Jason Momoa o Aquamanovi i o Hře o trůnyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:16 072

Tentokrát je Grahamovým hostem Jason Momoa, který je slavný díky své roli Khala Droga, ale také nově jako Aquaman v Lize spravedlnosti. Pochlubí se svým pětizubcem a tím, co jako Aquaman vlastně všechno umí. K tomu přidá i jednu historku z natáčení a navíc bude řeč o Hře o trůny a dothračtině.

Přepis titulků

Jasonův nejnovější film je Liga spravedlnosti, dámy a pánové. Ano, lidé se nemohou dočkat. Premiéra je příští pátek. Je to superparta od DC Comic a je to tvá první pořádná role Aquamana, - do teď ho nebylo moc vidět. - To je pravda. Uvidíme, jestli se to bude líbit. Jste tam všichni, Flash, Wonder Woman, Batman, Cyborg a ty, Aquaman. Ale proč, Aquamane, proč jste se všichni takto spojili? - Svět, tak jak ho známe, skončí.

- Ne! - Ano. Nerad vám to říkám, ale já a moji kamarádi vás tak nějak zachráníme. Jsme vám tak vděční. A co se týče superschopností, protože jste superhrdinové, tak je máte, Aquaman, který žije ve vodě, nejspíš umí dýchat pod vodou. - Ano. - Ale co umí jinak? Může poroučet oceánům, takže prakticky mluvím s rybami. Pokud byste chtěli, abych vám třeba udělal suši, to bych uměl.

Prostě někde u vody natáhnu ruku a šup. - Je to superschopnost? - Zní to jako masová vražda ryb. - Má nadlidskou sílu a... - Jo, to je dobrý. Odolný proti kulkám. Proč je "odolný proti kulkám" na třetím místě až po superrychlém suši? - Musíš to přerovnat. - A přinesl svůj... Počkej, je to... - Pětizubec. - Pětizubec. Není to trojzubec, ten si necháme na později. V příštím filmu třeba.

Ale ten pětizubec je tam vzadu, je to přímo ten z filmu? Skvělá reakce na takovou vidličku, výborně. - Je těžký? Můžu? - Ne, tenhle je ten lehký. - Vidíš, to bych zvládla. - Aquawoman. Suši bych uměla rychlejc. - Můžu s tím něco ukázat? - Jo, jen do toho. Ale nikoho nezraň. Už jsem jich hodně rozbil, ale... Je ještě v jednom kuse?

Zkusím to znovu. Výborně.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby někoho zajímala ta dothračtina :)
Pro dámy: Zhey jalan atthirari anni (Měsíci mého života)
Pro pány: Eyel varthasoe she ilekaan rikhoya arrekaan vekha vosi yeroon vosma tolorro (Déšť bude padat na tvoji hnijící kůži, dokud z tebe nezbyde nic než kosti)

211

Odpovědět

Ok má plus za to, že se snažil nesmát těm chudobným cosplayerům :D já bych to nedal

31

Odpovědět

Ok má plus za to, že se snažil nesmát těm chudobným cosplayerům :D já bych to nedal

01

Odpovědět

Toto je moje oblíbený.
Game of Thrones - Khal Drogo Gift to Rhaego
Víc Jasona Momoa! Když jsou ty Vánoce...

12

Odpovědět

Skoro bych až řekl, že si sám myslí, že ten film je blbost :D

352

Odpovědět

To ale strašná spousta herců. Abych to dal do fakt největšího kontrastu. Všemi známé případy: Robert Pattinson - Stmívání a Jamie Dornan - 50 odstínů čehokoliv, co to teď je. Největší hvězdy svých filmů a hejtí to kudy chodí, nejvíc jak můžou.

Mrkni třeba i na pár videí tady na videačesky, kde to jde vidět. Oba se za ty role stydí a říkají, že je nikdo nenávidí víc, než oni sami. Což moc nechápu jak může fungovat vzhledem ke smlouvám a tak nějak fungování toho herce se štábem, ale... pro ty money co za to musí mít bych to těch pár let vydržel :D Filmy špatné, herci sympaťáci - stejně jako tady Jason a Justice league

21

Odpovědět

Jáson je fajnej :) dokoukal jsem před tímhle video o Rockym a úplně mi ho to připomnělo, že je taky takový naturální a přirozený. Jeden si ho prostě hned oblíbí. :)

123

Odpovědět

Chybí tam překlad té dothračtiny. :-) Nebo Dothračtiny?

162

Odpovědět

Jako nezasmal sem se no.. Nicmene ocenuji, ze pokud rozumi rybam, bude to urcite frajer pres vaginy..
Je vtipne videt, jak jsou z toho novodobeho nataceni zdegerenovani, kdy vsechno je CGI a vsude zelene platno, jak si hral s tou tyci a delal u toho všch všš šš vš vš :D :D :D blbec :D pripomina mi to serial flash, kde na yt je scena, jak to vypada v zakulisi, kdyz macha rukama a dela jakoze vir, tak u toho taky herec delal vššš vššš vššš :D :D

415

Odpovědět

Nehrál náhodou v SGA? To už si asi tolik lidí nepamatuje, co? :D

181

Odpovědět

Jo jo, Ronon Dex. A před tím třeba ještě v Pobřežní hlídce.

50

Odpovědět

+GimliTak daleko už má paměť nesahá :D

00

Odpovědět

Je tu jeste jeho asi nejsmutnejsi role v novem Barabu Conanovy ktery je proste slabota na Arnolda nema. Ale mas pravdu to snad byla jedna z jeho prvnich role aspon ja sem ho driv v nicem jinem nevydel.

10

Odpovědět

Nechápu tyhle nenávistné komentáře. Právě naopak, Jason je obrovský sympaťák a na nic si nehraje. Když k tomu přidáme Grahama, tak je to záruka dobré zábavy. Díky za překlad

422

Odpovědět

Povšimni si, že nenávistný komentáře píše muž. Kultivovaný džentlmen, který s největší pravděpodobností vypadá lépe než Momoa, má na účtu více peněz a zlomil víc ženských srdcí.
Nevím kdo je tady za řádnýho čuráka. Ale vím, že čuráka má rozhodně menšího než Jason. Jinak si neumím vysvětlit, proč tak závidí.

172

Odpovědět

Co si budeme povídat, jako herec to není žádný zázrak a úspěch má především proto, že bez potřeby umu hraje na strunu primitivních ženských hormonů. Takže je přirozené, že pro některé muže.. či spíše chlapy.. je to nepříjemná konfrontace.

73

Odpovědět

+Daniel99Jako herec není zázrak? Jak se to jako hodnotí? Zajímalo by mě co si třeba myslíš o takovým hovnu jako McConaughey, abych věděl odkud vítr vane?

32

Odpovědět

+AutoJako herec.. je víc rekvizita, než herec.. jestli máte potřebu ho bránit a hodilo by se Vám střelivo. Což vůbec nic nesnižuje, každý pracuje s tím, co má. McConaughey je pro mě průměr, já rád třeba.. Harveyho Keitela, nebo třeba Roberta Benigniho.. jestli máte potřebu si mě zařadit.

01

Odpovědět

+Daniel99Nemáme...

20

Odpovědět

+KofAni Vy, ani ti, co jsou tam s Vámi, nejsou součástí této konverzace.

02

Odpovědět

+Daniel99O tom Ty, ani Tvé ego nerozhoduje..´

30

Odpovědět

+KofNemusíte věřit, ale těšilo by mne, kdybyste mne úderně, vtipně setřel. Pousmál bych se nad tím a ocenil bych Vaši schopnost využít mé chyby správným způsobem a ve správnou chvíli.
Bohužel jste pro mne zklamáním a vyzývám Vás, pokud chcete, abyste se vrátil, až se doučíte pravidla konverzace a před tím rozdíl mezi vykáním a tykáním.
To, že o tom nerozhoduji já, máte pravdu. To že jsem ovšem o tom já nerozhodl zjistíte až si splníte ty první dva domácí úkoly.
Třetí domácí úkol je ještě dobrovolnější, než ty první dva.
Zjistěte si rozdíl mezi "já" a "ego". A vzhledem k tomu, že jste mimoděk uspěl v mém "vyprovokování" napsat takto rozsáhlý komentář, jehož nezanedbatelnou částí je i má namyšlenost, odměním Vás radou, použijte na to latinsko-český slovník.
Hodně štěstí a odpusťte, že na Vás nebudu reagovat, dokud své nově nabyté znalosti nebudete schopen úspěšně aplikovat.

14

Odpovědět

+Daniel99Není co odpouštět, nezajímají mne tvé problémy. Tak pa..

30

Odpovědět

+Daniel99Typický 18 letý hovno co se tváří jak Matthew McConaughey

11

Odpovědět

+Autoked niekdo provnava tohto vandraka s McConaughey, moc inteligentny nebude. ale podla drivejsich komentarov sa nedivim

20

Odpovědět

+hovado 2Já jsem inteligentní dost, mám dvojciferný IQ magore

01

Odpovědět

Nejvíc mě pobavilo poslední video, kde před ním stály dvě skleničky piva :D

151

Odpovědět