Strážci Galaxie vol. 2Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:9 394

V tomto díle se bude hlas Upřímných trailerů zaobírat jedním z novějších filmů od Marvelu – Strážci Galaxie vol. 2. Upřímný trailer na první díl najdete zde: Strážci Galaxie.

Přepis titulků

Od Marvelu a Jamese Gunna, režiséra a studia, které všechny překvapilo se Strážci Galaxie, přichází úžasně vypadající, zábavné, vtipné, ale zapomenutelné pokračování. Co? Je to pořád lepší než jiná pokračování od Marvelu. Kromě Návratu prvního Avengera. Je to lepší? Strážci Galaxie Vol. 2 Znovu odstartujte s marvelovskými Avengery z vesmíru.

S partou ztroskotanců, kteří se v prvním filmu naučili pracovat společně, pak se změnili v blbce, aby se to mohli celé naučit znovu. Ty jsi jakože profesionální blbec bo co? V této hravé, akční komedii, kde se hrdinům nikdy nic nestane... ...nebezpečí se nikdy nezdá tak bezprostřední... ...a vtipy nevyzní naprázdno, ale buďme upřímní, nejsou tak vtipné, jak si postavy myslí. No tak dobře.

Jo, je to vtipné... Trošku se mírněte. Hej, nechte mě se rozhodnout, kdy se zasmát, jasný? Prostě sklapněte. Dožeňte své oblíbené hrdiny, jako je Star-Lord, který zjistí, že je synem boha a debila. Nevím, o čem mluvíš, ale líbí se mi, jak to říkáš. Gamora, která se vykašle na to, že je silná, tichá a hustá, aby byla silná, tichá a hustá, ale se zajímavější sestrou.

Reklama na hračky dětského Groota. Rocket, kterému očividně nefungují oči. Sakra, používám svoje levý oko? Zase používám špatný oko, že? Takhle funguje zrak, ty pitomý mývale. Uniklo mi něco? Nováček Mantis se schopností být setřena úplně všemi.

Je hrozné se na tebe dívat. Nemyslel jsem si, že bude schopná to udělat, jak hubeně a slabě vypadá. Představuji si, že jsem s tebou po fyzické stránce. Včetně jí samé. Jsem rozhodně vděčná, že jsem ošklivá. A Drax, kdysi tragický válečník, který se stal agresivně pitomým úchylem? Udělal jsi penis? Mám rád holky krev a mlíko.

Můj otec vyprávěl příběhy, jak oplodnil mou matku. Mám citlivé bradavky. - Moje intimní partie by byly překrvené. - Můj Bože. S Draxem to máte dobře rozjetý, nepřežeňte to, abyste nezničili nejlepší postavu. Moje bradavky! Připravte se na epizodu Mí dva tátové ve vesmíru. Ve filmu, který je tak ujetý na tom, že přátelé jsou tvoje rodina, až si budete myslet, že se díváte na Rychle a zběsile.

- Konečně jsem našel svou rodinu. - Myslela jsem, že už ji máš. - Nejste přátelé. - Máš pravdu, jsme rodina. Nemám přátele. Mám rodinu. Vesmírný-táta 1 je Ego, žijící planeta... osvěty. Říkám tomu expanze. Je to mé poslání. Teď je i tvé.

Když dokazuje, že všechno je lepší s Kurtem Russelem. Ega-planetu dělá přízemního a uvěřitelného, dokud se nepromění v záporáka Marvelu a modrého ufona z vesmírných paprsků, který chce vládnout vesmíru. A Vesmírný-táta 2 ukazuje, že všechno je lepší s Michaelem Rookerem, když je Yondu předělaný na dobrého chlapa, který jenom chtěl být dobrým taťkou. To vše aby vytvořili maximální emocionální dopad, když umře v nejtragičtější smrti Marvelu od dob...

Ne. Bylo jí víc jak 90, takže... Ten se vrátil. Ten se vrátil. Ten se vrátil. Ten se vrátil dvakrát. Ten se vrátil v televizi. Quicksilvera?

Ty jo... hádám, že to je Yondu. Jsem Mary Poppins, všeci. Připravte se na úžasný zážitek v kině, když znovu přijdou se vším, co jste milovali na prvním filmu. Hudbu, procházky ve zpomaleném záběru a šílené vizuální prvky. I věci, o kterých jste mysleli, že se nevrátí, jako je vysmívání se pitomému jménu... - Star-Lord. - Kdo? Ty se jmenuješ...

Jmenuješ se Vohnivák? Nebo když Rocket po někom chce, aby ukradl končetinz. - S tou nohou jsem si dělal srandu. - Co? - Myslel jsem, že to je vtipný, není? Nebude vědět, kde je jeho oko. A bourání každého vážného okamžiku vtipy. Dokonce i emocionální vyvrcholení filmu. Tolik jsem se snažil najít formu, která by se ti nejvíc líbila. To je v pohodě, Marvele, už na ty filmy koukáme 10 let, můžeš nás nechat 10 minut bez smíchu.

Konečně můžu být otcem, který jsem vždy chtěl být. Omluvte mě, musím se vychcat. Možná ne. Hrají: Arthur Meme, Han Brolo, Zena, princezna bojovnice, Velký modrý Beetleborg, Drax Shepard, Já jsem zboží, Starfoxi, válej sudy, Pískej si, když zabíjíš, Mantis Tobogan, Ego, nemravná planeta a Hra začíná.

Táta ro(c)ku ve filmu Jmenuje se to Zune, to teď všichni na Zemi poslouchají. Zune je ze začátku 21. století. Star-Lord asi nebude mít radost, až zjistí, co se stalo s rock'n'rollem. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Groot se nevrátí, je to jeho syn ...

57

Odpovědět

záleží na úhlu pohledu

102

Odpovědět

+KubíkJe to Groot original. Vzniknul z nepohlavního dělění, jako když řízkuješ kytky. Takže se jedná o toho samého Groota jenom musí vyrůst :) Ale genetická informace je stejná :)

152

Odpovědět

+biologie ze základkygenetika možná ale studio potvrdilo že je to jeho syn a nemá žádné jeho vzpomínky... oficiální stěrka :)

47

Odpovědět

Zdá se to jenom mě a nebo to už trošku ztratilo šťávu?

225

Odpovědět

taky sem to chtěl napsat...už mě to nějak nebaví moc...

82

Odpovědět

taky mám takovej pocit... šel jsem na to tenkrát do kina nadšenej a když to skončilo, tak jsem si jenom říkal, že to byl omyl desetiletí :/

516

Odpovědět

,,Dozente sve oblibene hrdiny" - opravdu je to ten nejstastnejsi preklad ? :D

30

Odpovědět

Co mají sakra proti Papa Roach? :D

190