Strážci galaxieJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:8 276

Napadlo vás někdy, jak výživná by byla konverzace Groota s Hodorem? Nebo třeba s Batmanem?

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Všichni jsme něco ztratili. A většinou život spíš bere, než dává. Ale dneska ne. Dneska nám něco dal. Dal nám šanci. K čemu? Neposrat se.

Inu dobrá. Ty vole, co to děláš? Říkals, že se nemáme posrat. Ne! Přestaň! Takhle jsem to nemyslel! Groot! Jak měli skončit Strážci galaxie Přines mi Orb!

Proč, prosímtě? Co?! Vždyť si akorát celý dny válíš zadek v tom křesle! Změnil by snad Orb nějak tvůj denní program? Budu vládnout vesmíru! A sedět si v křesle. Tak mi ho přines, chlapče. Tak slez dolů a donuť mě!

Nemůžu z něj slízt... Ještě není čas. A navíc... Bolí mě nohy. Seš divnej, Thanosi. Válka nekonečna..! Musíme pryč! Doufám, že máš plán. Mám!

Hlavně nestřílejte jeden po druhým! Na můj povel všichni palte na to samý okno! Nabít! Do prčic. Palte! Jak si přejete vyplatit? Jak asi, blbe? V jednotkách! Dobrá tedy.

Carino! Ne! Už ti nebudu dělat otroka! Vole! Soráč, ale ta holka vypadala, že se chce srát mezi mě a mý nechutný bohatství. Čtyři miliardy jednotek bych prosil. Jo! Vaše spása přichází!

Co to děláš? Trsáme, kámo! Ty a já! Dělej si co chceš, můj pohřeb to není. A pak jsem tam všechno rozbombil. To je můj kluk! NEBO Dej mi ruku! Hej, pusť nás!

Kdepak. - Co budem dělat teď? - Nemám šajn! NEBO Tak co chcete dělat? Něco dobrýho? Něco špatnýho? Nebo obojí? Jdeme za tebou, Starlorde.

Tak obojí. Takže kdo je dobrej a kdo je špatnej? Čau. Jsem Batman. Chceš prozradit mou tajnou identitu? - Chceš dostat po hubě? - Nevšímej si ho. - On je špatnej. - Já? Já jsem ten dobrej. Ty špatnej.

Nebo my jsme dobrý a oni špatný. A nebo jsme dobrý my a vy jste špatný a bla bla bla! Já tady snad chcípnu nudou. No, tak vítej zpátky na Zemi. Je to boží! Tolik jsem toho zmeškal! Mám teď tohle... iPod!

Je v tom asi bžilion songů! Hodně teďka zpíváte o zadcích... Proč? To kdybych věděl. Muzice hráblo. No nicméně, zachránili jste galaxii! Umřelo dost pilotů, ale vy jste se chytli za ruce a tak nějak jste to zachránili.

Jo jo. A nechali jste Kámen nekonečna ve městě, co teď má nulovou ochranu. Viděli jste vůbec, kde jsem ho našel? Vždyť ho nehlídal nikdo! Ohledně těch šutrů... Takže ty jsi napůl člověk a napůl něco jinýho. To tě vůbec nezajímá, kdo může bejt tvůj táta?

Có?! Sorry, neslyším tě. Věděli jste, že existujou filmy o Transformerech? Vypadaj fakt divně. Ptal se na tvýho tátu! A o Želvách ninja je taky film! Několik! Zakecává to teda brilantně. Ty!

Kdož částečně muž a netopýr. Kdo byl tvůj otec? Nejsem zčásti netopýr. Jen se tak oblíkám. - Protože jsem Bat... - Proč se tak oblékáš? Abych zasel strach do srdcí svých nepřátel, ne? Netopýři nejsou děsiví, jsou to maličcí savci. Jsou děsiví!

Měl by sis říkat Běžný muž, kdož se obléká jak netopýr. Já nejsem běžnej muž! Jsem Batman! Já jsem Groot. Jsem Batman. Já jsem Groot. - Jsem Batman! - Já jsem Groot! - Jsem Batman!

- Já jsem Groot! - Jsem Batman! - Tohle chvíli potrvá. - Jsem Batman! - Já jsem Groot! - Jsem Batman! - Já jsem Groot! - Jsem Batman! - Já jsem Groot! - Jsem Batman! - Já jsem Groot! - Jsem Batman! - Já jsem Groot!!! A teď škytám. G.

I. Joe je taky film! Budoucnost je pecka! Musím ty filmy hned vidět! O PÁR HODIN POZDĚJI Tak teď už to vím. - A věděti je zlato. - Já jsem Groot! MEZITÍM NA XANDARU... Kdo tady kruci vysadil ty Grooty?

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyto videa by měli vznikat dřív jak filmy... Třeba by pak dávali smysl...

41

Odpovědět

Muzice hráblo... :D nejlepší z klípku.

442

Odpovědět

Hodor!

34

Odpovědět

Chtěl jsem vás "podpořit" vypnutim adblocku... ale když tu chcete mít reklamu, která při najetí skočí na celou obrazovku a začne hrát, tak nazdar.

7913

Odpovědět

Taky mě to napoprvé zaskočilo, ale naučil jsem se tam tu myš nedávat a už mě nic neobtěžuje.

130

Odpovědět

Jsou to klasické adsense reklamy od Google, stejné na milionech dalších webových stránek. My neovlivníme co se tam za reklamy zobrazuje. Reklama by neměla vyskočit sama, je možné jí jenom aktivovat najetí kurzorem myši po dobu cca 4 sekund.

113

Odpovědět

+aleskriz4s? Stačí když přes to omylem přejedu... ostatní weby mě nezajímaj, téměř všude mam adblock. Jen na pár stránkách (kde vim, že maj normální reklamy a chci je nějak podpořit) ho vypínám. Tady jsem ho měl taky vypnutej, ale tohle mě fakt naštvalo.

40

Odpovědět

zlatý Burgher a jeho politika bezreklamí... no a kvůli bezreklamí to musel vzdát a samozřejmě první dyk co přijde a udělá to co mohl i on... zavést reklamy

216

Odpovědět

+LenaciaTakže aby portál přežil, tak mohl zavést něco, co jsme museli zavést my, ale je zlatej, to dává smysl... :-) Je nám sice jasné, že by to za BugHera prošlo lépe, ale tahle reklama je fakt naprosto obyčejná a výsledek je naprosto stejný, ať to zavedeme my, BugHer0, Trump, nebo mimozemšťani.

171

Odpovědět

+LenaciaV reklamách problém neni, ty prostě bejt musej. Důležitý je, jaký jsou. Nevim kam se posunuly od tý doby co mam adblock, ale to, že mi něco vyletí přes celou obrazovku a začne hrát, opravdu normální neni.

80

Odpovědět

+Lenaciajde o logiku samotné věci. Jde o to, že on udělal něco kvůli čemu to nakonec musel vzdát... no a potom přijde někdo a místo zachování odkazu udělá věc, kterou vlastně mohl udělat on sám, ale nechtěl, protože měl své zásady... které vám očividně chybí

11

Odpovědět

Super, díky za překlad!
Akorát... Nechcete místo 'Bolí mě nohy' napsat 'Přeseděl jsem si nohy'? Mám dojem, že v ENG výraz 'my legs are asleep' (nebo jak to tam bylo) znamená přesně ten pocit, kdy si přesedíte nohu a víte, že jak se hnete, začne vám mravenčit. :D

380

Odpovědět

souhlasím, výkladový slovník potvrzuje:
"an arm or leg that is asleep has been in one position for too long, so you cannot feel it properly"

20

Odpovědět

asi možná jeden z nejlepších dílů...výborné, taky by mě zajímalo, jak udělali na konci filmu v nové lodi přehrávač kazet...jen škoda že pro účely filmu všechny postavy rapidně oslabili oproti předloze

293

Odpovědět

V predlohe su silnejsi?

50

Odpovědět

+DzekyJak kdo.

60

Odpovědět

+DzekyDrax solo zabil Thanose holýma rukama a to samé Gamora i Adam Warlock, ten nejspíš bude ve dvojce....ono je víc postav které zeslabili do filmů nebo z nich udělali uplné šašky třeba Ronan, Ultron, Mandarin, Scarlet Witch....Drax je v komiksech ultimátní borec, má mimo jiné schopnost najít slabé místo protivníka a jednou ranou do něj zasadit smrtelný úder

101

Odpovědět

+DzekyFimi mluvi nejakym divnym jazykem, pulce tech slov jsem vubec nerozumel... zajimavy ze vsechny zacinaji velkyma pismenama, asi nejakej kod...

09