Kit Harrington a Chris Hemsworth o udržování tajemstvíThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:16 454

Dnes se u Grahama Nortona sešli hosté ze Hry o trůny i Avengers. Oba velké příběhy se blíží do finále a Kit Harington a Chris Hemsworth vysvětlují, jak těžké je žít tolik let s různými tajemstvími ze scénářů. Zato Julianne Moore s tajemstvími nemá problém. V dalším videu se Kit svěří, že opustit roli Jona Sněha nebylo tak snadné, jak čekal. Nakonec vysvětlí Paul Rudd oblíbenou fanouškovskou teorii, jak by Ant-Man mohl porazit Thanose.

Přepis titulků

- Mark Ruffalo prý neudrží tajemství. - Ne, proto tady není. - A Tomovi Hollandovi to taky vůbec nejde. - Jo, proto je z něj taky prach. A co vy dva? Víte, co se stane? Umíte udržet tajemství? - Mně docela jde zapomínat. - To je dar. - To docela pomáhá. - My to neviděli. A spoustu věcí nevíme, protože jsme nečetli scénář. Nedělám si legraci. Ale vy jste ho nedostali, ne že by vás to nezajímalo.

- "Přece to nebudeme číst." - Dostali jsme jenom svoje stránky. Svoje scény... Takže nevíme. Julianne, ty to máš naopak, lidé se ti svěřují. Je to tak, já umím fakt dobře udržet tajemství. Ale asi to nejsou tajemství, která někoho zajímají. Nejde o Avengers nebo Hru o trůny. Spíš kde mají lidi tajný byt a tak. - Tajný byt... - Ale to je fascinující. Kdo má tajný byt? Mám pocit, že se hodně zajímám, takže se lidí na něco zeptám a oni: "Hele, na to se mě ještě nikdo nezeptal."

A potom mi to řeknou. - Chystáš se v důchodu napsat knihu? - Jo, možná na to by to bylo dobrý. - Kite, u tebe je to teď taky 8 nebo 9 let. - Jo, je to podobný jako u vás. Aspoň u tebe, Chrisi, 9 let nebo tak. 9 let našich životů, ve kterých musíme udržovat ta tajemství. Ale dodělat něco takového - a nemoct to nikomu říct, je náročné. - Ale řekl jsi to někomu? - Řekl jsem to jednomu člověku. - Mně. - Ano, přesně tak.

- Jo, teď v zákulisí. - Tomu bys nevěřila... - Jo, bylo toho trochu moc, musel jsem to někomu říct. Řekl jsem to svému kamarádovi Jamesovi, který na to nekouká. Usnul u první epizody první řady. Věděl jsem... Potřebujete někoho, koho to absolutně nezajímá. Nedávno jsme byli na skleničce a řekl jsem mu všechno, jak to celé skončí a tak. A jeho to vůbec nezajímalo. Říkám: "Noční král tohle a tamto." A on: "Noční co? Netuším, o co jde." Bylo to fajn svěřit se někomu, kdo o tom nic neví.

A žije... Lidi ho teď budou mučit. Ale s tajemstvími je to těžký, lidi si myslí, že to chtějí vědět, ale nechtějí. Já to chci vědět. Můžeme si vyměnit konce? Já jsem tím seriálem posedlý. Když mi to řekneš, řeknu ti ten svůj. - Ty u toho můžeš být taky. - Jo, budeš svědek našeho tajemství. - Promiň, Paule, ty u toho nebudeš. - V pohodě. Já ti to potom řeknu.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chris Hemsworth asi nie je v reali velmi zabavny, ked musi mat repliky napisane na dlaniach ...

05

Odpovědět

sem jediná, komu ostříhanej a oholenej Kit Haringtonpřipomína Richarda Maddena?

23

Odpovědět

Určite si jediná na svete a to, že hrali v seriáli bratrancov, bola iba náhoda..

100

Odpovědět

+regressiveale jako jasně.... ale rostě tady vypadá úplně jak on... že by klidně mohli být dvojčata

02