Thumbnail play icon

Jason Momoa o Aquamanovi i o Hře o trůnyThe Graham Norton Show

Přidat do sledovaných sérií 152
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:11 148

Tentokrát je Grahamovým hostem Jason Momoa, který je slavný díky své roli Khala Droga, ale také nově jako Aquaman v Lize spravedlnosti. Pochlubí se svým pětizubcem a tím, co jako Aquaman vlastně všechno umí. K tomu přidá i jednu historku z natáčení a navíc bude řeč o Hře o trůny a dothračtině.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby někoho zajímala ta dothračtina :)
Pro dámy: Zhey jalan atthirari anni (Měsíci mého života)
Pro pány: Eyel varthasoe she ilekaan rikhoya arrekaan vekha vosi yeroon vosma tolorro (Déšť bude padat na tvoji hnijící kůži, dokud z tebe nezbyde nic než kosti)

191

Odpovědět

Ok má plus za to, že se snažil nesmát těm chudobným cosplayerům :D já bych to nedal

21

Odpovědět

Ok má plus za to, že se snažil nesmát těm chudobným cosplayerům :D já bych to nedal

01

Odpovědět

Toto je moje oblíbený.
Game of Thrones - Khal Drogo Gift to Rhaego
Víc Jasona Momoa! Když jsou ty Vánoce...

12

Odpovědět

Blahopřeji překladatelce k nahnání dostatečně velkého stáda ovcí na reklamní porážku. Doufám, že za své služby dostaneš zaplaceno, blbko. :(

324

Odpovědět

Proč to děláte? Konkrétně teď nevím, na co narážíte, ale obecně.. je to nutné? Já chápu, že jste tu členem té skupiny hrubých trubců sbírajících minusové palce a označení za blbce, trolly, apod. Ale přijde mi, ze subjektivního pohledu samozřejmě, že názorově na tom nejste vůbec špatně.. Jen ta forma..
Abychom si rozuměli, nesnažím se tu skládat Váš psychologický profil, nebo Vás měnit, nebo Vás zesměšnit tím, že z Vás vytáhnu, jestli máte nějaké osobní příkoří, které si tu kompenzujete., apod.
Pouze mne upřímně zajímá, jestli Vám ona forma přináší něco positivního a pokud ano, tak jestli jste schopný říct co.
Zároveň chápu, jestli na něco takového nemáte potřebu reagovat a respektuji, pokud se rozhodnete to ignorovat.

102

Odpovědět

+Daniel99Když někdo v té záplavě Nortonových videí vybere tupou opici jenom proto, že dobře vypadá a hraje v populárním filmu nebo seriálu, je to proto, aby získal co nejvíce diváků a příjmů z reklam. To vše na úkor kvality. To pro mě znamená komerci, diktaturu tuposti, prostituci. Prostě mě takový přístup uráží.

216

Odpovědět

+JarininTo odpovídáte na to konkrétum, které nebylo smyslem otázky. A nevím, zda kvůli spěchu, že Vám chladl sobotní oběd na stole, nebo je to tím rozhodnutím ignorovat mou otázku:)
Nicméně odpovím..
Chápu. Ne, že by mě to uráželo, ale také jsem.. až nešťastný.. že vkládám příliš svého času tam, kde i když je pro mě osobně nabídka často dobrá, je občas i velmi nedobrá.
Přesto.. je to má volba.
Stejně jako Vaše. Předpokládám, že jste ta videa viděl.. možná část, pravděpodobně všechny tři. I přesto, že jste určitě podvědomě, pravděpodobně i vědomě, dopředu věděl, že to je špatná volba.
A protože Vás to uráží, je Vaše reakce obvinit z toho urážlivým způsobem toho, kdo jen udělal nabídku.
Dokážete upřímně odpovědět, zda je to v pořádku?

51

Odpovědět

+Daniel99Začínám mít problémy s Vaším psaným textem, mohu se Vás také zeptat jaký je důvod Vašeho květnatého až plevelného vyjadřování ? Nedokážete se zeptat jasně a stručně ?
Prostě mi dochází možnosti volby, zbývá mezi tupým a velmi tupým, kam se člověk vrtne samá stupidita a již výše vyjmenované.

28

Odpovědět

+JarininMůžete. Je to můj koníček a zároveň je mi to nejpřirozenější. Český jazyk je nádherný, dá se jeho pomocí vyjádřit mnoho věcí jen na základě maličkostí.. vsuvek, volby konkrétního slova, jež má velké množství synonym. Je to jeden z nejsložitějších jazyků a tím pádem se jím dá nastínit i intonace, nálada, emoce, které většina světových jazyků v psané formě téměř postrádá. A především je různé spojení různých slov nositelem mnoha informací.
Má to jedno úskalí, což je ten plevel mezi květy. Ne proto, že tam je, ale proto, že chápu a smířil jsem se s tím, že většina lidí ho bezmyšlenkovitě vytrhává.
Jasně a stručně to dokáži.. já ovšem hledám permakulturní komentátory:)
To že je svět přehlcen nesmysly je pravda.. bohužel. Nedá se s tím bojovat, jediná cesta je smíření se s tím a snaha hledat to, co pro nás smysl má.. to, naopak, naštěstí žijeme v době, kdy možností je na několik životů.

81

Odpovědět

+Daniel99:) Hezky napsáno, to já radši nejkratší cestou k cíli. :) Ty nesmysly vidím spíš jako rozlézající se nicotu a snažím se zachránit Královnu (Nekonečný příběh). :D

06

Odpovědět

+JarininČasto to vidím také tak:-) Jen Dětské císařovně zkuste vymýšlet jiná jména, než "blbko", apod., pokud mohu žádat;-)

41

Odpovědět

+Daniel99Tak to jste si těžce spletl účinkující. :D

14

Odpovědět

+JarininMáte pravdu, ve Vašem pojetí je vlastně tou nicotou.. příliš jsem se soustředil na metaforu:D Ale víte, co jsem chtěl říct, to je hlavní;)

10

Odpovědět

+Daniel99Tak to bylo tolik keců jenom, aby jste mě sprdnul. :D Tak to je diagnóza. :D Na to už jsem moc starej strukturální lingvisto. :D

13

Odpovědět

+JarininNe, pouze jsem se, skutečně se zájmem, na něco ptal.. a vzhledem k tomu, že jste neodpověděl ani po tom, co jsem Vás upozornil, že jste neodpověděl, tak jsem se zachoval tak, jak jsem v prvním příspěvku psal.. s respektováním Vašeho nezájmu odpovědět jsem odpovídal na dotazy Vaše;-)
Navíc, pravděpodobně, tento strom zplodil Vašeho zloděje identity, což je mi upřímně líto:)

20

Odpovědět

Skoro bych až řekl, že si sám myslí, že ten film je blbost :D

342

Odpovědět

To ale strašná spousta herců. Abych to dal do fakt největšího kontrastu. Všemi známé případy: Robert Pattinson - Stmívání a Jamie Dornan - 50 odstínů čehokoliv, co to teď je. Největší hvězdy svých filmů a hejtí to kudy chodí, nejvíc jak můžou.

Mrkni třeba i na pár videí tady na videačesky, kde to jde vidět. Oba se za ty role stydí a říkají, že je nikdo nenávidí víc, než oni sami. Což moc nechápu jak může fungovat vzhledem ke smlouvám a tak nějak fungování toho herce se štábem, ale... pro ty money co za to musí mít bych to těch pár let vydržel :D Filmy špatné, herci sympaťáci - stejně jako tady Jason a Justice league

21

Odpovědět

Jáson je fajnej :) dokoukal jsem před tímhle video o Rockym a úplně mi ho to připomnělo, že je taky takový naturální a přirozený. Jeden si ho prostě hned oblíbí. :)

103

Odpovědět

Chybí tam překlad té dothračtiny. :-) Nebo Dothračtiny?

162

Odpovědět

Nejzajímavější na tomhle chlapovi je jeho žena - Lisa Bonet - matka Zoe Kravitz : https://www.csfd.cz/tvurce/522-lisa-bonet/galerie/filtr-7109-angel-heart/?type=film-1
Jinak ten film - Angel Heart je bomba.
https://www.csfd.cz/film/7109-angel-heart/prehled/

17

Odpovědět

Přitom tvůrcům GoT prej jeho společnost neskutečně chybí:

Game of Thrones at the Oxford Union - Full Address

Btw, díky za fajn typ na film.

00

Odpovědět

+CHAmanNemáš zač, ten film je trochu složitější na pochopení, docela, by mě zajímal tvůj názor. :)

10

Odpovědět

Jako nezasmal sem se no.. Nicmene ocenuji, ze pokud rozumi rybam, bude to urcite frajer pres vaginy..
Je vtipne videt, jak jsou z toho novodobeho nataceni zdegerenovani, kdy vsechno je CGI a vsude zelene platno, jak si hral s tou tyci a delal u toho všch všš šš vš vš :D :D :D blbec :D pripomina mi to serial flash, kde na yt je scena, jak to vypada v zakulisi, kdyz macha rukama a dela jakoze vir, tak u toho taky herec delal vššš vššš vššš :D :D

414

Odpovědět

Ideální role pro vopici. :D

312

Odpovědět

Nehrál náhodou v SGA? To už si asi tolik lidí nepamatuje, co? :D

181

Odpovědět

Pamatuji, ta role mu sedla, dělat partičce křoví a drsňáka jako, že ho hned zastřelí, toho Wraitha. :D

111

Odpovědět

Jo jo, Ronon Dex. A před tím třeba ještě v Pobřežní hlídce.

50

Odpovědět

+GimliTak daleko už má paměť nesahá :D

00

Odpovědět

Je tu jeste jeho asi nejsmutnejsi role v novem Barabu Conanovy ktery je proste slabota na Arnolda nema. Ale mas pravdu to snad byla jedna z jeho prvnich role aspon ja sem ho driv v nicem jinem nevydel.

10

Odpovědět

Nechápu tyhle nenávistné komentáře. Právě naopak, Jason je obrovský sympaťák a na nic si nehraje. Když k tomu přidáme Grahama, tak je to záruka dobré zábavy. Díky za překlad

412

Odpovědět

Povšimni si, že nenávistný komentáře píše muž. Kultivovaný džentlmen, který s největší pravděpodobností vypadá lépe než Momoa, má na účtu více peněz a zlomil víc ženských srdcí.
Nevím kdo je tady za řádnýho čuráka. Ale vím, že čuráka má rozhodně menšího než Jason. Jinak si neumím vysvětlit, proč tak závidí.

172

Odpovědět

+OtrokVzhled je relativní, s tím čůrákem máš nejspíš pravdu v ostatním se mýlíš, nejsem hérec. Jediný co mi vadí jsou teplouši (Ty) a idioti (On).

122

Odpovědět

Co si budeme povídat, jako herec to není žádný zázrak a úspěch má především proto, že bez potřeby umu hraje na strunu primitivních ženských hormonů. Takže je přirozené, že pro některé muže.. či spíše chlapy.. je to nepříjemná konfrontace.

73

Odpovědět

+Daniel99Ach jo, to přece nebyla konfrontace, ale konstatování, ten herec je kazišuk každého filmu.

110

Odpovědět

+JarininTo bylo konstatování na základě jisté, byť podvědomé, konfrontace. Na tom, přeci, není nic špatného;-)

30

Odpovědět

+Daniel99Jako herec není zázrak? Jak se to jako hodnotí? Zajímalo by mě co si třeba myslíš o takovým hovnu jako McConaughey, abych věděl odkud vítr vane?

32

Odpovědět

+AutoJako herec.. je víc rekvizita, než herec.. jestli máte potřebu ho bránit a hodilo by se Vám střelivo. Což vůbec nic nesnižuje, každý pracuje s tím, co má. McConaughey je pro mě průměr, já rád třeba.. Harveyho Keitela, nebo třeba Roberta Benigniho.. jestli máte potřebu si mě zařadit.

01

Odpovědět

+Daniel99Nemáme...

20

Odpovědět

+KofAni Vy, ani ti, co jsou tam s Vámi, nejsou součástí této konverzace.

02

Odpovědět

+Daniel99O tom Ty, ani Tvé ego nerozhoduje..´

30

Odpovědět

+KofNemusíte věřit, ale těšilo by mne, kdybyste mne úderně, vtipně setřel. Pousmál bych se nad tím a ocenil bych Vaši schopnost využít mé chyby správným způsobem a ve správnou chvíli.
Bohužel jste pro mne zklamáním a vyzývám Vás, pokud chcete, abyste se vrátil, až se doučíte pravidla konverzace a před tím rozdíl mezi vykáním a tykáním.
To, že o tom nerozhoduji já, máte pravdu. To že jsem ovšem o tom já nerozhodl zjistíte až si splníte ty první dva domácí úkoly.
Třetí domácí úkol je ještě dobrovolnější, než ty první dva.
Zjistěte si rozdíl mezi "já" a "ego". A vzhledem k tomu, že jste mimoděk uspěl v mém "vyprovokování" napsat takto rozsáhlý komentář, jehož nezanedbatelnou částí je i má namyšlenost, odměním Vás radou, použijte na to latinsko-český slovník.
Hodně štěstí a odpusťte, že na Vás nebudu reagovat, dokud své nově nabyté znalosti nebudete schopen úspěšně aplikovat.

14

Odpovědět

+Daniel99Není co odpouštět, nezajímají mne tvé problémy. Tak pa..

30

Odpovědět

+Daniel99Typický 18 letý hovno co se tváří jak Matthew McConaughey

11

Odpovědět

+AutoMatthew McConaughey ? To si děláš prdel, ne? Teď jsi se uvedl jako naprostý ignorant. Takovým debilům, by měli zakázat i volit.
Co třeba:
- Klub poslední naděje.
https://www.csfd.cz/film/231188-klub-posledni-nadeje/prehled/
- Temný případ
https://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/prehled/

45

Odpovědět

+JarininViděl jsem všechno, všude se tváří stejně, pořád má stejnej ksicht bez ohledu na to jakou hraje emoci a všechno říká s tím debilním přízvukem kdy se tváří jak kdyby sral šalamounovo hovno. Je to absolutní herecká nula.

22

Odpovědět

+AutoJasně, jak jinak, tobě se určitě líbil Jared Leto. :D
On vlastně hrál roli Šalamouna, takže se tváří přesně jak se tvářit má, dobře obsazená role. :D

10

Odpovědět

+Autoked niekdo provnava tohto vandraka s McConaughey, moc inteligentny nebude. ale podla drivejsich komentarov sa nedivim

20

Odpovědět

+hovado 2Já jsem inteligentní dost, mám dvojciferný IQ magore

01

Odpovědět

Nejvíc mě pobavilo poslední video, kde před ním stály dvě skleničky piva :D

151

Odpovědět

Jedno pivo skoro dopitý a druhý připravený, kvalitní obsluha může být někomu k smíchu, chápu.
Kdyby mu ta holka nepomáhala tak je tam za řádnýho čůráka, jakým taky je.

120

Odpovědět

Odpovědět

Dobrá guma, jedno video stačí. :(

743

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK