Jude Law a Robert Downey Jr. u Grahama Nortona

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:897
Počet zobrazení:15 015
Následující video je krátkým úryvkem z show Grahama Nortona, kam v prosinci minulého roku zavítali Jude Law a Robert Downey Jr., aby se podělili o některé zážitky z natáčení filmu Sherlock Holmes: Hra stínů. Spolu s nimi je tu hostem i Eddie Izzard. Pro pochopení závěru videa je ještě třeba dodat, že tento anglický bavič a herec se netají svým transvestitismem. Tento rozhovor byl odvysílán 16. prosince 2011.

Přepis titulků

Jednu veselou historku máme. Já ti ji připomenu a ty ji můžeš říct. No jo. Do toho. - Řekni ji. - Ne. - Řekneme ji oba. - Jsou jako staří manželé. - Já ji řeknu. Takže... Robert a Jude natáčeli takovou scénu a do místnosti vešel jeden chlápek, který si zapomněl obléct spodní prádlo.

A pak... Zbytek řekněte vy. A pak to tam vybouchlo... Ne. Jedna scéna se odehrávala v místnosti po masakru. Všude tam visela gumová těla.

Bylo vidět, že to jsou falešní panáci v nepřirozeně zkroucených polohách. - Všude krev a... - Jo. A Robert ke mně přišel a řekl: "Sleduj. Tohle bude vtipný." Ležela tam ruka. A on na ni dupnul. A komparzista najednou zařval: "Pro lásku boží!"

Sedl si a... To je... To je dobrá historka. Urovnal jsi to pak s ním? Proč bych to dělal? - Byl by to pěkný vánoční příběh. - Bylo to přímo- - Vyděsili nás! - Jo, měl jsem strach. Ten chlápek pak řekl: "Teď už můžu říkat, že mi na ruku šlápnul velký Sherlock Holmes."

To v Americe by zařval: "Žaloba!" Byl jsem v pohodě, dokud jsem se nevrátil do místnosti s monitory. Jude a já jsme se na sebe ještě nepodívali. Byl jsem v šoku a cítil se hrozně. A řekl jsem: "Nesmírně špatný úsudek."

A když jsem se vrátil, on se na mě podíval... Přesně takhle. Ještě hodinu jsem se nemohl přestat smát. Slyšel jsem různé verze toho, co se stalo. Jestli ten nápad byl tvůj nebo Guye Ritchieho. To, aby se Sherlock Holmes přestojil za ženu. - Byl to tvůj nápad? - Obávám se, že ano. - Tvůj? - Ano. Překvapilo tě, jak jsi vypadal?

Jsi pohledný muž, to se nedá popřít. Já- Je to pravda. Asi bych se vykopnul z postele. Vypadám jako moje sestra na steroidech. Přemýšlel jsem, z pohledu Mary, Watsonovy snoubenky, co by mohlo být to nejnevkusnější přestrojení, v jakém by se Sherlock mohl objevit na jejich svatebním obřadu.

- Tady je tvoje fotka. - Díky. Nechci vyvolat roztržku ve vašem krásném přátelství. Ale máme tu fotku Juda jako ženy. Tenhle film jsme nedělali spolu, ale byl jsi v něm taky.

Ale podívejte se na Juda. Podívejte se na něj. Takže... - Vypadáš tam dobře. - Možná bych se měl oholit. Nejsem si jistý, jak moc mi to lichotí. - Vypadáš dobře. - Já si myslím, že muži, kteří se převlékají za ženy, jsou prostě podivní. A... A to já nejsem. Já prostě jsem transvestita.

Je to dar. Nemůžete se pokoušet být transvestitou. Prostě jím jste. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemohli by ste prosím preložiť rozhovor s Robertom u Craiga Fergusona? :D :)

300

Odpovědět

Miluju oba dva a veliké díky překladateli :)

310

Odpovědět

Bomba :-)

220

Odpovědět

:) moc díky za překlad... Robert a Jude (haa, konečně video s Judem), když jsou ti dva spolu, tak je to vždycky záruka dobré zábavy (a taky se na ně dobře dívá :) ), škoda jen, že to není celé

261

Odpovědět

Díky, že jste přeložili jednu část show Grahama Nortona, za což jsem tu orodoval :).
Myslím, že další příležitost se naskytla a dílem, ve kterém je Gerard Depardieu - je naprosto skvely, ma bombasticke narazky a u vsech tri patnactiminutovych casti jsem se smal, az jsem brecel. Mozna nejlepsi cast je ta treti, kde jedna z divacek vypravi pribeh kamaradky. Bomba:)
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=zSZFKeVdjtc (odkazna treti cast, ale predchozi jsou taktez vyborne!)

180

Odpovědět


Odpovědět

prosim prelozil by nekdo tento rozhovor?

180

Odpovědět

celá díl zde... ta dáma vzadu je Alesha Dixon

http://www.youtube.com/watch?v=zNgenV82wLY

180

Odpovědět

Co to tam sedi za holku?

183

Odpovědět

Robert ♥ ..

190

Odpovědět

Někuji moc nedávno jsem tady žádal o přeložení celého tohole dílu, ale i tohle prosazím stačí. :-)

180

Odpovědět

MalejManas: Alesha Dixon, víc nevím :).

181

Odpovědět

ale prosim tě....

180

Odpovědět

tvoje bába kráva!

1821

Odpovědět

co je to za slečnu s nimi?

180

Další