Chris Hemsworth a Phoebe Waller-Bridge v karanténěThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:5 814
Chris Hemsworth se dnes konečně pochlubí svými suvenýry z natáčení Avengers, přidá ukázku meditace na uklidnění a příspěvek uzavře Phoebe Waller-Bridge se svou bizarní dekorací ze seriálu Potvora.

Přepis titulků

Učit moje děti, nebo se o to aspoň snažit, to je teď pro mě asi největší výzva. Každý, kdo má děti, si to dokáže představit, ale já jsem prolezl s odřenýma ušima a teď mám sám být učitelem, učit svoje děti třeba matiku. Tam ostatně i já pamatuju jiný časy. Psal jsem si s učitelem své dcery, říkal jsem mu, že tak jsme se to neučili, tak mi vysvětloval, že se hodně změnilo. Ale je to dobré, jen už vidím, že všichni, aspoň mám ten pocit, všichni z toho vyjdeme hloupější.

Ale už jsem to přijal. Protože neumím učit, tak to tak dopadne. Kdyby to byl film, to bych asi roli učitele zvládl. Byl bych jako v Dobrý Will Hunting, udělalo by to dojem. Ale ve skutečném světě to neumím. Poslouchej, kdykoliv jsi v naší show, ptám se tě na Thorovo kladivo a ty vždycky říkáš, že ho máš doma v Austrálii. Ale přesně tam teď jsi.

Vážně tam to kladivo máš? Kladivo? To myslíš tohle? - Působivé! - Ale polovinu času ani nevím, kam jsem to dal, málokdy ho mám takhle poblíž. Ale mám tady i svou sekeru, mám ji z Avengers. Taková maličkost, nosím ji vlastně všude s sebou.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takže umenie... :D

21

Odpovědět

Nevím, jestli jste doposud překládali jen několik let stará videa, ale mám z toho pocit, jak kdyby měl Graham natáhnout brka. Vypadá až nějak moc nevyspale.

71

Odpovědět

je to tak, vypada hodne sesle a divne, asi deprese ze nemuze bejt klasicke nataceni

11