Mark Wahlberg a jeho tetování

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:846
Počet zobrazení:15 550
Graham Norton se se svými hosty tentokrát pobaví na téma tetování a na závěr ukáže některé nevydařené případy. Hosty jsou americký herec Mark Wahlberg, anglická herečka Minnie Driver a anglický komik a spisovatel Mark Watson. Tento díl byl odvysílán 24. 2. 2012.

Přepis titulků

Jako rodič jsi našel hodně extrémní způsob, kterak své děti naučit, že by se měly pořádně zamyslet, než si pořídí tetování. Pak jsem si ale uvědomil, že je to k ničemu. Moje matka mi to taky říkala a já jsem si myslel, že tomu nerozumí. O dvacet let později si je samozřejmě všechny nechávám odstranit laserem, - což je hodně bolestivý. - Vážně? Svoje děti jsem tam několikrát vzal s sebou, aby viděly, kolik bolesti mi to působí.

Ale bylo jim to jedno. - Ty si necháváš odstranit všechna tetování? - Všechny najednou. - Je to... - Doslova ti to vypaluje kůži. - Cítíš, jak se ti pálí kůže. - Proboha. Ten laser ti asi o tolik zbrousí kůži. Pak mě musí ovázat jako mumii, protože je mám na ramenou, kolem krku, na zádech a na noze. - Já myslel, že ti musí vzít kůži ze zadku.

- Ne, to je kožní štěp. Udělal bych to, kdybych dostal nějakou z tvýho zadku. Ptal jsem se jich, jestli má technologie v příštích několika letech pokročit, protože po prvním sezení jsem si říkal, že už tam znovu nepůjdu. - Proč tam musíš znovu? - Jedno tetování zvládnou za jedno sezení. Ten doktor mi řekl, že to bude tak 5-7 návštěv. Byl jsem tam už 34krát. - Pane bože. - 3 a půl roku. - Proč tam pořád chodíš? - Ve 40 začneš přemýšlet. - Jo. - Už ty tetování nechci. Jednou jsem šla na veletrh tetování.

- Promiň, že tě přerušuju. - Nic se neděje. Na závěr tam byla módní přehlídka, kde na molu různí lidé předváděli svoje tetování. Byla tam jedna paní. Muselo jí být aspoň 80. Úplně nahá, vyholená, potetována od hlavy až k patě. Vypadalo to jako... Měla na prsou Marilyn Monroe, ale vypadalo to, jako by Marilyn byla po mrtvici.

Byla celá nakřivo. Celé publikum se na to dívalo takhle. Když se objevila, říkali jste si... Bylo to příšerné. Odradilo by tě to. Dalším dobrým způsobem, jak děti varovat před tetováním, je ukázat jim nějaká velmi nepovedená tetování. Tady je několik fotek lidí, kteří skutečně znají význam slova "lítost". Protože jak dobře víš, člověk se jich těžko zbavuje.

- Podívejte se na toto. - NIČEHO NELTUJU. - Jo. Jestli něčeho litujete, litujete návštěvy u tatéra, který neuměl psát. Oblíbeným tématem jsou samozřejmě zvířata. - Co máš vlastně ty? - Mám růži. Ale málem jsem si nechala udělat skákajícího tygra, který by po sobě zanechal krvavé škrábance. - Tygr by ti poškrábal zadek?

- Mám neskutečné štěstí, že ho nemám. Mohlo to být mnohem horší. Ale mám pořádnou striptérskou kérku. - Je ta růže velká? - Jo, a nezmizela, i když mi to všichni říkali. Pořád ji tam mám. Zvířata jsou velmi oblíbeným tématem. Tady jsou spolu delfín a jednorožec. A tím myslím opravdu spolu. - Podívejte se na to. - Ne. Ne.

- No tak. - Úplně se to vysmívá té duze. Nebo ten jednorožec používá Heimlichův manévr, protože delfínovi zaskočil kus tuňáka. Možná to má lékařské důvody. Vždyť tam delfíni ani nemají nic na rozmnožování. - Ten jednorožec je asi nezkušený, protože neexistuje. - Jo. - Minnie si to promyslela. - Jo. Je těžké mít sex, když ve skutečnosti neexistuješ.

To, jak ten jednorožec má sex, je naprosto nerealistické. Když už, tak ať je to anatomicky správně. Mohlo by vás napadnout tetování kočky. Kočky mají všichni rádi. Hezké tetování kočky by bylo skvělé. Tetování kočky by někoho urazilo, jen kdyby vypadalo takhle. Ne. - Kdo by to dělal?

- Kdo by to dělal? Panebože. - Na to je potřeba výjimečný jedinec. - Myslíš? Takový tetování bych si odstranit nenechal. Takový bych si nechal. Hrozně se mi líbí výraz té kočky. "Na co čumíš?" Výborně. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Souhlasím s Wahlbergem, kočka je boží.

00

Odpovědět

Pokud se vám Mark líbí,tak se mrkněte na tohle :D http://teamcoco.com/video/mark-wahlberg-kids ....nebo ještě lépe to přeložte ;)

191

Odpovědět

Jeden díl lepší než druhý :-D

181

Odpovědět

Více Grahama. U mě vždy jasná desítka. Ať si kdo chce co chce říká, ale vždy se pobavím víc než u všech amerických moderátorů dohromady (a Conanův smysl pro humor už mě taky moc nebaví).

232

Odpovědět

Mám známou co si během asi dvou let nechala potetovat skoro celé tělo...prsa,krk,nohy,prsty,obě ruce, břicho.....osobně jsem už dlouho rozhodnutá že si nechám na nárt udělat citát ....ale to proto že pro mě něco znamená je to jako můj způsob vyjádření, který asi nikdo kdo mě nezná nepochopí...Podle mě i u tetování platí "všeho moc škodí" ....

1812

Odpovědět

Doporučuju si vyteteovat například nějaký pasáže z Pravidel českého pravopisu ;)

247

Odpovědět

Chcel som vás len poprosiť ak by to šlo, či by ste preložili rozhovor s LeBronom Jamesom u Davida Lettermana, len dnes som čítal na fb že tam bol u neho, tak by som vás o to rád poprosil ak y to šlo. Ďakujem

187

Odpovědět

NA tetovaní nie je nič zlé, ak je správne urobené na správnom človeku a vhodnom mieste.
Potom. môže vyzerať sexi, alebo drsne, švihácky.
Tetovanie majú ľudia, o ktorých by som ani nepovedal že o nich vôbec uvažujú.
Je to moderné a keď si človek nedá spraviť hovadiny, aké ukazoval Norton je to v pohode.
Dík za video, nebolo by zlé viac videí z Talk show. Napr.Late Late Show. etc.

196

Odpovědět

"What are you looking at?" :D
...no tak u toho jsem se sesypala kompletně xD

209

Odpovědět

Sesypala? Nemám volat 112? :-D

1913

Odpovědět

+danny-v112 uz nefunguje. Ted je to takhle 0118 999 881 999 119 7253. To uz by jsi mel vedet

274

Odpovědět

Mě zase dostalo to - "Na co čumíš?"

1821

Odpovědět

Poslední tři roky si říkám, že to tetování si už konečně nechám udělat na levou lopatku a pravou paži a bude to cool......na druhý den se vždy ale vzbudím, dostanu se z kocoviny a oddychnu si, že jsem do toho nešel :-)

247

Odpovědět

Je tady asi jediná věc, kterou bych vám chtěl vyčíst ... moc krátký :)

185

Odpovědět

Proto je to v rámci rubriky s názvem Talk show střípky. :-) A my ta videa nesestříháváme, tohle jsou úryvky z oficiálního kanálu Grahama Nortona. ;-)

185

Odpovědět

+BugHer0A on nemá na oficiálním kanálu celé díly?

182

Odpovědět

+BugHer0Nemá, ale plné díly můžeš najít na youtube channelu GrahamNortonFan

184

Odpovědět

Škoda, že těch tetování nebylo víc...

192

Odpovědět

Tetování bych ani moc nechtěla už proto, že jedním obrázkem to nekončí, ale začíná dalšíma mnoha .. :-)

193

Odpovědět

Amazing :D jinak Mark Wahlberg je neskutečně sympatický :P

196