Strážci GalaxieUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:596
Počet zobrazení:11 633

Letní superhit Strážci Galaxie vytěžil obrovské peníze, chystá se dvojka a mnozí o něm mluví jako o nejlepším filmu od Marvelu. Takové snímky přece chyby nemají, ne?

Přepis titulků

No jo, my to pochopili! Zase si pěkně natáhněte svoje StarKalhoty. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Bez filmových práv k jeho nejlepším titulům a s blížícím se vypršením smluv jeho největších hvězd sledujte Marvel, jak ze dna vytahuje neznámý komiks ze sedmdesátých let, který téměř nikdo nečetl. Což dokazuje, že půjdeme na všechno, co má nálepku od Marvelu. Strážci Galaxie.

Nahoďte kostýmy pro marvelovský pokus o Hvězdné války v dobrodružství o hrdinech, které neznáte. - Star-Lord. - Kdo? Ti se snaží zachránit planetu, na které ani jeden z nich nežije před nepropracovaným mimozemským padouchem, jehož problémy jsou vám šumák. Vaříme z vody. Byl to zábavný film. Cestujte napříč Galaxií, abyste poznali tuhle partu vyděděnců společnosti. Tohle je kapitán Star-Lord z Ameriky. Lidský vůdce z jiného místa a doby.

Jako Kapitán Amerika. Gamora, ženská vražedkyně v kůži ve stylu Black Widow. Jako Black Widow. Drax, chlap se zabijáckýma břišákama, který v Thorově stylu nechápe naše zvyky. Groot, strom zbarvený do Hulkově zelené. Chápete? A Rocket, nahláškovaný geniální vynálezce, který má problém s alkoholem. Jako Tony Stark. Chci poukázat na to, že to jsou vesmírní Avengers.

Ale technicky vzato to není kopčení, když vykrádají sami sebe. Sledujte, jak se strážci honí za ospravedlněním pro další filmy s Avengery, když se ženou za Kamenem nekonečna, koulí s obrovskou mocí, kterou se nikdo neobtěžuje hlídat. Klenotem tak mocným, že vás dokáže zabít už při pouhém doteku. Pokud nejste tenhle chlápek. Nebo pokud se nechytíte za ruce, abyste rozdělili jeho moc. Pokud nejste tihle chlápci.

Nebo ho prostě můžete vrazit do kladiva a pak ho v klídku používat. Bude lepší, když nad tím nebudete moc přemýšlet. Přišli vám Avengers jako zábava pro nerdy? Tak to jste ještě nic neviděli! Mezi vší tou akcí a komedií se připravte na spoustu vesmírných třesků plesků. Rozvinu nad Xandarem tisíc let starou Kreeskou pomstu! Důležité je, aby nám ravagerská armáda pomohla zachránit Xandar. A pak dáme ten kámen Yonduovi?

Pozůstatky těchto systémů byly ukovány do koncentrovaných odlitků. Pokud jste něco z toho pochopili, zkuste pochopit, proč tenhle modrej mimozemšťan nespolupracuje s touhle modrou mimozemšťankou, která spolupracuje s tímhle modrým mimozemšťanem a snaží se zabít tuhle zelenou mimozemšťanku. Oba přitom chtějí zabít tohohle fialového mimozemšťana. Stejně jako tenhle mimozemšťan barvy vánočního stromečku. Pokud vás to zmátlo, stačí si pamatovat, že hrdina je tenhle běloch.

Prožijte naparování se studia opilého vlastní mocí, protože Marvel trolluje publikum, které má v hrsti, vztyčenými prostředníčky. "Máte rádi superhrdiny? Tak čumte na film, ve kterém hraje zas*anej mýval se zas*aným stromem!" "Máte rádi Vina Diesela?" "Tak my ho obsadíme a necháme ho říkat jedinou zku*venou větu!" Já... jsem... Groot! "Chcete pořádný herce? Tak je oblečeme do blbejch kostýmů a necháme je říkat vesmírný sr*čky!" Všem Nova pilotům, propojte se a vytvořte blokádu!

"Protože kdo by nechtěl hrát v zas*aným filmu od Marvelu?" "Poznáváte toho tlusťocha z Parks and Recreation? My z něj uděláme sexsymbol!" "To bude k popukání!" "Vzpomínáte na náš nejhorší film - Kačer Howard?" "Hodíme ho po titulkách, i když každej čeká na Avengers 2." "Naše fanoušky to doslova rozjebe, ale stejně se jim to bude líbit." "Když už mluvíme o ojebávání. Vzpomínáte na Thanose z konce prvních Avengerů?" "Tak my ho vrátili zpátky a stejně dělá pořád úplný ho*no!"

"Proč? Protože si můžete políbit p*del!" "My jsme Marvel. Proto!" "Co nám asi tak uděláte? Budete koukat na filmy od DC?" Neeeeeeeeeeeeeeee! "Těžko." Hrají: Chris z Marvelu číslo 3, Zelená Neytiri, Drax tam, Drax ven, Žvejral, mýval, Klub modrásků, Dr.

Steve Brule a Darkseid. Vesmírní Avengers - opravdoví od Marvela. Dobře, chápu, odkud má Star-Lord svýho walkmana.

Ale kde sakra seženete kazeťák pro vesmírný lodi? V Galaxhausu?

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen ten co to prekladal asi nezna Blue Man Group https://www.youtube.com/watch?v=dOLBn8GKBlA

00

Odpovědět

jednu věc ale nechápu, on měl toho walkmana odmala tak jak je možný že měl pořád po tolika letech nebité baterie?

76

Odpovědět

Tak měli tam hromadu mimozemských, vyspělých technologií, docela snadno si tam podle mě něco na to dobíjení našel

20

Odpovědět

lol

31

Odpovědět

Ale soundtrack byl super: https://www.youtube.com/watch?v=fushyFwH0b0

130

Odpovědět

Jako upřímně, čekal jsem od filmu mnohem, mnohem víc. Nejlepší, co na filmu bylo, byl Rocket. Grootova nejlepší scéna, kdy mlátil s enemy vojákama o zdi a pak se usmál. No ale k příběhu - na to, jak to bylo dlouhý to bylo uplně o hovně, žádná gradace, pořádná zápletka, rozuzlení.
Snad to druhej díl napraví.
6,5/10

1360

Odpovědět

Žádná gradace, zápletka a rozuzlení? Jsi si opravdu jistý, že jsi viděl tenhle film? Pokud ano, tak jsi nejspíš prospal vše, krom těch pár částí, o kterých píšeš. :-/

329

Odpovědět

Mají pravdu. Na tenhle film se moc říct nedá, špičková popcornová zábava. Už se těším, až si to dám znova na Blu-ray i s bonusama.

378

Odpovědět

Tak to jsi asi sledoval úplně jiný film. Jsem si říkal, že film má tolik chyb, že ani není potřeba upřímný trailer.

1130

Odpovědět

Budete koukat na filmy od DC?ANO!! Muž z oceli a trilogie Batmana jsou skvělé filmy a co se týče Batmana, tak ten je pořád o dost dál než nejlepší film od Marvelu.

5060

Odpovědět

Zrovna Muž z oceli a poslední díl trilogie Batmana mají do kvality Marvelu dost co dohánět. V počtu dementních nesmyslných scén jsou však výrazně napřed.

3829

Odpovědět

Nolanovy Batmany moc nemusím - má to být komiksové a ne superreálné. Ale Muž z oceli byl hrozný film. Jediné, co v něm bylo fajn, byl origin na Kryptonu. Ale pak už to šlo z kopce a když pak Superman se Zodem rozflákali skoro celé město a bylo jim to oběma fuk, tak jsem fakt nechápal... Superman je přece největší superhrdina DC! Tak by se podle toho měl chovat.

119

Odpovědět

+DasikOsobně mám rád Nolanovy Batmany PRÁVĚ proto, že nejsou komiksové. Alespoň druhý díl. První a poslední mi moc nesedí.

20

Odpovědět

I am Groot.

3612

Odpovědět

No on to zase tak bezvýznamný komiks rozhodně není. Už jenom impérium Kree atd. jsou pro Marvel univerzum dost důležité a to nejenom třeba kvůli Miss Marvel atd. Strážci nejsou neznámým komiksem. Jako trailer je dobře udělaný, ale poslední dobou mi přijde za každou cenu dělat vtípky. Ano nemůže se to srovnávat se Spiderman atd. ale neznámý rozhodně není. Navíc univerzum Marvelu je tak propojené, že to ani DC nemá. I když nejlepší komiks považuji Ticho z DC universa:)

199

Odpovědět

A co Injustice od DC? Četl jsem World War Hulk, Civil war, ale na Injustice se to nechytá, i když je třeba vzít v potaz že je to mimo hlavní univerzum a můžou si tam dovolit tedy cokoliv.

84

Odpovědět

+MisterListerSisterFisterPřiznám se, že jsem četl jenom okrajově, takže bohužel nemohu soudit, ale z toho, co jsem četl, tak mě to zatím nechytlo. Jinak Civil War je hodně zajímavé napsané, ale já mám raději Winter Soldier od Marvelu. Teď ale zrovna čtu Batgirl (2011 4th Series) a doporučuji. Ale doporučuji koupit v USA a nechat si to poslat. Protože u nás stojí od 500 výš a tam to vyšlo na cca 215 Kč i s poštovným.

00

Odpovědět

Tak tady opravdu vařili z vody :D

599

Odpovědět

Hrají: Namodralý Merle Dixon. Pořád stejný z**d.

292

Odpovědět

Holt modře napatlanej ksicht svůj výraz nezmění...

31

Odpovědět

A co uděláte? Budete sledovat DC?..... NEEEEEEEEEEE :D :D True story bro

21023

Odpovědět

nahodou DC teraz toci celkom dobre serialy

2710

Odpovědět

Dc je mnohem lepší jak Marvel. Už jenom zmíněné seriály Arrow a Flash jsou momentálně top.

1539

Odpovědět

+Bizzyno zas neprehanajme :D arrow mi pride jak cista telenovela, i ked to je kvalitny serial... flash a gotham ma viac bavia

104

Odpovědět

+BizzyTak Arrow a Flash mají tak srovnatelnou kvalitu s Agents of S.H.I.E.L.D a Agent Carter (občas je na koni DC občas Marvel), pak je tu hrůza se jménem Gotham a Constantine který si jel na svém písečku a měl pár dobrých momentů (a jmenovitě charismatického hlavního hrdinu ) , ale bohužel mu byl zatnut tipec. Řekl bych že až v dubnu začně Daredevil tak se můžou jít všechny ostatní seriály klouzat .

74

Odpovědět

+BizzyDaredevil je sakra povedenej. Takže se zdá že MARVEL tak trochu přebíjí i ty seriály od DC...

60

Odpovědět

Tak u tohohle jsem se královsky pobavila! :D :D

277

Odpovědět

Upřímně řečeno asi nejslabší z Upřímných trailerů. Hodně se snažili tam najít nějaké nelogičnosti ze kterých by si dělali srandu a málokdy se jim to povedlo.

1743

Odpovědět

To jsi asi neviděl Upřímný trailer na Pána prstenů.

214

Odpovědět

Nerad bych rýpal, ale Blue man group bych nepřekládal, protože to je název hudební skupiny... která má pěkně husté koncerty .-) doporučuji shlédnout

311

Odpovědět

A kdo zná tu skupinu tak v tom je právě ten vtip, protože jsou 3 a maj modré hlavy -)

51
Další