WhoLock

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:519
Počet zobrazení:10 925
Také se těšíte na 3. řadu Sherlocka? Je vám líto, že Matt Smith končí u Doctora Who a jste zvědaví, co předvede nový Doctor? Pak se vám možná bude líbit tento fanouškovský trailer. Pozn. V tomto videu jsou ukázány všechny použité efekty.

Přepis titulků

Vždy tam někde je, jako ty, ale ty jsi jen člověk. A je toho víc. Víc než člověk. Jeho jméno nikdo neříká. A já ho také neřeknu. Řekni mi jméno! - Co je to? - Máme klienta. Co to bylo za zvuk?

Kdo jsi? Vítej v TARDIS. Zdravím. To není možné. Jak... - Jste v pořádku? - Cože? Občas se tu lidi cítí... - ...zvláštně. - Jo, jsem v pohodě. No?

Chcete něco říct? Nějaké poznámky? Slyšel jsem je všechny. Kde jsme? Nazývá se to TARDIS. Může cestovat kamkoli v čase a prostoru. A je moje. - Fakt? - Jo. - Proč já? Mám na vás otázku.

- Většina lidí zaklepe. - Jsem většina lidí? Vypadám vůbec jako člověk? - Pojď se mnou. - Kam? - Kamkoli chceš. - Nemůžu opustit Londýn, jsem zaneprázdněn. - To jsou kecy. Mám TARDIS. - Máš stroj. - Je to stroj času. Můžeš utéct úplně kamkoli a stihneš se vrátit domů na čaj. Tak co? Půjdeš se mnou?

Kdo jsi? Jsem Doktor. Sherlocku! Přeložil: Liedan www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nemůžu si pomoct, ale noví doktor mi připomíná "mladého" Krause

31

Odpovědět

Level "šipování" over 9000!!!!

140

Odpovědět

Jak už tady lidi psaili, změnil bych "Shut up!" z "Fakt?" třeba na něco ve stylu "Ale neříkej!" nebo "Nekecej!".

210

Odpovědět

tak tohle bych vážně chtěla aby někdo doopravdy natočil

261

Odpovědět

Nějak mi to blbně, čas se zastaví na 00:10 přehrávání se sekne o pár vteřin pozdějc na šedým obrazu.

142

Odpovědět

Taky se mi to stává. Běžně používám chrome, ale když jsem si to zapnula ve firefoxu, tak mi to už jelo.

30

Odpovědět

Nudil jsem se. Možná proto, že neznám Sherlocka (,ale Doctora Who ano). Opravdu jsem se nudil. Doukoukal jsem to ze dvou důvodů. Mám rád Doktora a čuměl jsem na to jak blbec co všechno se dá z videem udělat. Je to úžasný kam až doba pokročila.

1029

Odpovědět

Jestli se ten člověk, co to udělal, neživí děláním speciálních efektů ve filmech, tak je blázen. To je fakt neskutečné. Dokud jsem neviděl VFX Breakdown, tak jsem ani netušil, kolik různých editací tam je, naivně jsem si myslel, že ty záběry víceméně tak nějak seděly k sobě. :)

400

Odpovědět

V Tardis ty efekty nebyly úplně nejlepší. Už při sledování videa nahoře jsem si všimnul, toho podivnýho nasvícení. Vypadalo to, jakoby Sherlockovi lítaly oči každý jinam.

Ale jinak to musela být makačka a něco takovýho bych rád taky v budoucnu uměl (nechť je to moje předsevzetí, když už je toho 1.1.) :)

1111

Odpovědět

Jinak pokud chcete videt kriminalku z obdoby stare anglie (18 stoleti) ale realistickou a s lepsim hodnocenim a vice cenami nez serial sherlock, tak mrknete na Ripper Street.
Ale nezapomente si koule :) Ripper Street je proste realisticke zobrazeni te doby, je to kriminalka se vsim vsudy jako treba sherlock, ale neni tak "romanticka" nebo poeticka, proste ukazuje jak to tenkrat ve Whitechapel chodilo.

732

Odpovědět

Dal jsem ti palec dolu, ne kvuli Ripper Street. Je to dobry serial. Ale protoze srovnavas 2 naprosto rozdílny serialy.

311

Odpovědět

Nevím nevím, ale stačilo mi jen zkouknout imdb a csfd a oba portály mi řekli, že Sherlock je teda hodnocený lépe :)

190

Odpovědět

jezis proc tam dali toho startrekovskyho xychta.. kde je Downy JR? ten jedinej je spravnej SHerlock

2157

Odpovědět

Až na to že Sherlock s Downy JR, se vůbec nedrží předlohy a ukazuje se spíše jako akční než krimi. Sherlock seriál ale ukazuje Sherlocka a jeho dedukční schopnosti a není to akční ale krimi seriál. ;) Neříkám že Downyho Sherlocky nemám rád, ale nemůžeš říct, že je jedinej spravnej Sherlock, protože s nim má společnýho akorát tak Watsona ;)

551

Odpovědět

Škoda, že Moffat jakožto runner obou těchto sérií na rovinu oznámil, že nic takového nikdy nenatočí ani jako legraci (geek HQ, ComicCon), protože Doctor je génius a pokud by namísto "hloupé" společnice, která to zjednodušuje na naši úroveň, dostal Sherlocka... Chlapci by asi přetvořili vesmír, ale nikdo by je nechápal :D

980

Odpovědět

Tohle video je naprosto brilantní. Měl bych, ale dvě připomínky 1) NENÍ TO PÁN ČASU ALE DOCTOR, i v českém dabingu říkají Doctor 2) v čase 3:40 Sherlock neříká ,,Fakt?" ale říká ,,Drž hubu (nebo něco takového)".
Jinak za video opravdu děkuju, protože se jedná o dva moje nejoblíbenější seriály. Matta jsem měl rád, ale jeho poslední epizoda byla narozdíl od Tennanta průměrná až podprůměrná. A jelikož poslední epizoda by měla být vrchol, tak Time of the Doctor, bylo moje největší zklamání pokud jde o Doctora. Uvidíme co nám předvede Peter :)

234

Odpovědět

Ahoj, Pán času opraven, neznal jsem český dabing. Shut up jsem doslovně nepřeložil schválně, protože v tomhle kontextu má vyjadřovat údiv ;)

201

Odpovědět

Naprosto souhlasím, Time of the Doctor bylo pro mě taktéž obrovské zklamání, taky jsem ho ani pořádně nepochopil... Zachránila to jen ta poslední věta "Do you happen to know how to fly this thing?" :) A přitom Mattovi ostatní vánoční speciály mám hodně rád - hlavně A Christmas Carol díky famózní Katherine Jenkins a Snowmen, protože tam byla zase Clara, kterou jsem myslel, že už neuvidím.
Tennantova poslední epizoda se mi taky zas až tolik nezamlouvala, ale tam to zachránila ta konečná sekvence a loučení se společníky (a nikoho z nich už jsme taky neviděli, což mě štvalo)

112

Odpovědět

a viděli jste i VFX breakdown? http://www.youtube.com/watch?v=1Zrn37KzxuE

141

Odpovědět

Matt Smith byl dobrý doktor, a taky série 5 a 6 považuji za jedny z nejlepších.. ale asi taky díky tomu, že se konečně dělal pořádný casting, konečně byli všichni herci i komparzisti sympatičtí.. I ta vizuální podoba najednou byla k světu.. Sice trošku ubylo humoru, což mě mrzí, ale byla to taková nenásilní, postupná změna, takže jsem se skvěle bavil.. z nového Doktora mám strach, vůbec nevypadá jako někdo, kdo by měl hláškovat, spíš bude takový moc vážný si myslím..

109

Odpovědět

Tohle video je úžasné, ale mrzí mě, že mu tady nemůžu dát takové hodnocení, jaké by si zasloužilo, protože musím uvážit pár podivností titulků. Škoda :\

522

Odpovědět

Když budeš konkrétnější, tak se podivnosti můžou opravit ;)

140

Odpovědět

+Liedansgt. papper už to celkem shrnul. ten rozhovor -"Shut up!" -"I know" bych prostě taky přeložil jinak. Sice to má vyjadřovat údiv a ne aby Doctor zavřel klapačku :D ale prostě -"Fakt?" -"Jo" zní strašně suše. :\

415

Odpovědět

si delas p***l, nebo si uplne blbej? vzdy se hodnoti video, ne titulky

816

Odpovědět

4:25 - propánajána, tam rozhodně nemá být "Pán času", ale "Doktor"! Argument, že seriál se tak jmenuje v češtině, s tím absolutně nesouvisí. Kdyby se seriál čirou náhodou jmenoval Dobrodružné putování vesmírem, taky by překladatel nemohl napsat dialog "Kdo jsi?" - "Dobrodružné putování vesmírem."
Doktor se jmenuje Doktor a když se ho někdo ptá na jméno, odpovídá "Doktor". I v českém dabingu, i v českých titulcích k seriálu.

766

Odpovědět

Pardon, pardon, neznal jsem český dabing. Sypu si popel na vlastní hlavu.... :)

280

Odpovědět

+LiedanV pohodě, tohle prostě byla nuance, která je naprosto jasná fanouškovi seriálu, ale je jasné, že ten, kdo to nesleduje, nemůže vědět, že "Jsem doktor" je zásadní podpisová věta té postavy. Není třeba si sypat popel na hlavu, něco jiného je přeložit něco špatně z důvodu neznalosti jazyka a něco jiného je přeložit něco špatně proto, že nemáš nasledováno milion seriálů do posledního detailu. 8^)

161

Odpovědět

Propanajana, tak to nevedel no. Se z toho vsichni neposerte. Raci podekujte, ze to nekdo vubec prelozil.

1123

Odpovědět

+prasopesUpozornit na podstatnou chybu je důležitější, než poděkování.

Krom toho jsem ještě před napsáním své překladové výtky poděkoval překladateli vysokým hvězdičkovým hodnocením.

206
Další