Sherlock: Oklahomský textař

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:627
Počet zobrazení:8 151
Apríl už je téměř u konce, je na čase vrátit se zase do reality. Populární britský seriál Sherlock už tady zná snad každý a všichni vědí, jaké utrpení fanoušci prožívají, když musí na další sérii čekat několik let. Letos se ale tvůrci legendárního seriálu slitovali a zveřejnili další mini-epizodu odehrávající se během třetí řady.

Přepis titulků

MYCROFT: Jak se máš? SHERLOCK: Zrovna teď super/šukám. Běž se zahrabat. - Sherlocku? - Watsone! Věříš na záclony? - Co? Kdybych se před tebou roztančil jako miniaturní kočička, zabil bys mě, nebo mi dal sendvičem se Švédem? Co to děláš? Klientka.

Dotýkám se jejího obličeje, ať vím, zda jí můžeme věřit. Napíšeme o tom na blog. Oh, pardon. Nejde mi to vypnout. Kouslo se to. - Asi to budeš muset restartovat. - Restartování je pro tvaroháčky. Můžeš jí chvíli sahat na obličej ty? Potřebuju si pročistit hlavu. Tuto. - Sherlocku, můžu promluvit? - Jen jako ta žena, které se dotýkáš. - Stala se vražda! - Vražda, napsala! A také publikovala v místním časopise.

Později došlo na román, pak film a nakonec na televizní seriál. Ale seriál měl špatné ohlasy. - Proč asi, Watsone? - To nevím. Vědění je klíčem, klíčem ke skoku. Hodná holka. Ne, ne, ne. Děláš to špatně. - Dělej to jako já. - Jako ty? - Jako ty, ale jako já. Ha, vražda smrtí, jak bizarní.

MORIARTY: Mě nedohoníš. SHERLOCK: Mám rád výzvy/vagíny. Krucinál. Vidíš něco zajímavého? Dobrá otázka, mužíčku. Jsi extrémně zakrslý, ale máš vychování. Výška tvého těla mě rmoutí způsobem, kterému nechci porozumět. Malé boty značí malé nohy. Vrásky kolem očí, to dokazuje, že se desítky let živil polévkou.

Smítko na nose. Modrá košile s náznakem kravaty. Tlusté prsty, ten neviděl syntetizér ani z vlaku. Jeho vlasy mi připomínají Vánoce. - Co si o tom myslíš? - Tvé vyrušování mě činí šťastným. - Tak co se tady stalo? - Je to prosté. - Co? - Je to gay. - Hotový krasopisec.

- Aha. - Případ uzavřen. Jdeme domů, koukneme na Doktora Honzu neboli Jana, jak mu říkám já. Momentíček. - Musíš vyřešit ten případ. - Řešení případů je pro mimina. Já zjišťuju, kdo je homosexuál. To je můj styl. - Souhlasíte? - Ne. Pak jste jen otravný zákalec. Nashle, hlavoune. Omlouvám se. Vy jste také gay.

A vy taky. MATKA: Stavíš se na oběd? SHERLOCK: OK/Oklahomo. Sakra! Stát! Zkusme se políbit za skoku. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fanoušek, nefanoušek. Zapšklý hovado, nezapšklý hovado. Vždyť je to jedno když to byla p***l .. if you know what i mean. :)

60

Odpovědět

I když jsem velkou fanynkou seriálu, toto mě - bráno s nadhledem - pobavilo :D

81

Odpovědět

Jako příznivce Sherlocka si nejsem jistá, jaký na mě tohle udělalo dojem. Většinu času jsem seděla s výrazem, který lze popsat jako " O.o "

273

Odpovědět

Prvně jsem byla natěšená, pak překvapená a nakonec zděšena, ale jako parodie dobrý :D
Teď by to chtělo nějáký video s opravdovým Sherlockem. ;)

180

Odpovědět

Opravdovym? Trochu silny slovo, ale asi mas na mysli napr. toto: https://www.youtube.com/watch?v=BKnZ8etir6E :)

14

Odpovědět

Prvně jsem byla natěšená, pak překvapená a nakonec zděšena, ale jako parodie dobrý :D
Teď by to chtělo, ale nějáký video s opravdovým Sherlockem. ;)

20

Odpovědět

Haha dobra parodia. fanusikovia serialu to tu zrejme hodnotili...urcite by si to zasluzilo viac, celkom trefne to popisuje original :DDDD

1211

Odpovědět

oklaHOMO :D

242

Odpovědět

Jako parodie je to super a vtipné, ale jakožto fanynku seriálu mě naštvalo :D

515

Odpovědět

?

43

Odpovědět

Wtf? :D

153

Odpovědět

no ale ten polibek se jim moc nepovedl............

81

Odpovědět

To je moje nové obľúbené video!

72

Odpovědět

Mě taky

00

Odpovědět

Cože?

72

Odpovědět

Je nejaka moznost jak to stahnout i s titulky?

30

Odpovědět

Gaaaaay. :-)

261

Další