Fóbie u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:927
Počet zobrazení:14 556

Na gauči se tentokrát sešla část Avengers, aby pokecala o svých fóbiích. Dozvíme se ale i čeho se bojí publikum a potvrdí se, že ke Grahamovi chodí fakt divní lidé...

Přepis titulků

Další tvou schopností je, že umíš zhmotnit strach lidí. Ano. Ty sama se bojíš běžných věcí. Já se bojím skoro všeho. Děsí mě cokoliv, co obnáší riziko. - Ale to je racionální strach. - Dobře, iracionální jsou pavouci. Jakmile mám pavouka v pokoji, úplně mě to ochromí. - Vážně? - Přála bych si být drsná... ale nejsem.

Fajn. A co Mark Ruffalo. Myslel jsi vážně tu fóbii, cos nám říkal? Jakože, je to dobrá fóbie. - Je to hluboce zakořeněný strach. - Tak nám řekni, co to je? Já mám fóbii z toho, že mě někdo honí s hovínkem na klacku. To ujde. Řekl bych, že toho se bojíme všichni. Neznám nikoho, kdo by si to užíval. Začalo to už když jsem byl malý.

Mohli za to rodiče? Z nějakého důvodu byla pro děcka sranda píchnout klacek do psího lejna, a pak se s tím navzájem honit. Ale mě to strašně děsilo. - Kvůli té špíně a bacilům? - Ne, protože je to hovínko. Je to jen psí hovínko! Ne, on se bojí těch klacíků. Ale Jeremy Renner má hodně specifickou fóbii.

A mám pocit, že i když o tom nevíme, bojíme se toho taky. Možná, i když v dětství jsem to neměl, ale později to potká každého z nás. Když malé dítě, a já jsem nejstarší ze sedmi dětí, takže nějací mrňousi pořád pobíhali kolem... když té havěti začnou vypadávat mléčné zuby. Napřed se jim kývají a oni mi to ukazujou, jak jim to skoro visí z pusy a chtějí, abych to vytrhl. Ale já zařvu: "Zmizni, děsí mě to!" Vážně je to trochu děsivé, co?

Jako její palec. Ukaž to znovu. Je to nechutný, když malá roztomilá věc začne s takovou příšerností. A já chci, aby vypadli, ale oni na to: "Uvaž to na provázek za kliku..." Ne, vypadni, úchyle! Prase nechutný! - A kdy ses toho bál? - Teď! Právě teď mi mrňousi běhají pod nohama a kývají zubama. Když se vám zdá o tom, že vám vypadly zuby, víte někdo, co to znamená?

Že jednou vyrosteme? Ne, když to máš jako noční můru. To se zdá jenom mně? Kamarádovi se to taky zdálo. - Kamarádovi? - Jo, mně ne. - Co to znamená? - Nevím, myslím, že je to strach z peněz? - To se týká vypadávání zubů. - Kdo by se bál peněz?! - Renner se nebojí ničeho. - Možná se jen bojím, že mi vypadnou po*raný zuby! Josh Widdicombe, čeho ty se bojíš?

No, chtěl jsem říct létání, ale radši řeknu... Děvčata nad dvanáct let? Sbohem, dobrou noc! Vrať se zpátky, Marku Ruffalo! Cítím se hrozně. Nevím, co mě to popadlo. Neuvěřitelné. - Omlouvám se. - Nebudu ti lhát... Ani na smrtelné posteli by mě tohle nenapadlo.

Jednou jsem potkal Marka Ruffala; neuvěříte, co mi řekl. Uhodil hřebíček na hlavičku. Je to velmi vnímavý muž. Narážel jsem na tu Doru... Nesnaž se to obhajovat. Víte co? Vždycky jsem nesnášel Hulka, stojí za houby. Naštveš ho. Já bych se ti taky nelíbil, až se naštvu, Ruffalo!

Před pár dny mi to řekl i můj syn, když se na mě zlobil. - Ale ne. - Co ti řekl? Vždycky jsem nesnášel Hulka, stojí za houby. Protože jsi mu řekl, že se bojí děvčat nad dvanáct. Ale u něj by to bylo normální. Je to malé dítě. Pardon, to jsme hodně odbočili. Zeptali jsme se publika na jejich fóbie.

- Takže se mezi nimi projdeme... - Moment, než něco řeknete... Ruffalo vás utře! Ruku nahoru, kdo má fóbii. Milá dáma, tady, čeho se bojíte? Bavlněné vaty. Veškeré vaty? S tyčinkami do uší nemám problém. Říká, že nemá problém s tyčinkami do uší!

Že jí nevadí tyčinky! Jste jedna z těch lidí, co nevytáhnou prášky z lahvičky? Ne, mně jde o tu v sáčku, když ji někdo vytahuje... a začne to dělat ten zvuk. Ne, ten zvuk nemá rád nikdo. Kdo tady? Třeba dáma. Čeho se bojíte? Potu z chleba. Jakýho potu?

- Potu z chleba. - Jakého potu? Z chleba. Vydržte, já vám to zjistím! - Díky! - Co je pot z chleba? Vysvětlím vám to na příkladu. Když si uděláte toast, na chvíli ho odložíte, a pak ho zvednete a je mokrý, i s těmi drobky... - Vy se toho bojíte?

- Jo, nemůžu na to sahat. Měla byste si pořídit odkládací mřížku. - A milá dáma tady? - Já se bojím drobných. Doufejte, že z vás nebude bezdomovec, pak by to bylo divný. Já nevím, prostě ten zvuk, když má někdo drobné v kapse. Nebo když mi dají do ruky drobné dřív než účtenku, vyhodím je do vzduchu. To bych chtěl vidět! Kdo ještě. Třeba vy? No, já se bojím spermatu na místech, kde by nemělo být.

Jsem forenzní vědec, takže... - Jste forenzní vědec? - Ano. - Takže... ale... - Nacházím ho skoro všude a děsí mě to. Měli byste zkontrolovat ten gauč. V pohodě, v pohodě, řeknu vám, co uděláme. Mám tady jednu z těch CSI věciček... Ale ne... A chlapi si teď myslí: "Hups..."

- Jak se jmenujete? - Dean. Deane, pojďte, položte si čepici, tady se postavte... Ztlumíme světla, ztlumíme světla! Měla pravdu, měla pravdu! Díky, Deane, bezva práce. To bylo super. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sen s vypadáváním zubů se mi zdál už 3x, pokaždé byl stejný a bylo to fakt odporné :( :D

11

Odpovědět

00:15 Je úplne jasné, že klame. Možno má strach z niečoho iného a nechcela povedať z čoho, alebo si proste niečo vymyslela, aby prispela...

12

Odpovědět

Ti Amíci jsou opravdu vydlabaný jak indiánská kánoj. Měl by jim někdo vysvětlit co to je fóbie. Jako sorry, ale že řekne že má fóbii z toho jak se udělá voda ve spodu když si dělá toast ... To je jak šleha do koulí.

1028

Odpovědět

Natáčí se to v Anglii

420

Odpovědět

Klidně to může být fobie. Samozřejmě tak jak to řekla to třeba tak nevyzní a nemusí to být přímo fobie, ale jen nepříjemný pocit. Ale je to fobie, pokud se toho vážně nemůže dotknout. Většina fobií je iracionální. Například já nechápu klaustrofobii a nechápu jak někdo může být nesvj z neměnícího se a nezmenšujícího se prostoru, byť by byl jakkoliv malý.
Takže celkem chápu, že někoho děsí mokrý chleba.
Já například mám fobii z vody a jakéhokoliv hmyzu.

140

Odpovědět

+Mikeja mam klaustrofobii toho typu, ze nemuzu nosit helmu.. takovou tu uzavrenou na motokarach a motorkach ;DD proste ne, okamzite se zacnu dusit. Jinak mi ale male prostory nevadi.

00

Odpovědět

Ale no. Nebuď hejter. Veď oni sa iba snažia byť vtipný a baviť plebejcov.

36

Odpovědět

Pochopil někdo ten stěr? :D

70

Odpovědět

Ten anglán vpravo stojí za Dora The Explorer. :D

290

Odpovědět

Já osobně mám největší strach ze samoty. Je to paradox, že na zemi žije 7,125 miliard lidí. Ale už jen při té představě, že byste byli sami a nemohli si s někým povídat. Váš život by kompletně ztratil smysl jakožto společenského tvora a jedince. A znechucení najdu vždy v tom, když se zamyslím nad tím jak nekonečný je vesmír. Moje fantazie náhle letí nekonečnem, až se mi z toho jak furt letí a nemá se o co zastavit dělá zle.

159

Odpovědět

Navštivte psychiatra.

166

Odpovědět

eremofobie

30

Odpovědět

Mám to naopak, i když ne nijak extrémně. Ale čím míň lidí, tím lepší pocit uvnitř mě. :)

40

Odpovědět

sny o vypadávání zubů... ok
ale zkuste si jednou usnout, a mít sen o tom, jak Kit Harington, coby Jon Show, stojí na eskalátorech v obchoďáku, v ruce má mikrofon a zpívá tohleto https://www.youtube.com/watch?v=pnI3zeah3O8

93

Odpovědět

Zdá se, že si pletou strach a znechucení. Když mám strach, tak se mi do těla vyplaví adrenalin, rozbuší se mi srdce a chci utéct nebo bojovat. Jelikož nikam neutíkám ani nebojuji, tak je mi pak strašně špatně. Zvedá se mi žaludek, začnu se třást a nemůžu to ovládnout, kůži mám ledovou, ale přesto jsem zpocená, je mi horko a současně i strašná zima. Všechno co tady popisovali bych spíš zařadila do kategorie znechucení. Mě třeba strašně znechucuje, když někdo šlápne na slimáka, už jen z té představy je mi na zvracení, ale není to strach.

891

Odpovědět

Třeba se jim to hnusí tak moc, že z toho mají strach :D

42

Odpovědět

Jezis ja jsem si myslel ze jsem jediny kdo nema rad slimaky sem rad ze tu je nekdo kdo se na ne kouka stejne jako ja :D

141

Odpovědět

Ja jsem si myslel ze jsem jediny kdo nema rad slimaky, jsem rad ze tu vubec je nekdo kdo se na ne kouka stejne jako ja :D

111

Odpovědět

já mám třeba hrůzu ze tmy. Mám postel od zhasínání u dveří cca metr a půl daleko, jakmile zhasnu, musím do té postele doskočit... už se podemnou kvůli tomu jednou propadla deska na které byla matrace... řešilo se, jak to vyřešit. Nakonc vyhrála noční lampička a pevná dřevěná prkna s výztuhou.

250

Odpovědět

Mě zase znechucuje, co se zobrazí na Googlu po vyhledávání obrázků tryphophobie. Ale asi taky by mě to nepřibilo na místě, ani bych se z toho nepotil.
A jinak, páni, tenhle popis je moc dobrý rozjezd na to, být spisovatelkou. Neuvažovala jsi o tom? Bez legrace, bez sarkasmu. :)

10

Odpovědět

Miluju ten pohled v 6:00 a opravdu miluju, jak všichni vyskočí z gauče... :D Geniální... a to s tou vatou naprosto chápu, jen bych si tomu vážně netroufla říkat fóbie.

531

Odpovědět

Ten pohled v 6:00 je geniální, měl by se používat v internetových diskuzích.

280

Odpovědět

+ass.ass.inUdělej z toho gifko, rád budu jedním z prvních uživatelů

10

Odpovědět

Mně se jednou zdálo o tom, že se mi rozpustily zuby. Bylo to opravdu děsivé, probudila jsem se úplně zalitá potem. Vím naprosto přesně, co ten sen způsobilo. Večer jsem ještě mlsala čokoládu a byla jsem pak už líná dojít si znovu vyčistit zuby.

301

Odpovědět

Cisteni zubu vecer je prezitek a mytus.

18

Odpovědět

+rodierprávě naopak, když si před spaním vyčistíš zuby, tak pak v noci nemáš takovou žízeň

70

Odpovědět

asi sa mi to zdalo ale markov pohlad na konci vyjadroval prinajlepsom znepokojenie

440

Odpovědět

aaaa dnes sú to pre zmenu psie hovná s sperma! Graham Norton nikdy neslame!

392

Odpovědět

Mně se o vypadávání zubů zdá celkem často a fakt to není příjemný pocit...

332

Odpovědět

Ahoj, ke snu s vypadávajícími zuby. Pojďme nejdříve ke Freudovi, Freud věřil, že sny mají svojí symboliku, které nám reflektují naše podvědomí, ať už chceme zabít našeho otce a vyspat se s naší matkou, tak i sen o vypadávajících zubech má zde své místo. Nacházíme hned dvě možná vysvětlení.
1. Sen, kdy se zuby drolí, nebo vysypávají. Jedinec s těmito sny může procházet těžkým osobním obdobím, následkem je snížené sebevědomí, a tento sen, toto se můžete dočíst v kapitole o Egu
2. ... symbolizuje strach ze stárnutí (a oslabení sexuální přitažlivosti), ze ztráty moci či ze změny. Zuby a kousání jsou očividnými symboly agresivity.

Nutno podotknout, že moderní psychologie a psychopatologie vzala a zahodila veškerý Freudův výzkum na poli snů s dodatkem "absolutní nesmysl"

290

Odpovědět

Ta velmi atraktivní blondýnka...není to ta, která hrála v posledních Avengers?

218

Odpovědět

A, tak už vím. Je to ona, pročetl jsem si příspěvky, zjistil jsem Olsenku :-) a zadal do ČSFD. Je hodně zajímavá.

Apropo: Taky se Vám stalo, že jste dnes hledali zde "Key a Peeleho"? :-D

117

Odpovědět

+danny-vNa gauči se tentokrát sešla část Avengers...

270

Odpovědět

Ano, sestra Mary-Kate a Ashley Olsenových

121

Odpovědět

+smallshadyneni !

31

Odpovědět

+smallshadysestřenice

11

Odpovědět

+smallshady"Americká herečka a sestra dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsenových, Elizabeth Chase "Lizzie" Olsen.."

viz csfd.cz

20

Odpovědět

Ruffalo na to fialový světlo koukal docela zděšeně, asi se bál, aby ho Graham taky neotestoval na něm. :-D

850

Odpovědět

oni i na videačesky.cz chodí divní lidé. tak třeba já mám po zhlédnutí nových Avengerů strach z cuket.

55

Odpovědět

Já mám po zhlédnutí druhých Avengers fóbii z Marvelu...

2233
Další