Kapitán Amerika (1990)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:9 615

Vraťme se do minulého tisíceletí, kde se Marvel pokoušel dohnat úspěch DC tímto nevydařeným Kapitánem Amerikou.

Přepis titulků

Občanská válka je tu a my už jsme udělali všechny nové filmy s Kapitánem Amerikou, proto se vydáme zpět do roku 1990 a vytáhneme kazetu z trezoru Upřímných trailerů. Museli jste přetrpět ubohé pokusy Marvelu o hraného Spider-Mana, Thora, Daredevila a Punishera. Ale Marvel ještě neskončil se ztrapňováním se. Tenhle film je tak špatný, že ani neběžel v kinech, Kapitán Amerika, ten kterého si půjčíte z videopůjčovny.

Je rok 1990 a kinům vládne DC. Teď se smějte, zatímco se zoufalý Marvel snaží dát dokupy v uspěchaném pokusu dohnat Batmana a Supermana v jejich úspěchu. Možná není Superman. To máš pravdu. Syn samotářského spisovatele J. D. Salingera z nějakého důvodu hraje Steva Rogerse, kalifornského povaleče, který předstírá, že má obrnu.

Ale když se přihlásí k odprásknutí experimentálním bleskem, stane se Kapitánem Amerikou. Vojákem, který není kapitán... Hodilo by se víc času na nácvik. ...a tráví málo času v Americe. - Bongiorno. - Mluvíte anglicky? Prezident byl zajat, protože zaujal jasné stanovisko vůči jediné věci, na které v 90.

letech záleželo: životnímu prostředí. Budeme muset najít miliony nových prací pro lidi, kteří dělají jednorázové plasty, toxiny, domácí pesticidy. Pokud si nevezmeme léky teď, zemřeme. Potom, co strávil 40 let zmrzlý v malé sněhové závěji, se Kapitán musí přizpůsobit kulturnímu šoku dnešní Ameriky. Hádám, že tam, odkud jsi, nejsou kazety. A musí zachránit prezidenta před hodně hrudkovitým, italským Red Skullem a jeho hodně italských goril.

- Je to on. - Kdo, papá? Kapitán Amerika. Mamma mia, to je ale hloupost. Mysleli jste, že marvelovský Kapitán Amerika z roku 1979 byl špatný? To jste ještě nic neviděli. Zírejte na gumové uši Kapitána Ameriky a přemýšlejte, proč má Kapitán Amerika gumové uši? Nemůžou prostě vyříznout díru pro jeho lidské uši?

Nadchněte se, když se jeho supersíla a moc házení štítem vrátí, s věcmi, které jste mysleli, že Kapitána neudělá. Jako třeba utíkání, utíkání na malém kole, schovávání a předstírání nevolnosti, aby mohl někomu ukrást auto. Zastavil byste, prosím, u kraje? Dělá se mi špatně. Jste v pořádku? Dvakrát. Zastavíte na chvíli?

Dělá se mi špatně. Jste v pořádku? Připravte se na další pitomý marvelovský superhrdinský film plný špatného hraní,... Pane prezidente... díky. ...směšně předstíraných kousků... ...bojových scén natočených v úplné tmě a akčních scén tak špatných, že vypadají jako natočené ve zpomaleném záběru...

nebo jako by je dal dohromady Sam Raimi na extázi. Oni tuhle postavu nikdy neudělají dobře, pokud si práva nekoupí DC. Hrají: Kapitán v žitě, Reaganstein, levná verze Meg Ryan a obsazení Vánočního příběhu?

To je divný. Kapitán Amrvika Jo, tenhle film nebyl dobrej, ale co kdyby se spojil s Thorem Erica Kramera, Hulkem Lou Ferrigna a Punisherem Dolpha Lundgrena? Mohli by udělat film s Avengerama. Vážně příšerný film s Avengerama. O co se snažím? Kašli na to Marvele, DC jede. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A v současné době se směje Marvel a DC brečí :D

00

Odpovědět

AMRVIKA ! :D Smekam pred prekladatelem :D

40

Odpovědět

tyhle starý filmy od marvelu si asi budu muset pustit zhulenej :D

90

Odpovědět

0:56 experimental flashlight - nemyslí spíše baterku než blesk? I v tom záběru ho jen tak nasvítí :D

Jinak díky za překlad ;-)

00