Doctor StrangeUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:9 967

V tomto díle se hlas Upřímných trailerů pustí do filmu z dílny MCU, který vypadá jako sjetý Iron Man.

Pozn.: U některých citací z filmu byl použit překlad českého dabingu.

Přepis titulků

Poté, co se Ant-Man zeptal: "Sledovali byste Iron Mana, ale v malém?" se poslední sólový film Marvelu zeptá: "Sledovali byste Iron Mana, ale sjetého?" Doctor Strange Zažijte velkou iluzi toho, že jste tento film ještě neviděli. Když prosedíte hrdinský origin nafoukaného, ale schopného, super bohatého, vtipného workoholika s podivnou bradkou, který je zamilovaný do zrzavé podřízené, učí se být méně sobecký, hraje ho známý herec Sherlocka Holmese, je to jako Iron Man, ale...

vlastně to je všechno, je to úplně jako Iron Man. Magie vstoupila do marvelovského vesmíru a není to ta pitomost "je to jen věda", jak to říkal Thor. Tvoji předci to nazývali magií a ty to nazýváš vědou. Mluvíme tu o úletu na houbičkách, sedmdesátkové magii s UV světlem, která ohýbá prostor a čas, novými způsoby otřásá zápletkou a používá ohromující efekty, aby zakryla, že akce je pořád z 90 % mlácení. Nemělo by to ublížit jeho rukám?

Zděsili jste se, když se pokoušel o jižanský přízvuk... Elektřina nevypadla, já jsem zapomněl nastavit budík. Promiň, mami. Nevěděli jste, jestli to myslí vážně, když zkoušel bostonský... Víš co, Johne? Je dobré vidět, že si vedeš tak dobře. Teď bude Benedict Cumberbatch znít jako Angličan, který předstírá, že je Němec, který předstírá, že je Američan v celovečerní poctě přízvuku Hanse Grubera ve Smrtonosné pasti, když ho chytí Bruce Willis? Prosím, Bože, ne!

Jsi jeden z nich, že jo? Tolik se staráš, že jo? Benny, hochu, tvůj přirozený hlas je perfektní, používej ho. Ke Strangeovi se přidávají při jeho cestě od protagonisty prvního dějství k protagonistovi třetího vedlejší postavy a záporáci, kteří jsou na úrovni Marvelu. Chiwetel Ejiofor, který tam je, aby všechno vysvětlil. Manipulace s časem může vytvořit větvení času. Tohle je artefakt. Svatyně chrání svět a my, kouzelníci, chráníme svatyně.

Mads Mikkelsen, který hraje záporáka s divnýma očima už potřetí ve své kariéře, jehož celý plán je o tom, že úspěšně vytrhne pár stránek z knihy, aby povolal zlého démona, který snad nezotročí lidskou rasu. Ne moc dobrej plán. Tilda Swinton, bytost s obrovskou mocí, odvážně bránící MCU před asijskými herci. Je to Keltka. A tento plášť s větší osobitostí, než mají všechny lidské bytosti. Přestaň!

Tak moc bych chtěl vidět cross-over toho pláště s kobercem z Aladina. Užijte si vizuální majstrštyk, který musíte vidět ve 3D na obrovské obrazovce, abyste ho ocenili, protože když to sledujete na notebooku, zjistíte, kolik z toho jsou odborné lékařské pindy... Provedeme subocipitální kraniotomii. Já sešívám míchy, stimuluji neurogenezi v centrální nervové soustavě. Dejte stent do brachiální tepny až k radiální tepně. Poranění míšních nervů C7 a C8.

...s hromadou odborných magických pind k tomu. Kvůli temné dimenzi jsou v té zrcadlové ještě mocnější. Viděl jsem ty rituály v Cagliostrově grimoáru. Oddělila jsem vaše astrální a fyzické já. Watoombova hůlka či Valtorrovy akrobatické boty. Stránky, které ukradl Kaecilius. Rituál, který umožňuje spojit se s Dormammem a čerpat moc z temné dimenze. Wingardium Leviserte na to, je to naprosto nepotřebné.

Prostě střílejte lasery ze svých hůlek a stačí. Takže si užijte film, který, navzdory svým chybám, nespadá do pasti třetího dějství, soupeření s CGI armádou a vesmírným paprskem, šetří peníze tím, že přehraje stejnou scénu třináctkrát za sebou... Dormammu, přišel jsem vyjednávat. a vysílá důležitou zprávu dětem: moderní medicíně nemůžete věřit... - Můj duch se prohloubil a nějak... - Se tvé tělo udzravilo. - Ano. ...a nepište, když řídíte, protože se z vás možná stane čaroděj.

Hrají: Benedict Wong, Benedict Bílý, Nůdá, Morfeus, Jsi šílenej, bro? Sestra na noční, Kroužící ruce, Ruce na rukou na rukou na rukou na rukou na rukou, a Ruce Rickyho Bobbyho.

Nevím, co mám dělat s rukama. Stranger Things Takže Cumberbatch si dělal Dormammovo motion capture sám? Ty jo, on si vážně rád hraje v tom trikotu. Nikdo mě nemůže zastavit. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Morpheus xD
to mě na konci úplně položilo xD

11