Twilight sága: RozbřeskJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:363
Počet zobrazení:5 704

Twilight sága je sice již dávno za námi, ale i tak si dnes připomeneme poslední díl ságy, která pobláznila miliony mladých fanynek po celém světě.

 

Přepis titulků

Je tak dokonalá. Je to to nejúžasnější napůl lidský napůl upíří miminko vůbec! Já vím. Je nádherná. Na tomhle miminku není vůbec nic divnýho. Ach můj bože, vypadá tak sexy! Můžu se líbat s vaším nemluvnětem? JAK MĚLA SKONČIT TWILIGHT SÁGA: ROZBŘESK - ČÁST DRUHÁ A tohle je vaše budoucnost.

- A kruci... - Jo. - Prostě jen tak? - Přesně tak. - Všechny naše hlavy... - Jo. - utrhnuté? - Jo. A otevírající se země a všechna ta láva? Božínku! No...

moc ti děkuju, že jsi mi to ukázala, drahá Alice. Dnes jsi tu udělala vskutku úžasnou věc. Děkuju. Ano, děkuju, že jsi mi ukázala přesně to, na co si máme dát pozor. Cože? Tohle je zlý. Tak jo, všichni! Viděl jsem budoucnost a přesně vím, čeho jsou schopni.

Vy dva jste prostě museli zplodit dítě, že jo? Jdeme na to! KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz No, aspoň máme jeden druhého. Ty víš, že na tobě jsem se nijak nepoznamenala, že jo? Nazdárek, už jsem se vrátil z rybářskýho výletu. O co jsem přišel? Klikněte na odběr nebo nás olajkujte.

Díky za zhlédnutí. A koukněte se na další videa, jestli chcete. Dívejte se klidně tak dalších tisíc let. Klidně tak dalších tisíc let.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na konci, jak ta holka říká "You know, I didn't imprint on you, right?", neznamená to spíš "Víš to, že já jsem se do tebe neotiskla, že jo?" Aspoň podle knižní "terminologie" ;)

140

Odpovědět

Už jsem ani nedoufala v překlad... :D

40

Odpovědět

Jeste ze sem nevidel ani jeden dil, nebudu radsi otevirat pandorinu skrinku.

112

Odpovědět

Twilight sága v první řadě neměla nikdy začít.

1959

Odpovědět

Kdyby ale Twilight sága nezačala, pravděpodobně bych nikdy nepoznala tak úžasného herce jako je Michael Sheen a za to jsem vděčná :) Ale pravda je, že to mohlo být napsané líp... Kdyby upíři nezářili, kdyby byly více rozvinuté příběhy ostatních postav (a ne jak Volturiovi, kteří tam jsou BOHUŽEL jen tak mimochodem, aby měl kdo ohrožovat Cullenovy) a především kdyby šlo o pořádnou zápletku, u které by se mi zatajoval dech, mohlo to dopadnout úplně jinak. V knižní předloze mě nejvíce zklamal ten konec bez bitvy... Čekala jsem konečně nějaký epický moment, ale ono nic...

90

Odpovědět

Nejlepsi boj a jedina dobra scena z filmu za cely 4 dily a pak to byla jenom vidina... joo jak ja sem se tenkrat nas*al.

605

Odpovědět

Hele on v tom hrál Loki nebo to je čistě náhodná podoba?

884

Odpovědět

Tohle video je úplně k ničemu ... copak se tady najde někdo, kdo viděl v pořadí třetí díl téhle hovadiny a zároveň má dost inteligence aby uměl s internetem? ... Jedničku vidělo dost lidí, aby si udělalo vlastní názor, včetně mě. Ale tady jsem se fakt moc nechytal. :D

3749

Odpovědět

Tak ještě, že tady máme odborníka, co nám řekne na co se koukat a na co ne. A ano viděl jsem všechny čtyři (ne tři) díly a ano mám dost inteligence abych uměl s internetem.

5428

Odpovědět

Tvoje myšlenka bude taky na pokračování, aby jsi z toho vyždímal větší ranec?

711

Odpovědět

No ale musím povedať že na jeho komente niečo bude nakoľko ja som videl prvý diel. Druhý a teraz neviem či nie aj tretí som videl z absolútnej nudy keď som 6 týždňov nemohol vyjsť z domu ale do 4 dielu ma nedotlačia ani všetci svätí aj s čertamy dohromady :D
btw. Prvý diel je podľa mňa pozerateľný až na trblietky, pri ňom som ešte neľutoval čas strávený pri tom.

102

Odpovědět

já jsem viděl všechny díly, nechtěl jsem to nijak hodnotit bez shlédnutí a teď můžu tvrdit, že se mi to nelíbí a je to z mého pohledu blbost a když se mě někdo zeptá jestli jsem to viděl, že o tom takle mluvim tak můžu odpovědět ano... a tohle video je supr přiznám se, že mě vůbec nenapadlo že by to mohl vlastně použít ve svůj prospěch...miluju how it should have ended

142

Odpovědět

+ExelExel: Z toho důvodu jsem se podíval na první díl v době když už to celý svět hejtoval ... abych si udělal svůj názor. Dokonce jsem četl i kus knížky, takže už vím že režisér bohužel nenese až takovou odpovědnost, materiál se kterým pracoval byl s****a od začátku. Dokonce i český překlad dělal nějakej naprostej moron jehož slovní zásoba se zasekla na úrovni páté třídy. Ale tady PierreMugovi bych ještě vzkázal. Ne, neradím ti na co se dívat, bral jsem to jako vtip, ale obdivuju s jakým zápalem ses postavil za něco tak bezcenného.

70