Avengers: We Didn't Start the Fire

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:10 976

Avengers: Endgame přichází do kin a při této přiležitosti dali herci tohoto filmu hlasy dohromady, aby zrekapitulovali dosavadní filmy od Marvelu ve vlastní verzi písně We Didn't Start the Fire od Billyho Joela.

Přepis titulků

Tony Stark, Iron Man, Nick Fury má plán. Velký šok, Pepper Potts, obloukový reaktor. Asgard, odvěký boj, Loki a jeho bratr Thor. Bruce Banner, radiace, transformace. Coulson a Maria Hill jsou agenti S.H.I.E.L.D.u.

Clint Barton, Hawkeye, Black Widow, špionka z Ruska. Kapitán Rogers, 2. světová válka, Bucky, Peggy, velká láska. První Avenger, je to tady, postavte se všichni do řady. My jsme ten oheň nezaložili. Hořel odjakživa, co svět světem stojí.

My jsme ten oheň nezaložili. Ne, my ho nezaložili, ale snažili jsme se s ním bojovat. Obadiah, Blonsky, Whiplash, Laufey, Red Skull, HYDRA, Arnim Zola, Loki, bitva o budoucnost lidstva, Kameny nekonečna – prostoru, času, duše, mysli, moci a reality.

War Machine, Falcon, to je let, Bucky Barnes je zase zpět. Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket. Já jsem Groot. Vision, Mantis, Nebula, Ultron v Sokovii, Občanská válka, Ant-Man, Scarlet Witch a Spider-Man. Doctor Strange, Ragnarok, Henry, Janet a Wasp.

Black Panther ve Wakandě, Shuri, Okoye, Killmonger. Captain Marvel, kočka Goose letí rychleji, dál a výš. Thanos a Infinity War, už nemůžu dál. My jsme ten oheň nezaložili.

Hořel odjakživa, co svět světem stojí. My jsme ten oheň nezaložili. Ale až už tu nebudeme, on bude hořet stále dál a dál a dál. My jsme ten oheň nezaložili. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úplně nechápu překlad videa, kde jsou de facto jen jejich jména ale ok XD
Proč třeba nepřeložíte to, jak čtou pohádku o Thanosovi? Avengers Cast Reads New Thanos Childrens Book

02

Odpovědět

Do popisku bych ještě přidal verzi od CollegeHumor, která je tu taky přeložená: Flameová válka
Úplně mě děsí, že už je to skoro 10 let...

00

Odpovědět

Ten Fallon se taky nasere všude. :D

141

Odpovědět

asi preto, lebo to video bolo napadom z jeho show?
Avengers: Endgame Cast Sings We Didnt Start the Fire

60

Odpovědět

+skavenJasně, ale je docela trapný, jak je tam vidět skoro nejvíc.

22

Odpovědět

Bozi, nevi nekdo, kde sehnat podobny comics template?

Co jsem googlil, tak byly dost lame.

03