Mark Ruffalo a David Schwimmer o PřátelíchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:11 299
Seriál Přátelé je i dnes velice populární, a to ačkoliv je tento sitcom starý už přes 20 let. I přesto se najdou lidé, kteří seriál nikdy neviděli. O těchto „jednorožcích“ se Graham baví s Davidem SchwimmeremMarkem Ruffalem v tomhle rok starém klipu.

Přepis titulků

Davide, tys v naší show nikdy nebyl! Nebyl. Díky, že jste mě nikdy nepozvali… - To nemůže být pravda. - Ne, vážně… Každopádně tě moc rád vidím. Máme tu takovou kuriozitu. Takové lidi moc často nepotkáte… Davide, sedíš vedle jednorožce. Marku, řekni o sobě Davidovi něco zajímavého. - Víš, co myslím.

- Pocházím z Kenoshy ve Wisconsinu? To je taky zajímavost. Ale myslím to, žes nikdy neviděl Přátele. - Kdybych to věděl… - Ale musel jsi vidět aspoň něco. Jo, viděl jsem z toho hodně kousků. - Není to tebou, je to mnou. - To je v pohodě. - Ale to se stává jen výjimečně. - Ano, v tomhle publiku jsem asi jediný. Musím se k něčemu přiznat. Když jsem dostala scénář epizod, tak u první bylo napsáno, kdo v té show bude. Byl tam Matt LeBlanc a já si ho musela vygooglit.

To snad ne! Omlouvám se, Davide, mělo jít jen o jednoho hosta, ze kterého bychom si dělali legraci, ale takhle… - Nicku, víš, kdo je David? - O jakém seriálu se to bavíme? - Dobře, pořídím vám DVD sadu. - Díky moc, to jsi hodný. Stejně je to divné. Lidi pořád chtějí, aby se třeba Ross vrátil, ale vlastně to není potřeba. Je to 15 let, co jste točili poslední díl?

- Ano. - A pořád se to vysílá, lidi se k tomu vrací. Jako byste to pořád natáčeli. - To musí být hrozně zvláštní. - Ano, je to velmi podobné jako být superhrdina. Ti mají taky obrovské trháky. Ne, vážně mám ty filmy moc rád. Všechny. - Děkuji. - Já se na ně dneska podívám. No, upřímně… Všechny nás to překvapilo.

A samozřejmě ohromně potěšilo, že má ten seriál pořád ještě diváky. A baví to i mladší generace. Navíc určitě potkáváš lidi, kteří jsou tak mladí, - že to vidí poprvé… - Moje dcera na to kouká. Člověk by řekl, že by to byla dobrá věc, co můžou dcera a otec dělat spolu. - Dostal mě. - Nicméně… Dobrá práce.

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky jsem neviděla ani jeden díl. Jednou jsem zkusila se na to dívat, ale oni zrovna seděli celou dobu na sedačce a jen cosi brebentili. Nuda! Zajímavé ale je, že BBT se taky dost často odehrává v obýváku a je to podle mě nejlepší seriál po Narcos.

010

Odpovědět

BBT prve serie. Pak to slo hodne dolu kopcom. A potom to bolo ako na hojdacke.

00

Odpovědět

TBBT

10

Odpovědět

Zrektil ho pěkně :D

10

Odpovědět

Pozeranie tv mi zrovna nepride ako fun activity s dcerkou. Ale serial stale bavi ;)

18

Odpovědět

Tak pokud jí je třeba 5let, tak je to asi pochopitelné. :) Pokud jí je třeba už patnáct, kdy s ní (nebo s ním) už může mít člověk nějaký společný oblíbený pořad, tak nevím, proč by to nemohla být "fun activity" vedle dalších společných "fun activities"... Teda když má člověk to štěstí, že s ním ta dcerka chce vůbec nějaké "activities" dělat a nebouchne po příchodu domů ze školy za sebou jen dveřma od pokojíku. 🤣

160

Odpovědět

+Kafka TamuraProtoze tv je len nahraska. JJ mnoho ludi povie ako si pri tom oddychne a vypne. Ale vypnut mozem aj bez tv. Alebo naopak mozem robit cinnosti kreativne pri ktorych si oddychnem.

00

Odpovědět


Odpovědět

A má to tam Ruffalo.Vetšinou si on robí srandu z druhých(napr. spidermana) a Schwimmer "dostal" tento krát jeho. :)

51