Ant ManJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:7 036

Brilantní plán Hanka Pyma o záchraně světa před podlým Darrenem Crossem a jeho oblekem Yellowjacketa možná zase tolik brilantní nebyl. A co na to Batman se Supermanem?

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Čus! Zdravím, Scotte. Ty kráso, vy jste Hank Pym. Přesně tak, Scotte. Vím, že jsi mimořádně zručný inženýr. Proto bych ti rád nabídl práci. Aha.

Původně jsem měl složitý plán, co počítal tamhle s tvým kamarádem zlodějíčkem. Měls mi něco ukrást a vyzkoušet si to. To by asi klaplo. Pak by tě zatkli a já bych tě z toho dostal. - Tati, už ticho! - Jo, no každopádně, bylo to zbytečně složitý. Řekl jsem si, že tě tu radši vyzvednu a nabídnu ti spoustu peněz za spolupráci na jistém projektu.

Co ty na to? Ty jo. To zní docela super. Kámo, a co já? Nechceš radši baštit vafle v mým hnusným bytě a nakonec se mnou začít zase krást? Plus má dcera je docela kus a bude tě trénovat.

Louisi? Mám vymazlenej klakson! Jsem váš, pane Pym. Chápu tvé rozhodnutí! Jdi za svým snem! JAK MĚL SKONČIT ANT MAN Díky zmenšovacím oblekům pro vás mám neviditelné, neodhalitelné vojáky, jako vidíte zde.

Ha? Tvá tajemství jsou venku, Pyme. Jak jako neviditelný a neodhalitelný? Vždyť na těch záběrech jsem jasně vidět. Hej, to je fakt. Jo, není neviditelnej! Vždyť zrovna na ten oblek koukáme v tý skříňce. Tohle je na pytel.

Co ještě máte? No, mám tuhle bouchačku, co dělá z lidí loužičku pudinku. - To je úžasný! - Proč jste to neřekl hned? Můžeme zabíjet a zabíjet a nikdo nám na to nepřijde! Vezmem si těch udělátek rovný milion! - Dva miliony! - Skvěle! Jdu se postarat o zákazníky. Hope, vyprovodíte Hanka ven?

Dík. Pa pa. Nechal nás tady s tím oblekem! Tak do práce. Můj oblek! Mý servery! Mý data! Jsem v koncích! Čili jsme to hodili do luftu. Tank jsem zase zmenšil a nikdo neměl tucha, která bije.

To zní nějak snadně. Jo, když se tak zamyslíš, tak mě ani nepotřebovali. Původně jsme plánovali mravenčí vloupání ve stylu Mission Impossible, ale tihle dva tvrdili, že je to zbytečný. Vždyť jsi nosil po kapsách tank, tati. Když Mission Impossible! Mravenčí! Viděli jste to vůbec?

Je v tom Tom Cruise a tak. Je to bezvadnej film. Žádná mravenčí Mission Impossible nebude! Tom Cruise nemá svýho kaskadéra. - Tati... - Minule visel z letadla! - Všem je to fuk. - Taky jsme mohli. - Tati! - Ale s mravenci. Jak u sebe vlastně můžete tahat ten tank?

Jo, když to nemění hmotnost, neměl by vážit asi 60 tun? Ále, věda. Molekuly. - Příhodné. - Ty víš, o čem mluvím. Já nechápu, jak se zvládáš tak rychle převlíct. U sebe bych se nedivil. Ale já jsem super rychlej. Nikdo bez schopností by se do toho nenavlíkl tak rychle.

- Já jo. - Jak? - Protože jsem Ant Man. - Protože jsem Batman. Hej, co?! To nemůžeš! To je moje! - To říkám já! - Říkáš: Jsem Ant Man? Dost divný. Ne!

Říkám Batman! Protože jsem Batman! - Jsem Batman! - A já Ant Man. - Přestaň to říkat! - Ale vždyť jsem! - A já jsem Batman! - Bože můj! Nenuť mě se zmenšit a dát ti jednu na čumák! Jen pojď! Co?! Jakto?

Protože jsem Batman! KONEC A je to tu. Další astronaut. Ty! Ty! Seš! Ty! Seš! Jen! Ty! Seš! Jen! Hračka! Ne.

Jsem Ant Man. Hej. Chceš prozradit mou tajnou identitu?

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

celý film jsem si říkal, proč to jednou váží tolik a pak zase tolik... teď vím že to trochu nedomysleli a věnoval jsem se tomu zbytečně

41

Odpovědět

Pokud ty zmenšené předměty nemění velikost, pak tam teda měli pěkně nedodělanou fyziku a třetí newtonův zákon. :)

22

Odpovědět

Výborně, kavárna superhrdinů mi tady chyběla! Tahle byla naprosto boží! Because, I'm Ant-man! Wait, what? :DDD

310

Odpovědět

Nechystam se na to divat, presto se musim zeptat (kdyz uz vime jak to melo skoncit) Melo to vubec zacit?

724

Odpovědět

zase dobre jako skoro pokazdy a Batman nezklamal

1042

Odpovědět

to s tim příbehem hraček bylo nejlepší z celého videa :D

3515

Odpovědět

Nebylo

134