Graham Norton a AvengersThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:22 091

U příležitosti filmu The Avengers: Endgame se na Grahamově kanále objevila montáž rozhovorů s různými superhrdiny. Nechybí mezi nimi Paul RuddChris HemswortChris Pratt, ale taky třeba Mark RuffaloJeremy Renner a další. Zkrátka pěkná řádka historek nejen z natáčení.

Poznámky:
Uppy je jakási zdrobnělina od up (nahoru). Stejně tak se dá Downey chápat jako zdrobnělina od down (dolů).
Glo Worm je plyšová hračka, která má představovat světlušku, a malý Jeremy se jí opravdu trochu podobá.
 

Přepis titulků

Zmiňovali jsme Thora hlavně proto, abychom mohli ukázat tuhle fotku. - Nestydíš se? - Proč by se styděl? Je to bůh. Mně to připadá jako hodně cvičení a správného stravování. Ne, díky. Ale očividně... Je to tak? Je to divný. Lidé prý po tobě chtějí, - abys jim vyprávěl jeden vtip. - Ne, to oni mi vypráví vtipy o Thorovi. - Třeba... - No, povídej. Ten vtip, jak Thor stráví noc se ženou a ráno říká: "Musím ti říct, kdo jsem, jsem Thor."

A ona: "Thor? Spíš pěkné thornádo." Ten je dobrý. Ale Hulkův příběh se zajímavě vyvíjí, Hulk si v tomto filmu najde lásku. Thora. Nikdo to nečekal. - Tys to čekal. - Pozor, spoiler. Téda, to tvoje kladivo. A musím vám pogratulovat, první film producentského dua Downey.

- Skvělý tým. - Je fantastická. - Byla producentkou Sherlocka Holmese. - Ano, mám pozdravovat. - A čekají další dítě. - Přesně tak. Další produkce týmu Downey. Kdy má přijít? S tím jsem měl mnohem méně práce než s tím filmem. Podílel jsem se jenom asi sedm minut. - Ale nějaký podíl na tom máš. - To není špatný. Děkuji.

Dobrý, co? A ona ho přivede na svět včas a za nižší rozpočet. Mohli byste mi udělat radost? Osobnosti někdy dávají nezvyklá jména. Mohli byste ji nebo jeho pojmenovat Uppy? Uppy Downey, to by bylo roztomilý, ne? Ale tohle je krásné. Myslím, že většina herců s takovou rolí musí říct, jakou z toho má radost, ale u tebe je to upřímný. Sdílel jsi tyhle roztomilé fotky. Tohle jsi ty jako malý kluk. Vlastně si hraješ sám se sebou.

A tahle je úžasná. Byl jsi ve vašem domě a našel tohle. - To bývalo tvoje. - To byl můj první kostým Spider-Mana. Moje skvělá máma, která je tady, mi ho schovala. Byl jsi z těch dětí, které to nosí na pohřby a svatby? Spal jsem v tom... Ještě teď to smrdí. Už se to nedá vyprat tak, aby se to dalo nosit. Dobře. Je pravda, že ten kostým, jak ho známe, je pryč?

- Ne. Teda vlastně jo. - Spoiler. V tomhle filmu mám nový oblek, který mi dal Tony Stark, je to vylepšení a je příliš fantastický. Nemůže existovat ve skutečném světě. Tady to máme. Vidím to poprvé, jsem rád, že to vypadá dobře. - Ještě, že jsi dnes přišel. - Jo, tolik jsem se dozvěděl. - To je kov? - Nevím, Grahame, nevím. Ty nosíš ten oblek i mimo natáčení. To je docela smutný. Dejme si to do kontextu.

Točil jsem v New Yorku, který je domovem té postavy, takže něco se tam natáčet muselo, a byli jsme na jeho ulici, Bleeker Street. Hned za rohem bylo café. V New Yorku, asi všude možně v Americe, můžou stát paparazzi před kamerou. Okřikujou kameramana, ať nezaclání, je to neuvěřitelné. Ten den byli všude. Bylo jich tam víc než samotného štábu. Přišlo mi to absurdní. Do café mě přece sledovat nemůžou. Řekli mi: "Vlastně můžou.

A ty jdeš do café?" Tak říkám: "Jo, to je francouzské slovo pro kavárnu, jen tam zaskočím." Vešel jsem tam... Promiň, ne všichni Američani jsou hloupí. Jen jsem chtěl z toho unaveného publika lacině vyrazit trochu smíchu, promiň. Neposlouchal jsem, cože? Touché. Dobře. Tak jsem šel do té kavárny v plné polní... - Nevím, jestli to zvládnu dovyprávět.

- Pokračuj, pokračuj. Dobře. Vešel jsem tam a byl to typický New York. Všichni se otočili, kávy se zasekly na půl cesty k ústům, lidi přestali mluvit. Potom jsem se zeptal: "Máte volný stůl?" Měl jsem na sobě krev, škrábance, byl jsem v kostýmu... Ale jakmile servírka řekla: "Jasně," všichni se vrátili k rozhovorům. Původně ses... A tou nevírou tě nechci urazit, - ale původně ses ucházel o roli Thora. - Ano. Kene, proč jste se nakonec rozhodli pro něj?

Byly to ty delší vlasy? - Jo, asi ty vlasy. - Je to můj brácha od jiné matky. Ale teď jsi nejvíc sexy muž na světě. Vážně, je to oficiální. Nejvíc sexy muž na světě. Nechci se chlubit, ale jsem 5. v seznamu divných lásek časopisu Heat. To je skoro to samý. - To bude tím filmem Šprti. - Tys to někdy viděl? - Ne. - Je to divný, být nejvíc sexy muž světa?

- Je to příšerný. - To snad ne. - Ne, fakt hrozný. - Jsi z toho nesvůj? - Konečně jsem ve věku, je mi 36, kdy mi takový věci jsou fakt jedno, což je úžasný, ale pak přišlo tohle. Já si začal uvědomovat, jak málo sexy jsem. - Ale no tak! - Přísahám. Je spousta situací, kdy odněkud odcházím, otevřu dveře a řeknu: "U toho jsem mohl vypadat víc sexy. Tohle moc sexy nebylo."

Máme vaši fotku bez speciálních efektů a je to... Ani Jeremy Renner z toho není odvařenej. Nepřijde mi, že by ta žena prchala o život. Někdo mi říkal, že když jsi přišel na natáčení, byl jsi takový, hodně jsi z těch lidí vyšiloval. Jo, když jsme točili Ant-Mana, tak jsem byl sám ve vlastní bublině. A potom tam najednou stojím a vidím Roberta Downeyho Jr. v obleku Iron Mana a Chrise Evanse, prostě tam jsou všichni z těch filmů.

Připadalo mi, že mi je 10, bylo to šílený. - Ale bylo to skvělý. - Fakt se stalo to s tou rukou? Jo... Viděl jsem Sebastiana Stana, jak si připevňuje svoji ruku, tu stříbrnou paži, a bylo to divný. Jako bych pozoroval někoho při koupání. Tohle bych neměl vidět. Ale šel jsem tam a dotkl se té ruky. A Chris Evans musel na záchod, tak poprosil rekvizitáře: "Můžeš to podržet?"

Dal mu ten štít a odběhl. Já jsem si ho půjčil, zkoušel jsem to: "Je těžší, než jsem myslel. Ale tak je to vibranium, to je jasný..." Musím říct, že to bylo fakt super. - Jeremy, byl jsi dětská hvězda? - Já? Ne. Podle mě jsi měl být. Sdílel jsi jednu fotku z dětství. Tohle dítě by prodalo cokoli na světě. Podívejte se na něj. - To je tak roztomilý! - Víš, jak vypadá Glo Worm? Podle mě tak vypadáš.

- Jako Glo Worm? - Ty jsou taky roztomilý. - Má to být pochvala, fakt. - Ale fakt sladký. Marku, tvoje děti mají za tátu Neuvěřitelného Hulka. - Ano. - Je to hrozný, nebo úžasný? Na začátku to bylo úžasný, uměl jsem je přesvědčit, aby něco dělaly. Třeba: "Běž si vyčistit zuby, tvůj táta je Hulk." Teď to taky zkouším, ale nefunguje to tak dobře. Snad z toho nebudou mít trauma.

Teď už je na to neutáhnu. Řeknou mi jen: "A co jako?" Dřív nebo později by ses musel naštvat. Jojo, to jsem zkoušel. Po nějaké době to přestane fungovat. Řeknou: "Jo, až budeš velkej a zelenej, budeme se o tom s tebou bavit." Myslím, že to Michael mluvil o své hrudi. Já s tím nezačal. Takhle vypadá ve filmu Black Panther, to způsobilo hrozný rozruch. Nebyl to nějaký zubař, který vyprávěl o té dívce, své pacientce?

Jo, ten zubař měl pacientku, která se dívala na ten film, a prý u téhle scény... Měla v puse rovnátka a tak pevně zatnula čelist, že si ty rovnátka rozbila. A ta historka se hrozně rozšířila a jeden kamarád mi to ukazoval, přišlo mi to šílený, jak se to může stát? Tak jsem jí napsal, že se omlouvám, jestli jí ty rovnátka můžu zaplatit. Ona to odmítla, že má pojištění. Byla to fakt slušná odpověď. Jen mi napsala, až budu v San Franciscu, jestli se jí ozvu, že by chtěla fotku.

Takže na tom jsme se dohodli. Joshi, ty tohle léto přivodíš všem nerdům orgasmy. - Chudáci, vůbec to nebudou chápat. - Proč mají ten orgasmus? Jo. Budou z toho mít radost, ale budou zmatení. - Líbí se mi, jak jsme zmátli je. - Ale jsi Thanos v Infinity War, - ale taky jsi v Deadpoolovi 2. - Já vím. Jak je to s časovou osou? Co se to děje? Nechápu to. Vychází to asi tři týdny po sobě.

Avengers měli docela úspěch. - Jo, docela. - Jo jo, fajn. Tak snad je Deadpool překoná. To by byla paráda. Bude to paráda, hele, tleskají. Samozřejmě, spoustu tvých filmů jsem vyjmenoval na začátku, ale tyhle trháky se CGI a explozemi, to jsi moc nedělal. Líbí se ti to? - Rošťáci? - Ano, Rošťáci. Když začneš s takovým filmem, je jedno, jaký přijde potom, prostě jsi začal s Rošťákama, takže ti projde úplně cokoli.

Chrisi, to zní tak nepravděpodobně, ale ty ses prý naučil hlasy - ze seriálu Jedině v Essexu. - Jo, trochu. - Jak je to možné? - Ve Státech ty příšerný pořady milujeme, moje žena z toho šílí. Když jsme tady točili Strážce galaxie, přijela mě moje žena navštívit a úplně se do toho pořadu zamilovala. Jedině v Essexu je reality show jako Pařba v Jersey Shore. Prostě nějaké město někde, asi v Essexu... A ty lidi jsou příšerný.

Já jsem trochu takový papoušek, takže když to pořád slyším, něco z toho pochytím, tak jsem se trochu naučil ten přízvuk. Dobře, dobře. Bude to fakt trapné, zkoušet to před sálem plným Britů, ale stejně to zkusím. Jako fakt, viděla jsem toho chlapa... A jako Michael mě podved a pohádali sme se... A řiká mi, jak se mu po mně stejská nebo tak něco a já si řikám, stejská se ti?

To sem jako tvoje máma? To je tak super! To je jediný přízvuk, který umím. To ti nikdy k ničemu nebude, ale fakt ti to jde. - Teď chci tu show vidět. - Je dobrá! To je úžasný, žes tu strávil měsíce a tohle sis odsud odvezl. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprostá topka :).

00

Odpovědět

U Grahamovy show se mi líbí, jak jsou v ní lidi (zpěváci, herci etc.) vždycky ochotní podělit se s osobními věcmi, co normálně nikde jinde neplácnou, jak jsou uvolnění a nepostrádají sebereflexi a sebeironii, i když mluví o věcech, co jsou jindy třeba trapné a normálně by o tom nemluvili. A tím spíš to nepostrádá humor :)

281

Odpovědět

To ich aaaa pri dojatí ci co to je, mi lezie na nervy

34

Odpovědět

Běž si vyčistit zuby, tvůj táta je Hulk. :D

252