Tým Thor

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:7 042

Možná vás zajímalo, kde byl během filmu Captain America: Občanská válka Thor. Pokud vám na to nedal uspokojivou odpověď film Thor: Ragnarok, možná se to povede tomuto videu. A jako bonus přidáváme krátké video o při mezi Chrisem Evansem a Robertem Downeym Jr.

Přepis titulků

Dávám si pauzu. Zažili jsme skvělá dobrodružství a zachránili Zemi. To mě moc bavilo. Ale pak jsem potřeboval oraz, přišel jsem do Austrálie a nastěhoval jsem se k Darrylovi. Zdravím. A teď jsme tu. Je to pěkný byt, jak vidíte.

A dobře spolu vycházíme. Prostě jsem chtěl být chvíli obklopen obyčejnými lidmi. A Darryl je takový obyčejný chlápek. Takže to funguje. Zatímco jsem tu, snažím se angažovat. - Kdo je ten fialový podivín? - Vision. Překvapuje mě, že to víte. Chci to společnosti vrátit. Darryl mi pomáhá vytvořit elektronický dopis pro Kapitána Ameriku a Iron Mana.

Zdá se, že je mezi nimi nějaké napětí. Chci jim nabídnout svou pomoc a služby. Drahý Tony Starku, jak se vede? Slyšel jsem, že ty a Kapitán Amerika máte nějaké vztahové obtíže. Drahý Steve Rogersi, pamatuješ si, jak jsem tě vyprovokoval k zabití těch vězňů? A tys mě přinutil přísahat, že to ostatním Avengers neřeknu? Pokud máš nějaká další tajemství, která potřebuješ ochránit, dej mi vědět.

Zrovna nemám moc co na práci. Co děláš pak? Pracuju. - A co on? - Pracuje. Zákaz vstupu pro Darryla. Kostým, na souboje. Mjölnir si tady dává šlofíka. Tohle už několik týdnů opékám na slunci.

Už to skoro bude. Mňam. Otázka: Co jsou Kameny nekonečna? Spousta informací a nápadů. Rád tomu říkám vodítka, která jsou tu rozeseta. A kdo je ten muž na fialové židli? Je fialový a má kouzelnou rukavici. Nerad stojí. Fury. Co vlastně ví? Je to jeho skutečné jméno?

Nebo se to vyslovuje Furry? Tady mám zase Mjölnir. Má sluneční brýle, kdyby na duhovém mostě bylo moc jasno, což bývá. A když zvednete tohle, copak to drží? Mě. Potrhané džínové kraťasy nenosím, tak proč se v nich budím? Na začátku jsou normální kalhoty a na konci kraťasy? Mimochodem, neslyšel jsi... něco od Tonyho Starka a Kapitána Ameriky? - Nekontaktovali tě?

- Ani jeden jediný telefonát. Chvilku, jen to... Čau, Téčko, kolikrát to budu muset říct? Nepřidám se k tobě ani za všechny prachy světa. Promluv si s Thorem, čeká, až mu zavoláš. Mám ho tu. Teď nemůžeš? Dobře. Jsem zklamaný, že mě nepozvali, abych s nimi bojoval? Ne. Nemá, jak tě kontaktovat.

- Nemám telefon. - Nemá telefon. Ať pošle havrana. Vytvořil jsem si vlastní tým. Tým Thor. Budu v něm já. A Darryl. - Jen my, že jo, Déčko? - Jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mozna by se hodilo dodat do poznamky preklad slova "Furry" ;) Takhle kdo nezna tak nepochopi.

40

Odpovědět

Na konci prvního videa chybí zbytek, kde je část s Grandmasterem (i když moc nechápu jak a proč se dostal na Zemi) :D

00

Odpovědět

To je úplně jiný díl a ten díl je až po Ragnaroku. Informace .... Informace !!!! Co tu vůbec lezeš s takovou neznalostí tématu.

00

Odpovědět

+Say .... Whaaat !!!!Tak sorry, já to viděl v jednom videu :D

00

Odpovědět

Toto som už raz videl a stále je to rovnako úbohé a trápne. Marvel vyslovene týmto troluje svojich fanúšikov aký level pičovín ešte znesú.

221

Odpovědět

A nebo... to možná... děláš ty ;-)

31

Odpovědět

+JezusJa si tiež myslím, že je to totálna p******a. Ten kto si myslí opak musí byť určite nastrčený agent z DC. Podľa mňa to určite režíroval Batmanov servant.

11