Mark Ruffalo je milý na své fanoušky

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:860
Počet zobrazení:13 047
V dalším krátkém videu z oblíbeného pořadu Graham Norton Show uvidíme, jak se chová k fanouškům herec Mark Ruffalo, který nedávno zazářil ve filmech Děcka jsou v pohodě a Avengers.

Přepis titulků

Říká se o tobě, že jsi milý. Na internetu je stránka MarkRuffalo.net... - Slyšel jsem o ní. - Jsi tam každý den. Jen když je mi smutno. - A to je často? - Každý den. Nikdy jsem tam nebyl. Všichni tam říkají: "Je tak milý. Potkal jsem ho a byl tak milý... Je tak milý..."

Objevili jsme však jednoho nespokojeného fanouška. Neboj, nic jsi mu neudělal. Jmenuje se Jared a jeho sestra mu zavolala z letiště... A řekla: "Je tu se mnou Mark Ruffalo. Promluv si s ním." To je ten web? A myslí, že to zbabral. Jak říká: "Zněl jsem jako uječenej fanoušek, co na něj bleje lichotky.

Tak jsem napsal scénář..." - Tak to nebylo. - Ty si na něj pamatuješ? - Ano. - Ne, vážně... - Jeho sestra Jody mi... - Vážně se jmenuje Jody! - Panebože! - Jared. Mám 8 fanoušků, takže... Takže si je pamatuju. Chudák Jared byl tak špatný z toho telefonátu - který byl od tebe hezký - že napsal scénář, jak ten rozhovor měl proběhnout.

Pokud bys mohl hrát Marka Ruffala... Tohle je... telefonát. Jody dala telefon Markovi a Jared je jinde. Já hraju Jareda. - Ahoj, Jarede. - Zdar! Jsi skvělý herec. Díky. Vážně. Když jsem tě viděl v Na mě se můžeš spolehnout, řekl jsem si: "Tohle je někdo, kdo zvládne v podstatě cokoliv."

Jarede, nikdy mi nikdo neřekl nic hezčího. Jsi fenomenální herec. Přes noc třicítkou, Collateral... Nehledě na malost role jsi do každé vložil originalitu a váhu, které by bez tvého přičinění neměly. Jarede, tak jako ty mě nikdo nikdy nepochopil. Marku, jsem jenom fanoušek... Kdybys byl gay, brácho, tak ti dám francouzáka.

Brzdi, kovboji! A teď si tam napsal "trapnou pauzu". Jarede, jsi tam? Eh... radši už půjdu. - Určitě? - Jo. Mám ještě něco na práci. Řekni Jody, ať mně poděkuje, protože nebýt mě, tak ani neví, kdo jsi. Božíčku. To bysme si teď tak fantasticky nepovídali.

Mi povídej, kámo. Díky, Jarede! Mám tě rád! To já děkuju. Díky, Marku Ruffalo! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mám The Graham Norton Show naozaj rád.tak rád ako tento web ale nechápem prečo tak krátke ukážky ked na youtube sú volné celé diely.taktiež ma zaujalo že tých istých hosťov prekladáte raz v tejto show potom toho istého hosťa vidím v inej vami preloženej show.ja si ctím vašu prácu pre nás čo nevieme dobre anglicky a chápem kolko práce je za tým ale......

240

Odpovědět

Novej Blog o Hrách, Hardwaru, Hackingu a Laserech od Gas ož po UV: www.Kandrix4Fans.tk !!

1972

Odpovědět

Zatim se mi nestalo, že bych se u Grahama nesmála :D a to mě rozesměje málo co.

331

Odpovědět

Tomu se říká borec! :D Mark je dobrej herec, a vypadá jako fajn chlapík i v osobním životě :)

370

Odpovědět

For Ninjer: http://www.youtube.com/watch?v=3d-X_11jqTo Já vím, že je to velký sousto, ale šlo by to přeložit? :D (: A nebo aspoň nějaký části z tohohle rozhovoru, prosím. Zkus to vzít jako výzvu. :D Myslím, že by to uvítalo hodně lidí. A jinak 10*

181

Odpovědět

OK, něco z toho přeložím ;)

190

Odpovědět

+NinjerKdyby se to přeložilo celý, osobně bych se vůbec nezlobil ;) :D .. a když ne, tak aspoň Willa, je to skvělá osobnost...

190

Odpovědět

Jak vybalil tu "Jodi" tak mi padla čelist až na zem. Buď má paměť jako slon nebo má fakt jen těch 8 fanoušků :D.
Je úžasný. Veliký sympaťák!

421

Odpovědět

Věř, že má mnoohem víc fanoušků než 8 :D

314

Odpovědět

Zrovna jsem se dokoukala na Avengers :) Vypadá opravdu sympaticky :)

221

Odpovědět

Co je to za obludu z hlubin vedle Marka?

223

Odpovědět

Seems like Nicky Minaj to me : -)

203

Odpovědět

+miraseks těma blond vlasama jsem si myslel, že je to nějaká dylina, co to přehnala se samoopalovákem :P

232

Odpovědět

KILL IT ! KILL IT WITH FIRE !!

224

Odpovědět

Mark Ruffalo vždycky vypadal jako jeden z nejpohodovějších herců. rozhodě je víc v pohodě než Hitler.

3963

Odpovědět

Přirovnání jako prase :-)

282

Odpovědět

co to je za debilní větu? :D :D :D :D kémo, tak to mě rozsekalo :D

245

Odpovědět

HULK SMASH !

221

Odpovědět

"Puny God..."

222

Odpovědět

Je to borec, taky mu zavolám :)

272