Mark Ruffalo o spoilerech a návratu HulkaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:8 649
Mark Ruffalo někdy neumí udržet pusu zavřenou a mobil vypnutý. Dnes vám povypráví, jaký husarský kousek se mu podařil na premiéře Thora. Ve druhém videu bude Tamsin Greig vyprávět o svých zkušenostech s MCU (a PowerPointem).

Přepis titulků

Když jsme u Dark Waters, tenhle film má pro tebe jednu výhodu. Od začátku víme, že to DuPont udělal, nemůžeš nám vyzradit děj. Protože u filmů Avengers jsi měl jinou zkušenost, - tam těch spoilerů byla celá řada. - Prosím? Ode mě? Ale vždyť já jsem nejlepší. Jsi o fous lepší než Tom Holland, ale to je celé. Toma jsem to naučil já. - Pověz nám o té premiéře Thora, tuším.

- Ale no tak. Jen do toho, prosím. Už je to za tebou, už tě nemůžou vyhodit. - Ne, ale snažili se. - Tak pro ty, co to neznají, to bylo tak. - Budeš to vyprávět? - Ne, nechám to na tobě. Poprosili mě, abych to v zákulisí ještě zpropagoval na sociálních sítích. Tehdy se rozjížděl Facebook Live… Tak jsem si to v zákulisí tak vysílal a myslel jsem, že jsem na konci zmáčknul tlačítko na vypínání. Ale ono to mělo ty tlačítka dvě.

Doběhl jsem na své místo, pustili to, já dal mobil do kapsy. Seděl jsem tam a po nějakých pěti minutách ten můj mobil úplně šílel. Neustále chodila upozornění. Úplně všichni mi psali z celého světa, aby mi řekli, že mám zapnutý telefon a živě vysílám ten film. Ale já jsem samozřejmě gentleman a během filmů na telefon nekoukám. Nakonec za mnou poslali paní, která do mě strčila. „Co je?“ „Váš mobil je zapnutý.“ A já: „Ne, mám ho v kapse.“ A ona: „Je zapnutý!“ Vytáhnul jsem ho a všechno jsem pochopil.

- Zavolal mi Kevin Feige. - Teda, velkej šéf. Jo, náš šéf. Povídá mi: „Co to děláš, kámo?“ Začal jsem vysvětlovat: „Kevine, byla to nehoda, přísahám, chtěli, abych vysílal přes Facebook Live, nevím, jak to funguje…“ A on: „Tohle nesmíš dělat.“ „Máte pravdu, pane.“ Prý pane!

Další den jsem přišel kvůli tiskovce, cítil jsem se hrozně, na nikoho jsem se nemohl ani podívat, došel jsem k němu, abych se omluvil, ale on mě pořádně objal. Řekl mi: „To bylo geniální! Psali o tom mnohem víc než o celé premiéře. Něco takového by nás vůbec nenapadlo. Stejně slyšeli jen smích.“

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím, proč tady máte jen tak krátké střihy z celé show ? Je to určitě škoda

20

Odpovědět

Jednal proto, že na oficiálních kanálech se objevují jen takovéto úryvky. A tak taky proto, že ten překlad se sám neudělá :)

82

Odpovědět

Z Hulkom treba ešte minimálne jeden film, kde ho zabije Red Hulk.

41