Avengers: EndgameUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:11 506
Konečně tu máme názor Hlasu Upřímných trailerů na největší komiksovou událost tohoto roku, Avengers: Endgame.

Přepis titulků

Těšte se na The Boys, superhrdinské bojování můžete sledovat už nyní na Amazon Prime Video. Po 21 filmech z MCU se připravte na závěrečné ukončení Ságy nekonečna, také druhá část Infinity War, předposlední film třetí fáze, vstup do čtvrté fáze a nalákání na asi tři seriály od Disney+. Pamatujete, když filmy prostě skončily? A potom to musela převzít vaše představivost? To zní únavně.

Avengers: Endgame Nejúspěšnější světová filmová franšíza, která těší davy, je zpět, ale protože život na Zemi teď stojí za houby, je to všechno o zármutku, ztrátě... Přišel jsem o to dítě. ...vině... Měl jsem to být já. ...depresi...

- Ty brečíš? - Ne. ...a zoufalství. Thanos nás měl zabít všechny. Protože nynější úniková fantazie není o tom stát se superhrdinou, je o tom vrátit se a napravit chyby, místo aby přežívali v živé noční můře svého vlastního selhání. Můžu udělat časovou loupež na svém životě? Uplynulo pět let od té doby, co se vypařila polovina obyvatelstva, nebo jak tomu říkají introverti, výhra v loterii.

To vypadá hezky. Baseball zůstává neoblíbený, kultura zamrzla v roce 2017... Dab. ...a nedostatek herců donutil režiséry obsadit sebe samotné. A já jsem brečel těsně před zákuskem. Nyní se musí Avengeři spojit, aby udělali to, co dělá každá velká franšíza, když se zapíše do kouta...

cestování časem. Sledujte přeživší superhrdiny, jak se ukryjí do toho, čemu říkám Marvelovská prohlídka tvým fandomem, s několika různými úhly kamery na Avengery... Teď bych si dal ten drink. ...výletem na základnu SHIELDu, kde je uzavření celého filmu... Děkuji za všechno. ...útes, který chce, abys ztratil někoho, koho miluješ, nebo aspoň nej kámoše z práce, a odvážný nájezd, který má ospravedlnit existenci Thora: Temný svět.

V zápletce, kterou dohromady drží wibbly wobbly, timey wimey věci, které se pokusí vysvětlit asi stokrát. Buď je to všechno vtip, nebo nic z toho. Nic z toho není vtip, teď to vysvětlete. Pokud cestujete do minulosti, ta minulost se stane vaší budoucností, vaše bývalá přítomnost se stane minulostí, kterou vaše nová budoucnost nemůže změnit. Teď to vysvětlete znovu s vizuální pomůckou. Kameny nekonečna vytváří to, co vy prožíváte jako proud času, odeberte jeden kámen a ten proud se rozdělí.

Teď znovu, ale jednodušeji. Nesnaží se zastavit něco, co udělám v našem čase, snaží se odčinit něco, co už jsem udělal v jejich. Ještě jednodušeji. Změna minulosti nezmění budoucnost. Možná je cestování časem paradox nehledě na to, jak ho vysvětlíte. Vidíte?

Znovu se setkejte se všemi svými oblíbenými Marvel hrdiny, kteří někde nezacpávají filtry vzduchu. Třeba Iron Man, který od Iron Mana 1 vážně dospěl, ale pořád je to blb, který spíš umře, než aby někomu nechal poslední slovo. Jsem nevyhnutelný. A já jsem Iron Man. Kapitán Amerika, který se potom, co strávil dekádu v současnosti, naučil nadávat...

Bastard. To si ze mě děláte p***l. ...lhát... Hail Hydra. ...a koukat chlapům na zadky. To je americkej zadek. Thor, o kterém můžeme dělat tlusté vtípky, protože také trpí velice realistickou posttraumatickou stresovou poruchou.

Co si myslíš, že mi teď proudí žilami? Cheez Whiz? Bojuje. Hulk, který zkrátil svůj čas na obrazovce tím, že dokončil svůj vývoj, než film začal. Vím, je to šílené. Hawkeye, který se vypořádává se ztrátou rodiny tak, že má velice kyberpunkovou krizi středního věku. Ant-Man, který je díky otravě mozku internetem zklamáním pokaždé, když není v Thanosově zadku.

Cvrnkni mě. Black Widow, která konečně v jednom z těchhle filmů dostala primární dějovou linku, zabije se, aby motivovala kluky. Musí to stát za to. Aspoň poznáte chod času podle jejích vlasů. To je něco. Rhodey, který doufá a modlí se, že nebudou cestovat před Iron Mana 2.

Nebula, která překazí plán Avengerů tolikrát, že to nejužitečnější, co udělá, je, že zabije Nebulu. A Captain Marvel, která je tak mocná, že film zoufale hledá výmluvy, proč ji vynechat... Věci, které se dějí na Zemi, se dějí všude, takže mě možná dlouho neuvidíte. ...dokud nepřijde s výmluvou, proč ji přivést, aby ji Marvel konečně nechal vést první ženské Avengers uskupení v jedné scéně. Možná je Marvel nechá se spojit v pokračování?

Tak spolu možná můžou zapózovat v pozadí seriálu Loki. Pamatujete si Thanose? Zatím nejsložitější a nejmotivovanější marvelovský záporák. Zhebl. Jeho místo převezme starý Thanos. Nový starý Thanos. Mladší starý Thanos? Ta verze, co jen sedí a pracovat nechává ostatní.

- Najdi Kameny. - Co budeš dělat ty? - Čekat. Ukradne své zlé plány ze Spaceballs... Rozprášeny na atomy. Použil jsi je před dvěma dny. Na co se to dívám? Kdy se tohle stane ve filmu? Teď. - Co jsi jim udělal? - Nic, zatím. - Vrať se do předtím.

- Kdy? - Teď. - Teď? - Teď. - Nemůžu. - Proč? - Minuli jsme to. - Kdy? - Právě teď. ...a velí CGI armádě bez tváří, jakou jsme předtím nikdy neviděli od jeho předchozích dvou CGI armád bez tváří. Sledovat jeho boj s Blesk Kápem byla ta nejlepší část mého života. A to do toho počítám narození svých dětí, promiňte, děcka, ale prostě nejste hodny mého času a pozornosti. Ve světě, kde nyní každý nenávidí Hru o trůny, všichni si dělají starosti o Star Wars a J.

K. Rowlingová nepřestává pošlapávat své dědictví, je malý zázrak, že jsme dostali uspokojivý konec k franšíze pro nerdy všude po světě. A teď to ještě dělejte znovu, navěky, nebo zkolabuje celý filmový průmysl. U nás soucit nečekej, Disney, tohle sis zavinil sám. Hrají: Muž s nedostatkem železa, Žena jedné rány, Kapitán Zatnout Poslední mravenec, Já jsem odrosty, Namakaný Seveřan, Jedna velká věta hraní Jeremyho Rennera, Běž si vzít svoje kladivo, doleť si k němu a zeptej se ho sám.

Běž dolů! Běž pomoct! Zrovna tě potřebují. Potřebujeme více Russoů, dejte mi více Russoů! Avengers, spojte se!

(kvíík) Nejasná bývalá přítelkyně, Wertherův originální Avenger, a Rat-Man a Časová dodávka, již brzy na Disney+. Miluju tě 2,8 miliardkrát. Můj Bože, její plán na SIMce je pořád aktivní? Clinte, musíš vypnout automatické placení. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V komiksech si štít převzal jak Bucky tak Rhodey. A kapitána zabil Rumlow, jo zkuste si to sehnat, jsou to luxus komixy.

10

Odpovědět

P******a. Dost mě rozesmálo, jak to předal tomu černému ten štít, to jsem se chechtal na celé kolo. Fakt film jak od ruskejch pionýrů a lá USA.

014

Odpovědět

A víš, že v komiksech ho ta postava dostane taky?

101

Odpovědět

Bol som 2x v kine, je to pecka film

612

Odpovědět

100 percent dávam tomuto úprimnému taileru
Ma všetko, čo sa týka zdravého rozumu a pravde pravdúcej
a som rád, že som prestal Marvel pozerať, už velmo dávno a taktiež Star wars sila sa prebúdza tam, kde aj Hans Sólo radšej umrel, ako sa na tom podieľať a hra o tróni som kukol len 3 série a pochopil som všetko.

419

Odpovědět

mohlo by nejake studio spravit luxusnu francizu verneoviek, to by som si pozrel, ale to asi len ja

131

Odpovědět

Neveril som, že nastane deň, kedy s tebou budem v niečom súhlasiť. A on fakt prišiel..

61

Odpovědět

+Chromeosi nezvykaj moc

16

Odpovědět

Luxusní!!!!

61