. Tak proč tedy? Edwarde, jsi jako narkoman na odvykačce. Je to jako chodit s crackem. To nikdy nemůže vyjít. Hrozně moc to bolí! Nechci, aby se z ní stalo monstrum. Bude lepší, když se mnou prožije šťastný dlouhý život.

Radši se pevně drž, ty moje opičko. Říkal jsi něco Edwaaaaa... To je tak trapný. A taky je to fakt nechutný. Zajímá někoho, co si o tom myslím já? Nemluv. Jsi zraněná.

- Zbývá už jen chvilka. - Tohle je blbost. Co by mohla mít jako člověk a nemohla mít jako upír vegetarián? Už vím. Támhletoho chlápka. Protože vidím do budoucnosti. Koukejte na moje vymakaný svalstvo. To se nikdy nestane. Hej, lidi, jen malá připomínka. Myslím, že jsme zapálili tuhle budovu.

Už není čas. Edwarde, jestli to tak chceš... pak najdi vůli ji zachránit. - Přenes tu bolest... - Pozdě. Už je ze mě upír. Jdem sežrat nějaký lidi! Upíři... přece nemohou žít ve slunečním svitu.

V mém světě můžou. Asi budu zvracet.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jacob a Blade nejlepší :D

220

Odpovědět

miluju katerinu andrykovou ... :) ooo katy tvuj olchava :)

181

Odpovědět

sex sex sex sex sex je náš ..dělá dobře me i tobě .... :) .... ooooo sex je náš

188

Odpovědět

vy ste tu fakt k****i , kdyz dávate parodie na tak dobrý fim .... napisšte mi sem prosím kdos tím souhlasí ..dekuju ... miluju to a vy ste me fat stím to nasrai la ejo sak je to váš názor ..a muj je ze ste k****i !! napis te sem co si myslíte o mém nazoru ..dekuju ...miluju vás ..musq

1888

Odpovědět

Prosím, udělej světu tu laskavost a nemnož se, protože taková divná rasa k jaké patříš by prostě existovat neměla. musq!

220

Odpovědět

je to tu na picuuuuuuuuuuu

1831

Odpovědět

Souhlasim s nazorem Nekdo...Twilight je urážka doteď hororovýho kultu...a navíc tohle video to vystihlo úplně přesně...zápletka proč spolu ty dva nemůžou být je naprosto uměle vykonstruovaná a nepochopitelná. Těm co se twilight líbí jde říct snad jen...na romanitcký komedie se koukejte jinde a pokud něco s upírama, pusťte si Blade, Underworld, Van Helsing nebo Priesta

218

Odpovědět

Twilight je nohorazna kravina s upiry kteri sviti na slunci (jen napsat tohle me nuti zvracet) nechapu jak se nekomu muze libit takova blbost, ktera se vubec nedrzi zakladnich pravidel vampirismu a lykantropie, me jako fanouska filmu jako blade, underworld atd. tahle serie urazi tak jak jen to jde P.S. tohle video je vyborne a mnohem lepsi nez vsechny tri filmy dohromady :-D

199

Odpovědět

Ten Blade na konci přimo mě mluvil s duše.

220

Odpovědět

to je dobrá parodie :D

191

Odpovědět

mam velmi rada twilight ale aj toto je super :D

1814

Odpovědět

Lidi,malá připomínka,myslím,že jsme zapálili tuhle budowu..xDDDDDDDD Jdem sežrat nějaký lidi!!..xDDDDDDD LoL xDDDDDD

192

Odpovědět

Absolutní kravina ten konec. Ale Jasper je good: lidi, malá připomínka. myslím, ž sjme zapálili tuhle budovu. XDD Nebo Alice: už vím. támhletoho chlápka HEJ-koukejte n amoje vymalkaný svalstvo.
Ale jinak vlbost
1.přeměna trvá 3 dny
2. U edwarda je od chvíle, kdy vypráví svůj příběh jasný, že je jako Carlisle-nikdy by neproměnil nikoho, kdo má jinou možnost...

UPS. pardon, rozepsala jsme se.

1816

Odpovědět

netrvá premena 3 dni ??? :D

180

Odpovědět

Když jsem Stmívání viděla tak jsem přesně řikala, aby to zkončilo takhle :D

181

Odpovědět

Stmívání (všechny díly) mám moc ráda ale todle video je !!!LuXuS!!!
<3 lets go eat some people <3 Hustý =D

188

Další