Kit Harrington žije se sochou Jona Sněha a Paul Rudd vyskakoval z jedoucího autaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:143
Počet zobrazení:12 483

V prvním videu se Grahamovi hosté svěřují, jaké suvenýry si odnáší z natáčení, ať už je to Thorovo kladivo nebo socha Jona Sněha. Ve druhém videu vypráví Paul Rudd o jednom nepovedeném rande, při kterém zjistil, jak těžký může být úděl kaskadéra.

Přepis titulků

Hodně herců si nechává suvenýry, odnesl sis taky něco z natáčení? Ano. Ale nedali mi můj meč, to mě dost naštvalo... - Cože? - Fakt. - Měl sis ho vzít. - Já vím, ale vzal jsem si svou sochu. - Když mluvíš o své soše, ta je velká. - Je dokonce vyšší než já. - Je velká. - A co s ní jako chceš dělat? Přesně to jsem si říkal, když mi to přišlo. Co s tím? - Dej si to na zahradu.

- Jo, možná z toho udělám fontánku nebo nějakou svatyni, tak něco. Nebo strašáka do záhonku. - Možností je spousta. - My jsme to řešili, podle mě bys ji měl pohřbít. Potom to lidi najdou, koupí si tvůj dům, budou předělávat zahradu a najdou sochu Jona Sněha. - To je odrovná. - Proboha, zmrznul. A pak si budou říkat: "Vždyť tady žil, proč zahrabával svoji sochu..." Když jsme u těch odnesených věcí, kolik kladiv už máš? - Asi tři nebo čtyři.

- Cože? - Neptal jsem se. Prostě jsem je vzal. - Máš i to nové? Ano, Stormbreaker. Vždycky si je chci vystavit na krbu, ale moje žena je zase uklízí. Já je tam zas vystavím... Moje děti mají jednu napodobeninu jako hračku a nedávno jsem si říkal: "Jo, to bude ta hračka. Ne, to je opravdový." Jen tak tam leželo na zemi mezi morčátkama a králíkama. Julianne, taky kradeš? Myslím na natáčení. Když se tak ptáš...

Mám moc ráda paruky. Miluju je, kdykoli můžu... To se nedá jen tak odnýst, musíte se zeptat, protože jsou fakt drahé, ale když můžu odejít s parukou, vždycky si ji vezmu. Mám je schované v krabici. Krabice plná vlasů. - Paule, tys v tom ohledu docela vyhrál. - Mám oblek Ant-Mana. Ale jak jsi to udělal? Prostě jsi v něm odjel? Zeptal jsem se. Hodně jsem se ptal. Když jsem je úpěnlivě prosil po dvacáté, domluvili to, lidi v Marvelu jsou hodný, poslali mi to.

Mám ho vystavený nad schody, když vyjdete nahoru, je vidět hned za rohem. Mám pocit, že by to moje hosty mohlo vyděsit a překvapit. Možná bych ho měl přestěhovat. Tam by mohla být tvoje socha, na odpočívadle. Máš odpočívadlo? Budu ji přemisťovat po domě. Ano, odpočívadlo mám... - Za snídaňovým barem. - Vyřešeno.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tá príhoda s Jeepom ma rozsekala! xD

00

Odpovědět

Sochy se stavi jen mrtvejm, takze dobry spoiler nevedomi :D

02

Odpovědět

Že by to byla ta z traileru?

20

Odpovědět

Neznamená to náhodou, že John Snow zemře? když existovala jeho socha v nadlidské velikosti, které jinak používali Starkové pro zemřelé v rodinné hrobce?

Možná je moje dedukce naprosto špatná, ale možná prozradil něco co neměl...

25

Odpovědět

Spoiler alert!!!!!!

V knížce to tak je, ale seriály jsou už dávno dějově dál než jsou knížky

00

Odpovědět

Tu sochu použili v "atmosférickém" traileru, takže to nic znamenat nemusí :)

92

Odpovědět

Thor zomrie.

36

Odpovědět

Netroluj a hlavně blbě nespojluj pako

10

Odpovědět

+SikiTony Stark zomrie tiež.

14

Odpovědět

+..Všetci raz zomrieme...

110

Odpovědět

+Krakensi mi dejabal náladu.. Black Widow zomrie a Hulk vráti všetkých čo Thanos zničil. :D

15

Odpovědět

Mě nejvíc potěšil ten Wolverine v potitulkovce.

13