Captain America: Občanská válkaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:9 110

Tentokrát se hlas Upřímných trailerů podívá na třetí díl série Captain America, který je spíše dalším dílem Avengers.

Pozn.: Jednotlivé kroky Zemova plánu:

 1. Vinit ze smrti v rodině Avengery, i když je zabil Ultron.
 2. Rozšifrovat miliony (?) SHIELD/HYDRA složek od Black Widow, abych zjistil identitu Winter Soldiera a jeho bývalou spojku.
 3. Najít spojku a nabourat mu auto. Snad otevře dveře v děsivém, odloučeném úkrytu.
 4. Najít aktivační kódy Winter Soldiera (snad v hustě vypadající knížce). Naučit se pracovat s kódy – to zvládnu, že jo?
 5. Zeptat se na „Hlášení z mise: 16. prosince 1991“, to naznačuje, že už vím, co se stalo. To je jedno. Pokud týpek z HYDRY neodpoví, utopit ho.
 6. Touto dobou už snad to, co se stalo v Sokovii, donutí vládu přijít s regulací na superhrdiny, což vytvoří rozpor mezi Kapitánem Amerikou a Iron Manem a příležitost pro mě, abych něco hodil na Buckyho a přinutil ty dva, aby se na sebe naštvali. To se určitě stane, že jo?
 7. Získat masku a paruku na Buckyho Barnese (Halloweenský obchod?).
 8. Vybombardovat podepisování nových regulací (Sokovijská smlouva zní dobře). Mračit se na kamery.
 9. Doufat, že Kapitán Amerika se postaví na stranu Winter Soldiera a Iron Man se postaví proti nim. Pokud se ti dva nehádájí, tak jsem právě bezdůvodně vyhodil do vzduchu budovu.
 10. Postavit domácí EMP – to zvládnu, že jo?
 11. Počkat, až se Bucky nechá zajmout silami Tonyho Starka. Pokud uteče, nebo ho zabijí, nebo ho zajme někdo jiný, je plán nanic.
 12. Zajmout, zabít a převléct se za psychiatra, kterého přivedou, aby analyzoval Buckyho. Neboj se – budu vědět, kdo přesně je a kdy dorazí, ale nikdo jiný nebude ani vědět, jak vypadá.
 13. Infiltrovat se do neskutečně zabezpečeného Starkova vládního zařízení a získat neomezený přístup k Winter Soldierovi. Toto zařízení bude střeženo nejvyšším bezpečnostním systémem, ale musím zůstat SÁM, nikdo nesmí být v doslechu nebo fyzické blízkosti. ŽADNÍ STRÁŽNÍ!
 14. Zařídit, aby bylo moje EMP doručeno přesně, když vedu rozhovor s Winter Soldierem. Pokud dorazí balíček pozdě, nebo ho zkontrolují, plán je nanic.
 15. Aktivovat EMP a vypnout energii v zařízení.
 16. Použít kódová slova pro aktivaci Winter Soldiera. Snad budou fungovat!
 17. Zeptat se Winter Soldiera na „Hlášení z mise: 16. prosince 1991“. Znovu, potřebuju jenom tuhle zprávu, což znamená, že už nejspíš vím, co se stalo. Vážně doufám, že Winter Soldier zabil Iron Manovy rodiče, nebo je tenhle plán nanic.
 18. Nechat Winter Soldiera bojovat s Avengery, abych si kryl ústup. Snad nezabije Kapitána nebo Iron Mana. Pokud budu chycen, je tento plán nanic.
 19. Snad se budou Kapitán Amerika s Iron Manem hádat tak moc, že zaktivují všechny další superhrdiny, aby si vybrali nějakou stranu, což začne OBČANSKOU VÁLKU. Ale pokud bude Kapitán Amerika nebo Iron Man zajat, je tento plán nanic.
 20. Letět do Ruska, zavolat pokojovou službu, aby objevili tělo psychiatra, což ukáže mou pravou identitu a napoví Iron Manovi, který pochopí, co se děje a poletí SÁM na Sibiř pomoct Kapitánovi Amerika a Buckymu, KTEŘÍ TAKÉ CESTOVALI SAMI, abych je mohl obrátit vůči sobě a začnou bojovat. Pokud se to nestane přesně takto, je plán nanic.
 21. Zabít další zmrazené Winter Soldiery a počkat na Kapitána s Iron Manem, než přijedou. Poslouchat hlasovou zprávu od mé mrtvé ženy, abych zabil čas.
 22. Ukázat Iron Manovi, že Bucky zabil jeho rodiče – možná tam bude VHS kazeta nebo jiný příhodný důkaz? Třeba bezpečnostní kamera na vzdálené lesní cestě? Je to pouze malá šance, ale snad tam bude víc úhlů, aby šlo přesně vidět, co se děje.
 23. Nechat Iron Mana, Kapitána a Buckyho, aby si to mezi sebou vybojovali! Ano! Porazil jsem Avengery. (Pokud tedy někdo nezvítězí, nebo se nějak nedomluví – tenhle plán je nanic).
 24. Vymazat hlasovou zprávu mrtvé ženy. Zabít se. Snad mě nikdo nezastaví.

 

Přepis titulků

Viděli jste je bojovat jako hrdinu proti hrdinovi, viděli jste je bojovat jako přítele proti příteli, teď bude tou největší hrozbou pro Avengers... zase to budou oni sami, že jo? To se stává, když jsou vaši zlouni nanic. Captain America: Občanská válka Z komiksového cross-overu vychází epický konflikt, kvůli kterému se vaši oblíbení hrdinové ptají: Je lepší být pitomě tvrdohlavý...

Když vidím špatnou situaci, nemůžu ji ignorovat. ... nebo tvrdohlavě pitomý? Někdy tě chci praštit do tvých perfektních zubů. Ve filmu, který vyřeší morální a politickou debatu jediným způsobem, kterým to superhrdinové umí... tak, že se zmlátí. Tumáš, předepsaná kontrolo. Vláda chce usměrnit Avengery za to, jak neuváženě zachránili svět před emzáky a jak zachránili svět před tajným náckovským smrtícím kultem a jak znovu zachránili svět před armádou vražedných robotů, které vytvořili.

Dobře, za to můžou oni. Ultron. Moje chyba. Teď se musí Kapitán Amerika přizpůsobit, nebo čelit možné občanské válce, nebo aspoň bojovému tréninku jedné skupiny... Neboucháš naplno. ...jedné skutečné bitce a milému dopisu, který připomíná, že je vše pořád super.

Tony, pokud mě budeš potřebovat, budu tam. Mysleli jste, že to přetrvá? Ale no tak, bavíme se o Marvelu. Kapitán je zpět a pořád je to svalovec. Vede tým rebelů se svým vtipným, černošským nejlepším kámošem... Musel by sis zahrát na zlýho poldu. ...Hawkeyem, který je dobrý v malých dávkách, Ant-Manem, který je...

tam, Scarlet Witch, která pořád nejasně máchá rukama, a s Buckym, jehož účes zamrzl v 90. letech. Oproti nim stojí tým Iron Mana, jeho vtipný, černošský kámoš... Ano, tohle je Tony Smrad. ...Black Widow, která pořád dělá nůžky kolem kohokoliv, koho najde, Black Panther, král monologů do střední vzdálenosti... Tohle není konec. Oblek se předává z válečníka na válečníka.

Mohu mu pomoci nalézt klid. ...cokoliv vlastně Vision je... Víš, já nevím, co to je. ...to ani my, kámo... ...a nejlepší verze Spider-Mana s dopředu zavražděným strýčkem Benem. - Ahoj, já jsem Peter. - Tony. Pokud mu Tony řekne o velké moci/ velké zodpovědnosti, tak padám. Nadchněte se, když se tito bývalí přátelé stanou nepřáteli kvůli zlému Zemovi.

Muži, který chce pomstu tak, že hodí smrt krále T'Chaky na Winter Soldiera, což... Počkejte, zapomněl jsem, můžeme znovu projít Zemův plán? Aha, jo. Nabourá mu auto, vážně? Ukrást knihu? Dobře. Nejsem si jistý, že by se v tom dřezu utopil. Dobře, to dává smysl. Nemohl vědět, že se ukážou.

Počkat, takže on zavolal té pokojské z Ruska? Starý dobrý "záměrně zajat" plán, někdo četl Lokiho plán. Je to hloupější než Luthorův. Ne moc dobrý plán. Můžeme si znovu pustit scénu z letiště? To je tak hustý. Byl velký jako mravenec a teď je obr. Zažijte film, který je víc než jen bezmyšlenkovitá akce, je také o lásce.

Sledujte, jak Tony Stark zvládá zlomené srdce, protože chodil s někým, komu vypršela smlouva po Iron Manovi 3. Dáváme si pauzu. Divné flirtování divného britského vánočního robota a divné čarodějnice, která ho dá do friend-hole. A největší milostný příběh: Steve Rogers touží po švestkách muže, o kterého se zajímá pouze on a Tumblr, a snaží se zachránit zabijáckého jeskynního člověka s vymytým mozkem druhý film v řadě...

Nevím, jestli za to stojím, Steve. ...zatímco ignoruje dva perfektní kluky, které má přímo pod nosem. Potřebujem tě, Kápo. A teď musí utéct, než skončí s neteří Peggy Carterové. Je mu 90 a pořád je panic, prosím, někdo se s Kapitánem Amerikou už vyspěte. Víte co? Já to udělám. Hned se ohnu. Takže si užijte film hrdina proti hrdinovi, který všichni milovali, místo filmu hrdina proti hrdinovi, který většina nenáviděla, i když jsou si podobnější, než bychom si chtěli přiznat.

Je tam zloun bez superschopností, oklamání symbolu Ameriky, aby bojoval se sukničkářským miliardářem, použití zamotaného plánu, který zahrnuje výbuch na setkání vládních funkcionářů a použití matek hrdinů, aby je mohli zmanipulovat. Zachraň Martu. Nezajímá mě to. Zabil moji mámu.

Končí zlověstným varováním z vězeňské cely a připraví mnoho nových spin-offů. Dejte tam znovu scénu z letiště. Ale no tak. To je lepší. Hrají: Barnes & Noble, Robert Downey ml. ml., Meh-lissandra, AWESOM-O Jeremy Znover, Dej na to ptáka, Chodící Rhode, Působivý Sony-Man, T'Hala, Womb Raider, Další modrý záporák od Marvelu (protože je smutný), Brian Fantanta a Obří nadpisy s místem Vídeň Queens 1991 Clevela...

počkat, není důvod, proč být tak nadšený z Clevelandu. Captain America 3: Avengers 2,5: Ty jo, to se rychle vystupňovalo To jsi ty, že jo?

Jak Tony věděl, že je Peter Parker Spider-Man? Vloupal se do bytů všech teenagerů, dokud se mu nepoštěstilo? Počkat, vteřinku, to znělo hodně špatně. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lol, já to asi 5 minut četl jako Zemanův plán, ne Zemův.::D

10

Odpovědět

Má smysl ten film vidět? Podle toho záporákova plánu moc ne :)

41

Odpovědět

Prosím vás, čo je to v pozadí za pesničku v 3:30

00

Odpovědět

Drive "A Real Hero" Movie

10

Odpovědět

Odpovědět

Neni to Casper van Dien jako Captain America na konci v tom roastu? (herec co hral v hvezdne pechote a pak v samych deckovych filmech jako Sharktopus...)

20

Odpovědět

Že se matky Tonyho a Stevea jmenovali jinak? Jinak by se to vyřešilo.

01

Odpovědět

Tak ten koniec, tá similarita medzi Batman v Superman a týmto filmom, krásne ukazuje aký sú ľudia pokrytci, v jednom filme dané veci akceptujú ale v ďalšiemu dané veci vyčítajú, priam si z neho robia žarty. Úbohé, že sa museli Marvelfans znížiť až k takémuto neobjektívnemu nenávideniu. Asi tam bol počiatočný strach, ak by tento film mal obrovský úspech, tak mi ich rodinné komédie prestane sledovať viac ľudí ako Disney/Marvel dovolí. Paradoxne, raz tieto decká vyrastú a budú krútiť hlavou, ako mohli sledovať detské filmy s detským humorom pre Deti.

47

Odpovědět

I když jsou si filmy podobné, tak jsou to právě ty rozdíly (jak nečekané), co dělají jeden film "ujde to" a druhý zlý. Jako je motivace postav (když nejlépe je zpracovaná motivace postavy, o které to ani nemá být (Lex), tak je něco špatně), ztvárnění akčních scén (které není ani v jednom případě kdovíjaké, ale Stahelski a Leicht odvedli na Capovi dobrou práci). Dokonce i v Justice League radši některé věci z BvS ignorovali.

A radši si pustím "dětskou" věc z MCU (Punisher) než dospělou z DCEU (Suicide Squad).

53

Odpovědět

poprosil by som preklad slovneho spojenia Womb raider, nech je sranda :P

00

Odpovědět

docela bych ocenila i překlad toho roastu

161

Odpovědět

+1

00