Hra o GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:245
Počet zobrazení:17 317

V dnešním sestřihu vám to nejlepší ukáží Emilia Clarke a Kit Harington. Prozradí historky z natáčení Hry o trůny, ale i něco o sobě a jak na jejich role reaguje rodina.

Celou scénku o natáčení s khalem Drogem najdete zde.

Přepis titulků

Dnes večer přišla do naší show jedna z hvězd Hry o trůny. Zjistím, jestli Daenerys Targaryen potáhne s Neposkvrněnými na Královo přístaviště? Najde Stannis Barbatheon lorda Baelishe na Zimohradě? Je to ta věc s Glumem? Netuším. Hra o trůny. Pro některé je to úžasný fantasy seriál, pro jiné je Hra o trůny prostě hra Chybí židle. Hra o trůny je hrozně oblíbená, je to pravděpodobně nejúspěšnější seriál světa. Je to nejčastěji nelegálně stahovaný seriál, Má nejvyšší sledovanost ze všech seriálů na HBO, má 14 cen Emmy.

Takže, Rebel, jsi velký fanoušek Hry o trůny? Musím se přiznat, že jsem to nikdy neviděla. Nestihla ses podívat ani na jeden díl, když jsi věděla, že tu budeš s ním? - Ne. - To sakra ani nemáš televizi? Gratuluji k finále, které tím světem pořádně otřáslo. Diváci z něj šíleli. - To ano.

- Ale scénář jsi musela číst trochu s obavami, ne? Jistě, jinak to už ani nejde. S každou další stránkou: Mrtvý, mrtvý, mrtvý. Jo. Koupit dárek, koupit dárek, koupit dárek. Ale tvoje máma taky nekouká na Hru o trůny, že ne? Ne, přestala po nějaké epizodě v první řadě, když nějakému chlápkovi urvali paži. To byla dobrá reakce... Zavolala mi a říkala: "Ne, to je na mě moc. Už se na to nebudu dál dívat." Potom se rozhodla, že to znova zkusí, ale vybrala si špatnou epizodu.

Totiž tu, kde jsem měl milostnou scénu v jeskyni. Takže volala znova: "Ne, zlatíčko, to nejde." To byl taky dobrý zvuk. Milostná scéna v jeskyni: Výborně, skvělá práce! - Bože, hýbu i nosem... - Schválně, co přijde dál! Páni! Protiútok, Caro Delevigne! Protože je Hobit, Pán prstenů, vy... Je toho spousta. Jo, je to matoucí.

Já sám se do toho jednou zamotal, byl jsem v jednom baru, to bylo hrozně trapné. Přišel jsem k holkám, které tam byly s mým kamarádem, on nás představil, říká: "To je můj kamarád, je to slavnej herec." Tak jsem si říkal, že to jde skvěle. A když jsem odcházel k baru, abych jim přinesl něco k pití, slyšel jsem: "Já Pána prstenů nikdy neviděla." - Takže asi pořád vypadám jako hobit. - Ne, to nevypadáš. Co jsem si z toho odnesl já, dámy a pánové, je, že Kit Harington zve lidi na drinky. Jedním z těch, co bohužel nepřežili, byl tvůj manžel, Khal Drogo.

- Ano. - Který má takové conanovské rysy... Tady jsme. Jo, to teda má. A všechno kolem něj bylo takové temné a násilné. Ano. - Ale ve skutečnosti není zlý. - Ne, je to zábavný chlap. - Nevypadá na to. - Nevypadá, ale je. Stačí trocha whisky... Vážně? - Prý i v těch nejdrsnějších scénách.

- Především v nich. Točili jsme tu roztomilou scénu znásilnění... ke kterému dojde hned na začátku první řady. - A on se snažil... - Tamhle ten pán se směje, jako by si na to právě vzpomněl. - Máš pravdu... - Ale byl to nervózní smích. Jste nazí, a tak se snažíte to odlehčit, protože to byla sice milostná scéna, ale hlavně dost násilná. Takže se rozhodl, že si v jednom záběru, kde je vidět můj obličej a jeho záda, nevezme klasický návlek, ale takový krásný chlupatý růžový.

Takže ten záběr na můj vyděšený obličej je v podstatě jen zadržovaný smích. "Je to z akrylu!" "Je to velký a růžový a nevím co s tím!" Ano, řekla jsem to. - Kdo přišel, na natáčení Hry o trůny? - Královna. Přesně tak. Tady to máš! Tady máme její fotku.

Vypadá, že ji to neohromilo. Pořád jsme se ji snažili přesvědčit, aby si na ten trůn sedla, ale říkali nám pořád to samé, že nesmí sedět na jiných trůnech, ani fiktivních. Je úžasné, že na to je pravidlo. "Bohužel, obávám se, že to nepůjde." - Mluvil jsi s ní? - Ano, mluvil. - A? - Byla úžasná Ale o čem jste se bavili? Skoro o ničem, na něco se zeptala, já řekl: "Ano, madam," a potom šla dál. Teď to ale musíme vědět, na co se tě ptala?

- "A co tu přesně děláte vy?" - A tys řekl ano? Přesně tak, já řekl: "Ano, madam." Řekl jsem: "Jsem herec, madam." a ona odpověděla: "Úžasné," a šla dál. Ptali se jí, jestli se chce posadit na ten trůn a ona: "Vypadá velmi nepohodlně." Tahle postava je ti asi nejblíž ze všech, které jsi hrála. No, ale vlastně vůbec nejsem jako khaleesi. - Matka draků. - Ano, ahoj. Ne, rozhodně mám blíž k Lou.

A ty jsi, Emilie, ve Hře o trůny, která je všude, je to jako Top Gear, je to v každé zemi. Nebo jako Přátelé. Ale myslím, že tvoji rodiče si dělali starosti, protože v prvních několika dílech ses moc neukázala. Ne. Ne, ano, ano. Je tam pár dílů, kdy říkali, že je to super, ale moc tam nejsem. Ale nakonec jsem je přesvědčila, aby se podívali teď na tu předposlední epizodu. Což zpětně možná nebyl ten nejlepší výběr. - Protože v tom díle tě bylo hodně. - Jo, trochu. Je to tak. - Možná bys mohl začít tímhle dílem, Matte.

- No vidíš, tam se dá skvěle začít. Tam uvidím, jak to jde. My máme jenom fotku z dálky, ale ta kamera šla rovnou do akce. Do čeho? - Dívala ses na to s rodiči? - Ano. - To je trochu divný. - Malinko. Musela jsi opustit místnost, nebo jste tam všichni seděli, že to zvládnete? Myslím, že začali mluvit o něčem hrozně důležitém. Jako třeba o Top Gearu. Jak těžké bylo...

Sean Bean byl tvůj otec. - Ano. - Ale věděl jsi, že bude tvůj otec? Mr. Bean byl tvůj otec? Vážně by ses na to měla podívat. Je to mnohem vtipnější, než bys čekala. Je to skvělý seriál. Už jenom ti hosté. Takže jsi nevěděl, že Sean Bean bude tvůj otec, ale musel jsi potom napodobit jeho přízvuk. No, při konkurzu jsem mluvil normálně spisovně, ale ptali se Seana, jestli by mohl mluvit spisovně, a on řekl: "Ne."

Tak poprosili nás všechny, jestli teda budeme mluvit seversky. Takže jsem musel pořád dokola koukat na reklamy od O2. A je neuvěřitelné, co tě přinutí říkat v reklamách na O2. 12 opic – vyzvedněte si svého psa a kost zdarma. Nesmysly. - Mám na tebe ale takovou prosbu. - Jakou? Mohl by ses mě zeptat, jak to jde? Můžeš odmítnout.

Všichni tě budou nenávidět, ale můžeš odmítnout. Ne. Ano. Protože jsem ten seriál úplně nesledoval, chtěl jsem se zeptat, jak to jde? - Dostalo se to až sem ke mně. - Jo, funguje to. Nejtrapnější bylo, že když Matt přišel, povídám: "Jak to jde?" A potom si říkám: "Sklapni! Co to děláš?" Hasta la vista, baby. Překlad: hAnko a jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co to sedí uprostřed za vorvaně ?

185

Odpovědět

http://www.imdb.com/name/nm2313103/
No docela by me zajimalo jak vypada naha...

10

Odpovědět

+VhefJá raději ne...

50

Odpovědět

link nejde.. ten stim arnoldem

00

Odpovědět

Díky za upozornění. Mělo by to jít.

00

Odpovědět

Přál bych si, abych GoT nikdy neviděl a nečetl. Chtěl bych to totiž všechno prožít znova bez vědění, jak to celé pak dopadne. Ten seriál/kniha je boží.

85

Odpovědět

nevidel sem ani jeden dil hry o truny, a sem na to hrdej. takovej humbuk kvuli takovy sracce

746

Odpovědět

Upřímný zájem o názor: Podle čeho usuzuješ, že je to s****a? Nebo jen trolíš?

Já jsem GOT po prvním/druhém dílu chtěla zabalit, protože to na mě bylo ... ehm ... zbytečně explicitní? Ale dala jsem tomu šanci a musím uznat, že je to jeden z nejoriginálnějších seriálů, co znám, a baví mě. Podobně jsem to měla s Doctor Who. Zezačátku jsem si na to musela zvyknout a teď se postupně prokousávám sériemi a pouštím si to vyloženě pro radost. Naopak některé seriály jsem rozkoukala a nedokoukala... Třeba TBBT mě ze začátku hodně bavila, ale teď si počkám, až skončí série a kouknu na to najednou u nějaké práce, protože jsem sice pořád zvědavá, jak se to bude vyvíjet, ale už mi to přijde slabší.

143

Odpovědět

Většího hlupáka jsem tu zatím neviděl. Gratuluji. :)

112

Odpovědět

aspon sa tým možeš pochváliť a nenechávať si to len pre seba čo? =D

61

Odpovědět

Na tu pušapku s obočím jak Brežněv se nedá koukat...

615

Odpovědět

Super video, díky za překlad.
Akorát nefunguje odkaz na video o natáčení.

41

Odpovědět

Kdyby Matt chtěl tak má matku draků přímo na tom koberci po dothracku.

381

Odpovědět

Překlep v 00:41 - horzně

10

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

10

Odpovědět

+BugHer0Může za to Babiš !

10

Odpovědět

Jen malá připomínka - 9:06 - ta fráze je Hasta la vista, ne Asta :)

50

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

11

Odpovědět

Proboha to je ale hnusná herečka ta tlustá uprostřed..

166

Odpovědět

vyžratá je ako hroch, ale inak je náhodou pekná...teda, až na ten loj okolo celého tela...

210

Odpovědět

+ehmV každé tlusté holce je jedna štíhlá a spousta sádla...

90

Odpovědět

Nechapu ten konec.

25

Odpovědět

Joey v Přátelích vždycky říkal: "Jak to jde?". V českém dabingu to znělo o něco komičtěji (o to ale více kultovněji) než v originále.

261

Odpovědět

Tak to jsi málo koukal na seriál přátelé

160

Odpovědět

Byla to jeho balící hláška, jestli se nepletu..:D Proto i Grahamova reakce, kdyz si uvedomoval, co rika..:))

240

Odpovědět

Víceméně takhle (bez překladu)
https://www.youtube.com/watch?v=YjQ1xD6UL-4

110

Odpovědět

Odpovědět

Jako scénky byl super, zábavný, ale ten seriál je pro mě tak strašně přeceňovanej, že se na něj asi nikdy nepodívám.

622

Odpovědět

Tohle mi vždycky přišlo zvláštní. Zní to jako projev nestádovosti, ale přitom je to jen jiné stádo. To, kterému stačí říct, že je něco bestseller, a hned jde opačným směrem. Nestojí za to si udělat vlastní názor? A třeba si oblíbit seriál nezávisle na tom, že si ho oblíbili i jiní? :-)

472

Odpovědět

Jestli jsi ho neviděl, tak asi těžko posoudíš, jestli je nebo není přeceňovaný. :)

110

Odpovědět

A z toho jak ses na něj usilovně nedíval jsi zjistil, že je přeceňovanej?

132

Odpovědět

V jedné větě "seriál je přeceňovanej" a "nikdy se nepodívám" :D . To bys měl snad posoudit ty sám po shlédnutí, jestli je a nebo není.

81

Odpovědět

Abych odpověděl vám všem, nikdy jsem neviděl celý díl, pouze jen útržky asi dvou nebo tří a ano, už jen z toho mi to přišlo, že je to přeceňovaný. Nebránil bych se tomu časem si třeba přečíst některou z knížek GoT, ale seriál díky tomu ,,fame" asi vážně nezkouknu.
Pro Sleevu: Já nejdu se stádem, kterýmu se Hra o trůny nelíbí, protože bych chtěl toužebně patřit do stáda, prostě mě to jen nikdy nebavilo a přišlo mi to přeceňovaný, toť můj názor. A stádovosti se asi nevyhneš, vždycky se budou lidi škatulkovat do ,,stád", zvlášť když ty skupiny mají opačný idee a názory.

16

Odpovědět

8:48 - Emilia vypadá jaksi "větší" tady :D

41