Avengers: Infinity WarJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:12 511

Jak měl doopravdy skončit letošní hit studia Marvel?

Přepis titulků

Tak jsme tady. Kámen duše je přímo tam. Asi bys tam měl zajít a vzít si ho. - Tohle je jezero kyselinové lávy. - Já vím, je to šílený, že? Tak tam skoč a vem si ten kámen, který tak strašně potřebuješ. Je až tam úplně dole na dně. - Bublinky. - Sakra. Ty a ty tvoje bublinky. Znovu jsi mi lhala.

Cože? To je šílený. Asi jsi z něj udělal bublinky, já bych ti přece nelhala. Tvoje sestra za to zaplatí. Božínku, Thanosi, sestra utekla! Zatraceně, měli jste jeden úkol, lidi. Tohle mě teda nepobavilo. Ale ne! Proč? Proč byste to dělali? Je moc brzo! Néé! Strangi! Jsi v pohodě? Pravě jsem se podíval do budoucnosti na všechny možné konce.

V kolika jsme vyhráli? V pěti. JEDEN Ano, ty vypadáš víc jako Thanos. Maw je tedy mrtvý. - Aspoň splnil svůj úkol. - Plášť levitace! - Co to je? - Magický prsten a sek! - Ty jo. - To bylo úžasný. - Dobrá práce, Sherlocku. - To už jsme vyhráli? DVA Je velmi silný!

A mimi Thanos. - A teď ho můžeme zabít. - Počkat, nemůžeme teď zabít Thanose, je to mimino. A kdo se o něj postará? Nemůžeme ho tu jen tak nechat. Ahoj, miláčku, pamatuješ si, jak jsem mluvil o tom snu, že máme dítě? Pozdrav se s naším novým synem Thanosem. No tak, to není to nejdivnější, co jsem kdy přinesl domů. TŘI - Řekni mi, žes to neudělal.

- Musel jsem. - Ne, nemusel! Je tu někdo, kdo zrovna nepoužívá ruce, kdo by ho mohl umlčet? Zabiju tě! Díky. Skoro to je, už to skoro mám. Moc Rukavice teď spočívá na nových ramenou. Všechno, po čem toužím, mám na dosah ruky. Víš, po čem toužím, drahý Thanosi?

A sakra. Po pomstě. Prima. - Fajn, skončila jsem. - Zabírám si to! - To si nemyslím, tohle si vezmu, díky. ČTYŘI - Tohle bude konec Wakandy. - Tak to bude ten nejušlechtilejší konec v historii. Klídek, to zvládnu. Zrcadlová dimenze!

A pryč! Jo! Wong! PĚT TAKHLE TO MĚLO DOOPRAVDY SKONČIT... Thanosi! Řekl jsem ti, že za to umřeš. Měl jsi mířit na hlavu. Taky jsem si říkal, ale pak jsem si řekl: "Ne, ruka bude stačit."

A sakra. Tak jsem porazil Thanose, protože jsem vskutku hustej. Mám tuhle úžasnou novou sekeru, králík mi dal nové oko ze své zadnice a jsem právoplatným králem Asgardu, kterým je teď Země, to jsem zapomněl říct. Takže to ze mě dělá vašeho nového vladaře. Takže nemáte zač. - Co říkal? - Mluvil k celému stolu? Páč já jsem neposlouchal. - Mluv hlasitěji. Řekl jsem, že jsem váš nový vladař.

Obávám se, že takhle Země nefunguje. Já a má nová Rukavice nekonečna na to máme jiný názor. - Budu toho úžasného andělského piráta následovat kamkoli. - Já ne! Hele, blbečku, moje přítelkyně kvůli tvé milované Rukavici umřela. Aha, myslíš tuhle přítelkyni? - Kde to jsem? - Úžasný. - Tady je Gamora. Dobře, beru zpět, co jsem řekl, ten Thor je celkem hustej. Tak jsme to konečně zvládli, lidi.

To byl ale úspěch, že? Koukněte se na nás, jsme tu všichni – Strážci, Spider-Man, Shuri dokonce udělala nového Visiona. Díky, vibranium. - Jo, jsou tu všichni kromě Hawkeye a netflixových Avengers... - A Ant-Mana. Moje chyba, Siri nevěděla kudy do Wakandy. Dobře, až na ty. Ale my tu všichni jsme a vyhráli jsme!

O čem to mluvíš? Vždycky vyhrajeme. Tohle je pro nás jako normální léto. Dokážete si představit, že bychom prohráli? Lidi by byli emocionálně poznamenaní na celý život. Doslova jsem se právě stal králem Wakandy. Ale díky nám, hlavně mně, jsme vyhráli, takže přípitek. Na nejlepší tým ve vesmíru! Na vibranium!

A na pár vtěrek. Ale i ti jsou celkem super. To mluvíte o nás? Nejsem vtěrka, byl jsem tady první. Jo, vy všichni jste pátým kolem u mého vozu. Víte proč? Protože jsi Batman. Jo, tak je to správně, protože jsem Batman. Já jsem Groot.

Já jsem Batman! Vážně jsem myslel, že mi to vrátí. Je to teenager, teď ho nic nezajímá. Tak jsem asi vyhrál. - Protože jsem Batman. - Já jsem Steve Rogers. - Sakra. - Prosím, přestaňte. Hej, vzpomínáte, jak jsme měli občanskou válku a chtěli jsme se zabít kvůli ničemu? Byl jsem paralyzovaný.

Zatkli nás. Vzpomínáte, jak měl Rhody jinou tvář? Vzpomínáte, jak měl Bruce jinou tvář? Vzpomínáte, jak mě Black Widow přiměla věřit, že spolu máme budoucnost? Vzpomínáte, jak jsem bez vás zachránil svět před Dormammu? Nevymýšlej si, Strangi. Nevymýšlím si. Vzpomínáte, jak jsem zabil Tonyho rodiče?

S tím jsem se ještě úplně nesmířil, ty jednoruký Ježíši. Mám dvě ruce, ty... Počkat, co? Říkal jsem ti, že tu ruku dostanu. Hloupoučký králík. Čarodějnické triky Šťastné konce jsou někdy tak laciné. Čau, chlape, jmenuju se Korg a tohle je můj dobrý přítel Meek. Půjdeme tam k tomu jukeboxu a pustíme muziku.

Chceš taky jít? Jasně, proč ne. A potom jsem řekl: "Tanková střela!" Vzpomínáte, jak byl Star-Lord nesmrtelný? - Vzpomínáte, jak jsem byl zmražený? - Byl tu někdo na pláni předků? Chce někdo koupit robotickou ruku? Co ten Spider-kluk, nepotřebuje robotickou ruku? Tahle píseň se mi líbí, má hezký rytmus.

Co jsi to udělal? Tys prohrál? Ano. Znamená to, že jsem vyhrál sázku? Lidi, cítím se divně. Jakože vážně divně. Proklatě! Ale ne, tohle je jiné.

Ne! Něco se děje. Na nohy, starý muži. Tohle není místo na... Šéfe? Ale ne. Ne, ne! Palpatine.

Máš radost, Thanosi? Myslel jsem, že je to jediný způsob. Jokere... Necítím se dobře. Nevím, co se dě... ne... ne... nechci odejít. Nechci odejít! Jokere, prosím. To je v pohodě, Voldy.

Ne, vážně, jednou už jsem odvál, nechci si tím projít znovu. Možná ti tohle pomůže. Pích! Proč jsi to udělal? Protože to je sranda. Směju se snad? Ale ne. Nenávidím vás, lidi. Pozor!

Uhněte! Kde to je? Kde je ta proklatá věc? Tohohle budu litovat. Na shledanou. Hrdinové jsou tak otrav... POSÍLÁ SE JAK MĚLA SKONČIT INFINITY WAR Ahoj, všichni! Jsem zpět!

Mám pro vás historku. Předstíral jsem svou vlastní smrt... Zase. Co to je? Kde jsou všichni? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nádherný díl! Vysokorozpočtový. :-)
Ze všech těch vtipů si vybírám tento: Thanosova náplast. :-)

00

Odpovědět

Ono ale ten koniec s Nebulou nebol celkom odveci..... v pôvodnom komixe získala rukavicu...

40

Odpovědět

Konec narážka na Red Dwarf? :D Everyone is dead Dave.

60

Odpovědět

par tech koncu me taky napadlo... Jeste treba, ze Thor si mohl jit udelat tu sekeru hned potom, co mu Hela znicila kladivko a nebo,kdyby byli guardiani co k cemu, tak meli kontaktovat avengers uz driv, a neco vymyslet. Zajimavej fight by byl Hela proti thanosovi :D

00

Odpovědět

1) Neměl kdy. Potom co mu Hela zníčila kladívo byl přece chycený na jiné planetě s Hulkem a pak už spěchal za Helou, hned po onci Ragnaroku je chytnul Thanos.
2) Po Občanské válce už v podstatě Avenegers nejsou a navíc Strážci neměli přímý spoj se Zemí.
3) To by určitě zajímavý fight byl.

10

Odpovědět

Je úžasné, ako sa z obyčajný krátkych paródií na filmy, stala v podstate samostatná séria s vlastným príbehom a super zvratmi :) úplne ich žeriem!

210

Odpovědět

Super, ale pořád čekáme na Star Wars: The Last Jedi

10

Odpovědět

Díky za tip, už na to jdu :D

90

Odpovědět

+annonEhm, nechci otravovat nebo tak něco ale SW: Last Jedi maji ceske titulky primo na oficialnim kanalu HISHE na YT (How Star Wars The Last Jedi Should Have Ended ). Stejne jako tohle video s Infinity War ;-) a stejne jako napriklad Black Panter nebo Dead Pool ve Villains Pub atd...

12

Odpovědět

+DegnicAhoj, ty titulky na YouTube nejsou úplně kdovíjak kvalitní. Jde o chyby v interpunkci, mírné významové chyby (to se dá obojí přežít), ale hlavně občasné hodně špatné časování titulků (titulek, který by se měl zobrazovat dvě až tři vteřiny jen tak problikne na zlomek vteřiny). Docela to kazí zážitek ze sledování, zvlášť když vůbec neumíš anglicky. Navíc tu tahle série má své pravidelné diváky a fanoušky. Takže aktuálně nezvažujeme, že bychom s překlady přestali.

50

Odpovědět

Viděl bych něco ve stylu:

Admirál(ka): "Tak já vám, ty zbrklej pilote a ostatní, radši prozradím náš plán s tajnou základnou, než někdo strachy vymyslí nějakej hrdinskej pako-plán, jehož výsledkem bude akorát to, že se to nakonec prolátne Prvnímu řádu a kvůli vám nás půlku naprosto zbytečně postřílí v záchraných modulech.
Jo a ve zbylým čase naprogramujte někdo droida, aby řídil kamikadze nálet vlajkový lodi."

70