SherlockUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:10 030

Tentokrát Upřímné trailery rozeberou 1. až 3. sérii oblíbeného seriálu od BBC, Sherlocka. 

Přepis titulků

Víte, jak se jmenuje. Víte, jak vypadá. Teď se dozvíte odpověď na otázku: "Proč je Benedict Cumberbatch poslední dobou úplně všude?" Sherlock. Nejslavnější detektiv na světě se vrací na obrazovku asi podvousté. Tento seriál je víc než jen předělávka známých příběhů z 90. let 19. století, teď v něm blogují.

Napsal jsem blog o tažných silách různých přírodních vláken. - Co píšeš? - Blog. - O čem? - O nás. Až udělají další předělávku Sherlocka, Watson bude hvězda Vine, ne? Počkat, ne, R.I.P. Vine. Seznamte se se Sherlockem Holmesem, konzultujícím detektivem a obsedantně kompulzivním, vysoce funkčním sociopatem. Jsem vysoce funkční sociopat. Vysoce funkční sociopat.

Což v sherlockovštině znamená, že se ke všem chová jako kretén. - Možná se snaží... - Ano, děkuji za tvůj názor. Buďte nadšení, když vyřeší nejtěžší zločiny Londýna ozbrojený pouze schopností nechat ve vzduchu poletovat důležitá slova... ...a schopností vědět, cokoliv scénář potřebuje, aby věděl. - Proč znáš jeho rozvrh? - Protože. Zatímco Sherlock je samý mozek bez srdce, přidá se k němu doktor Watson, muž, který je samé srdce bez mozku.

Dívejte se, jak snáší nekonečné nadávky a stejně se svým splubydlícího zůstává, protože někdo tu musí mít dobré reakční obličeje. Pár z nich je z Kanclu, vsadím se, že jste si toho nevšimli. Připravte se na tajemný seriál, který je ve skutečnosti maskovaným superhrdinským seriálem se superhrdinou, věrným parťákem, městem na chránění a skvělými zloduchy, jako je Moriarty... Brouku, měl bys mě vidět s korunou. ...sen s Moriartym a video, které naznačuje, že Moriarty bude ve čtvrté sérii zpět.

Ale jinak je zloduchem herec s malou, bezvýznamnou, mluvící rolí. Zákon a pořádek vede, je to obecné. Nalijte si šálek čaje... Přinesla jsem vám váš ranní čaj. Čaj! Čaj by byl skvělý. ...hoďte na sebe svou oblíbenou šálu...

Nebylo to těžké, ne? Jistě. Problém? ...a užijte si vtipný, chytrý seriál, který si je protivně vědom toho, jak vtipný a chytrý je. Tak chytrý. Chytrý. Chytrý, ano.

Bude vás držet na kraji židle a nutit luštit nové rébusy a dramatické situace, a potom vám plivne do obličeje za to, že to vůbec zkoušíte. Ty věříš, že když budeš mít dost hloupých teorií, tak to změní to, co se stalo? Donutí vás zajímat se o Cumberbatchovo vyobrazení postavy, a pak naznačí, že jste blbí, jestli ho zbožňujete. Kdo by byl fanoušek Sherlocka Holmese? No tak mě omluv, že miluju tvou krásnou žraločí tvářičku. Jak prosté na CBS by určitě ocenilo mou pozornost.

Co vaříš v těch hrncích? Černou lékořici, starý pásek, trošku kočičí moči. Tak nic. Hrají: Jsem na Tumblru, Původní Cumberbitch, Zprávy, Preferuji zprávy.

Teď mi píše. Napiš mi detaily. - Zpráva. - Napíšu ti, jestli můžu. Moriarty olizující věci, Sherlock očichávající věci, Očividně, Ano, očividně. - Ona?

- Očividně. - Nějaký kód? - Očividně. Očividně. Sherlock bez přátel, Nemá přátele. Kolik přátel podle tebe má? Nemám přátele. Nemám přátele. - Přítel?

- Nepřítel. Aha, tak který? Způsob, jakým Britové vyslovují hliník. Hlavně se mi líbil ten o hliníkové berli. - Ten o hliníkové berli? - Ano. Sherlock, kterého to neohromilo, - Zní to trošku nudně. - Je nudná. Nudné. Hloupé.

Nudné, předvídatelné. Watsonův roztomilý běh, Volal jsem ti. Sherlockův úsměv na zpátečku. - Ne, to nebyl... - Nebyl? A kšilt Sherlockovy čepice (brzy i u ScreenJunkies Plus). - Líbí se mi tvá legrační čepice. - Detektiv? Ten s tou hloupou čepicí? Ten chytrý detektvi v legrační čepici?

- Nasaďte si čepici. - No, Sherlocku, nasaďte si ji. Nevrlé panství. No tak, buď upřímný Sherlocku, řešíš věci jako všichni ostatní. Dobře, zjistil jsem to na YouTube. Věděl jsem to! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ozbrojený pouze schopností nechat ve vzduchu poletovat důležitá slova :D

Jak mám Sherlocka jako seriál ráda, tak co slovo, to trefná perla...
Kdyby se někdy uvolili na upřímný trailer na tu čurp kůl čtvrtou řadu, tak bych se fakt nezlobila.

10

Odpovědět

Sakra, škoda že nerozebrali tu 4. sérii a Sherlockovu supr čupr mega moc ultra almighty geniální sestru a ani nezmínili Watsnonovu strašně otravnou a nezajímavou manželku.
Kromě toho, to docela vystihli :)

134

Odpovědět

Příště se podívej, kdy bylo video natočeno a možná ti to odpoví na tvoje stupidní řeči o 4té řadě. ;)

00

Odpovědět

Zábavnej seriál, mě osobně bavilo i Forever, který je tomuto seriálu trošku podobný. Jen škoda, že má jen jednu řadu, Forever by určitě stálo za víc.

82