Chris Hemsworth o tlustém Thorovi a o svém synoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:12 689

Chris Hemsworth nám dnes povypráví o falešném břichu a Graham potom ukáže video Chrisova syna, který by pro čokoládu udělal cokoliv. Samozřejmě počítejte s maličkým spoilerem pro Avengers: Endgame.

Přepis titulků

Předtím jsme o tom nesměli mluvit, ale teď si můžeme promluvit o chudáku Thorovi, ten v tom filmu hodně zajídal pocity. - Rozhodně se jimi projedl, jo. - Máme tu pár fotek. Tady jíš svý pocity, ale tos neudělal ty. Ale jo, to byl můj pokus o Oscara. Je to fascinující, takže tohle je kostým. - Přesně. Je to neuvěřitelná věc. - To je skvělý! Je to taková protetická, latexová věc, do který vlezeš, váží to asi 60, 70 liber, to je 30 nebo 40 kilo, a vzadu se to zapne na zip.

Vyfotili si moje tělo a potom každou maličkost, chloupek, pihu, cokoliv na to přidali. To je moje tělo po asi 6 měsících. Thor měl depresi, ale bylo to pro tebe depresivní to nosit? Ne, byla to legrace. - Chovali se k tobě lidi jinak? - Jo, kdykoliv jsem se vydal ke cateringu, hned mě odstrkovali.

"Už jsi měl dost, chlapáku, šup na běžecký pás." My jsme včera dělali rozhovor kvůli seriálu Good Omens a ta novinářka se mě zeptala: "Měl jste na to falešné břicho?" Ne, neměl! To jsem já. Nemám vzadu žádný zip, takhle prostě vypadám. - Že jo? - Jo, ptala se. - Pak už se z toho nevzpamatovala. - Na takové věci se člověk neptá... A chovali se k tobě jako k těhotným, chtěli si sáhnout na bříško?

Hodně mě objímali. Moje žena... Měl jsem, teda ona měla tři děti a jako těhotné jí často v obchodech hladili břicho. Mě hodně hladil Robert Downey. Všichni mě chtěli objímat, připadal jsem si jako Santa Claus. Občas mi pár kolegů sedělo na klíně.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak kdo si myslel, že je to břicho jeho? :D

30

Odpovědět

"...je tam stejná zábava a dobrodružství..." jo, ale bohužel stejná jako ve dvojce a trojce...

10

Odpovědět

Plánujete přeložit i nějakou část z tohodle dílu s Tennantem nebo Sheenem? díky

20

Odpovědět

Na příští týden určitě chystám video s Davidem Tennantem, s Michaelem Sheenem jsou videa spíše na jiných kanálech než přímo u Grahama, ale uvidím, co se dá dělat :)

40

Odpovědět

takže naznačoval, že ten druhý je atlet, ale co se týče inteligence..

63