Strážci Galaxie vol. 2Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:10 429

Podívejte se s námi, jak měl ve skutečnosti skončit jeden z nejnovějších filmů Marvel Cinematic Universe – Strážci Galaxie vol. 2.

Přepis titulků

Osud vesmíru je teď ve tvých rukou. Za žádnou cenu hlavně nemačkej toto tlačítko. Já jsem Groot. Néé! On ho zmáčknul! JAK MĚLI SKONČIT STRÁŽCI GALAXIE 2 Čauky, pane Groote. Zmáčknul jste to tlačítko a teď jste v háji. Všichni ostatní jsou taky mrtví. To je tak smutné.

Co sis myslel? Měl jsi štěstí, že tě nezabili. To mi povídej. Chceš si koupit nějaký baterky? Řekl právě, že nám ukradl baterky? Jo, slyšel jsem ho. Já taky. - Můžu to vysvětlit? - Zabte ho. Shodneme se na tom, že si za to mohl Rocket sám? - Ovšem.

- Určitě. - Já jsem Groot. Po všech těch letech jsem tě našel. - A kdo jsi sakra ty? - No, já... Myslel jsem, že mě prozradí můj drsně dobrý vzhled. Jsem tvůj táta, Petere. Cóóó? Ty máš syna? To je úžasné! Měl bys to říct úplně všem. Petere, slyšels to? Přidej se k němu a společně můžete vládnout galaxii jako otec a syn.

Co? Počkej, o to mi nejde. Ty krávo! Darth Vader je skutečnej?! Co je Taserovej-obličej za pitomý jméno? To ti tasery vystřelujou z obličeje? Vskutku vystřelují. Není to metafora. Spi. Nemyslíte, že je divný, že nás pozval na loď, a pak si hned šel dát šlofíka?

Všichni jste ve smrtelném nebezpečí. Ten blázen je zlý! Musíte odsud pryč! Cóóó? Letělo to, ano, letělo to skrz ně a zabíjelo je to. Bacha, letí můj šíp! Dobrá trefa, Franku! Díky. Nejdřív jsem si říkal, že bych měl zařvat: "Dole!", ale to by očividně prozradilo moji pozici a pak jsem si řekl: "Né, prostě ho rovnou střelím."

Jó, dobrý rozhodnutí. Pravděpodobně by nás všechny kvůli tý vzpouře zabil. Přesně, to by bylo na nic. Úplně na nic – pro nás. Naštěstí jsem fakt chytrej. Počkej na chvilku, Petere. Ahojky, malé dřevěné dítě. Copak děláš s tou bombou u mého mozku? Já jsem Groot!

A potom jsem vyhrál tu bitvu a můj expanzní plán se rozjel a momentálně přebírám vládu nad celým vesmírem. - To je skvělé. - Úžasné. No, chlapi, asi byste měli už jít. - Cože? - Tohle se mi nelíbí. Ale doopravdy to mělo dopadnout takto... Kapitáne? Pamatujete si tu Ayeshu? A sakra.

Máme problém, hochu. Kéž bychom měli neskutečně přesnou zbraň, která dokáže skolit několik cílů najednou. A která by prošla kovem. Co? Myslíš třeba pár laserů? - Myslím tvůj pitomej šíp, chlape. - Jo, jasně. To jsem věděl. - Jen jsem chtěl vědět, jestli... - Sklapni svoji modrou hubu a střílej! Jasně, jasně, jdu na to.

Bacha, letí můj šíp. Letí super rychle a všechny zabije. Tak to bylo jednodušší, než jsem si myslel. Já jsem Groot. - Co si myslíte, že děláte? - Spi! A tak jsme vyhodili do povětří mýho otce, protože byl zlej a šílenej. A taky planetu. A já jsem pomohl. A taky přežil.

Hej, jak je? Jsem Batman. Chceš znát moji skrytou identitu? Spi. To je hezký trik. Takže jsi zabil svýho vlastního tátu? - To je šílený. - Ne, on byl šílenej. A navíc – možná to byl můj otec, ale nebyl to můj taťka. - Zní to míň mužně, když to říkáš ty.

- Jo, to už jsem si uvědomil, promiň. - Tati? - Tam ještě nejsme, chlapče. Tak to je supr pro všechny a jejich táty. Někteří z nás otce nikdy neměli. Také jsem nepoznala svého otce jako toto mluvící štěňátko. Já jsem znal svého otce velmi dobře. Byl to pořádný kanec a pravidelně nám o tom říkal. Můj bože, všichni víme, že tvůj táta byl úchylák, chápeme to, každý má nějaké problémy s tátou. Můj otce nejspíš zabije všechny na této planetě.

No, dovolil bych si námitku. Platíš mi pivo. Taky jsem měl dva táty a kdybych mohl, pokusil bych se je zachránit. - Nechal jsi taťku Kenta zemřít v tornádu. - Chlape! - Myslel jsem, že spíš. - Spal jsem, ale poslouchal jsem. Protože jsem Batman. Já jsem Groot. - Já jsem Batman.

- Já jsem Groot. - Já jsem Batman - Já jsem Mary Poppins. Ale ne. - Já jsem Groot. - Já jsem Batman. - Já jsem Mary Poppins. Volal mě někdo? Ty krávo! Mary Poppins je skutečná? Cože? Mary Poppins je ženská? Starlord je v pohodě, Yondu je v pohodě, protože to všichni přežili. Kromě Ega. Ego ne. Ten jeho pitomej ksicht odstřelili. Nejvyšší kněžko, znovu se setkali v té kavárně.

Typické. Tak předvídatelné. Až uvidí, co jsem tu udělala, bude jejich drahocenná kavárna zničená. Myslím, že mu budu říkat Marta. Letělo to, ano, letělo to skrz ně a zabíjelo je to. Bacha, letí můj šíp. Letí super rychle a všechny zabije. Bacha, letí můj šíp. Legolas je na nic a Yondu je nejlepší. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle se podařilo....hned lepší nálada XD

101